Pliki aktualizacji

firefl

Active member
Bez reklam
Sprawdzę, ale póki co za każdym razem gdy chcę odpalić cast np. ze zdjęć, albo youtube, to automatycznie przerzuca mnie do apki google home w celu dodania urządzenia na które ma wysłać obraz, a urządzenia nie znajduje (jest w tej samej sieci wifi, próbowałem już również restartowac router, bez rezultatu)

U mnie działa to tak, że dopóki nie jestem w tej samej sieci co tv to nie ma ikonki streamingu w youtube. I nic nie mogę nawet próbować dodawać.
Jeśli jestem w tej samej sieci to pojawia się ikonka i mogę przesyłać do tv bez żadnej dodatkowej konfiguracji.
Jest taka aplikacja w sklepie google Fing.
Pozwala sprawdzić jakie urządzenia są w sieci - zobacz czy widzisz "Percee TV".
Po wejściu Peerce YV / More / Find Open Ports
Pokazuje jako "Streaming Dongle"

Sprawdzenie w Find nie jest potrzebne do działania, pozwoli sprawdzić czy masz poprawne połączenia do tej samej sieci.
Fing powinno dać się też zainstalować w TV i sprawdzić jak TV widzi telefon.
 

Silverek

New member
Aby zaktualizować soft to według instrukcji należy dłużej przytrzymać guzik power na TV. Czy ktoś mi powie gdzie ten guzik się znajduje? TV mam ustawiony w wąskiej wnęce i nie mogę wymacać tego guzika. Odsuwanie TV niestety nie wchodzi w grę.
 

Silverek

New member
@Najlepszy

Sprawdziłem wczoraj i niestety ja w tym miejscu żadnego guzika nie wyczuwam...

Czy ktoś z Was ma swobodny dostęp do modelu C70 i mógłby to zweryfikować? Tak jak pisałem wcześniej u mnie TV stoi w wąskiej wnęce i nie mam możliwości zestawienia/przesunięcia go.
 

Silverek

New member
Mam jeszcze jedno pytanie. W modelu C70 są dwa porty USB:
a) 2.0 podpisany jako "service port"
b) 3.0

Czy podczas aktualizacji wymagane jest korzystanie z gniazda opisanego jako "service port" czy można korzystać również z tego drugiego?
 

dziuubek

New member
Mam jeszcze jedno pytanie. W modelu C70 są dwa porty USB:
a) 2.0 podpisany jako "service port"
b) 3.0

Czy podczas aktualizacji wymagane jest korzystanie z gniazda opisanego jako "service port" czy można korzystać również z tego drugiego?

ja aktualizowałem na Sb3.0 pamiętaj aby nazwa była prawidłowa pliku z duzej litery, ja miałemz małej i sart aktualizacji nie chciał zatrybić
 

Silverek

New member
Dzięki za rady :) Czy po aktualizacji wszystkie ustawienia znikną czy będą zachowane? (aplikacje, ustawienia dźwięku, obrazu itp). Czy po aktualizacji trzeba jeszcze coś wykonać?
 
Do góry