Pliki aktualizacji

Silverek

New member
W porównaniu do softu V511 zauważyłem jedną znaczącą dla mnie poprawę.
Mianowicie na starym sofcie co jakiś czas wyskakiwała mi informacja o kanale TV, który jest uruchomiony mimo, że był uruchomiony ciągle ten sam kanał. Na V519 jak narazie takiego zjawiska nie uświadczyłem.
 

firefl

Active member
Bez reklam
Na włoskim forum udostępniono aktualizację dla v511 dla Amazon Prime Video i włoskich kanałów.
Po aktualizacji tzw. lokalnej nie zalecają reset. Nie sprawdzałem - próby na własną opowiedzialność.

dla lokalnej aktualizacji v511

Poprawka podobno poprawia Microsoft PlayReady.
 

Stokiloton

New member
Google usunął taka możliwość - oszczędności na licencji

Wysłane przy użyciu Tapatalka

To chyba nie jest tak. Android Oreo poprawnie montuje dyski USB z NTFS. Aplikacje Systemowe mogą też z niego czytać. Problemem są więc raczej same uprawnienia dla aplikacji nie systemowych wewnątrz Androida. Philipsy i Mi Boxy po upgrade do Android 8 też miały ten sam problem, ale producenci wystawili poprawki, dla TLC/Thomson narazie nie znalazłem.

Jak ktoś zauważy że w kolejnej wersji softu dla TLC z Androidem 8 Kodi albo VLC już czyta z dysków NTFS to proszę o informacje.

Tymczasowe obejście to formatowanie do FAT32 (ale max. plik to 4GB), opalanie przez ES File Explorer (dużo klikania), udostepnienie dysku po SMB (trzeba mieć szybką sieć, PC albo NASa)
 

firefl

Active member
Bez reklam
@d3m
Część osób ma już soft v526 pobrany automatycznie przez TV. Kiedy można liczyć na udostępnienie plików?
Jak się spodziewasz, że d3m udostępni? Moze znasz metodę na przechwycenie pliku automatycznej aktualizacji? Nikt się nie chwalił plikiem.

Wysłane przy użyciu Tapatalka
 

iJohnny

New member
Jak się spodziewasz, że d3m udostępni? Moze znasz metodę na przechwycenie pliku automatycznej aktualizacji? Nikt się nie chwalił plikiem.

Wysłane przy użyciu Tapatalka

When the TV offers the update, the ZIP file is on the TVs internal memory.
Open ES File Manager, find ZIP and copy to USB drive.
Update saved
Pull out USB drive, and now proceed with the update on TV.

Share ZIP from USB drive :)
 
Ostatnia edycja:

djmarco83

Member
Wrzuć na jakiś inny serwer bo ten plik już zablokowali.
U mnie działa.
1c189bab88033cfc8edda79ba3236b25.jpg


Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry