PlayStation Move nowym kontrolerem PlayStation 3

Carbon_

New member
Bez reklam
Punkt 3 jak wynika z linka, który zamieściłem na poprzedniej stronie, jak na razie nie do końca prawdziwy.
 

korzi

Member
Hmmm mi to się bardzo podoba. Dziewczyna namawia mnie na Wii a ja wole PS3. A tutaj takie cos się szykuje. Czytałem artykuł, że ma sie juz w lipcu pojawić w sprzedaży. Denerwuje mnie tylko ta dziwna świecąca gałka która mi się nie podoba.
 

k0val

New member
dzięki ci panie! już nie moglem spać od paru miesięcy martwiąc się o sony! dobrze ze nareszcie będą mogli uczciwie zarobić na niewdzięcznych klientach ile to można fundować innym rozrywkę przymierając głodem ,podziwiam ich za niesamowity altruizm i bezinteresowność.
Mam nadzieje na nominacje w tym roku SONY do pokojowej nagrody nobla!!!
 

Peek

New member
Bez reklam
Dobra cena, dobry zestaw, dobry sklep. Nic tylko brać hehe.

Widze, że wyrwałeś ostatni komplet za taką cene to chyba prawdziwa okazja bo:

komplet PS Eye i PS Move miał kosztować 219 + 99 za Navigatora= 319!

lub wariant drogi czyli wszystko osobno:

PS Eye 100 + PS Move 149 + Navigator 100 = 350

A my za taki wariant damy 279

Tak czy siak oferta bardzo dobra!!!

Premek a Kinecta kupujesz? Ja po prezentacji gier na niego na E3 i po przewidywanej cenie (500zł) już na 99% nie. Poza tym wyglada się jak debil a poza tym od takiej jazdy samochodem bez kierownicy będą boleć ręce a jak tu grać w strzelanke? A Aerobik mnie nie interesuje;) Poza tym 5 stówek za głupią kamerkę?
 
Ostatnia edycja:

premek111

Active member
Bez reklam
Kinecta nie biore na 100 % z takich samych wzgledów jak Ty.PS Move to jest odpowiednia opcja.
PS : Qrcze mój TV (Samsung) ma trochę skośny top,nie wiesz jak tam postawic Playstation Eye ? Jakos trzeba bedzie kombinowac
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Mój Sony ma akurat prostą górę, ale.. Postaw kamerkę obok tv i skieruj lekko w górę. Powinno być ok.
 

premek111

Active member
Bez reklam
Ok thx.Albo delikatnie cos podłoże,jest tam na środku dziura na śrube więc nie bedzie kłopotu raczej.
Pozdrawiam :)
 

premek111

Active member
Bez reklam
W pudełku z PS Move dostaniemy nastepujace dema


Sports Champions
Start the Party
The Shoot
EyePet: Move Edition
TV Superstars
Tiger Woods PGA TOUR 11
Tumble
Beat Sketchers
Echochrome II
 

udag22

New member
Panowie 6. – 8. sierpnia w Kołobrzegu odbędzie się projekt plaża gdzie będzie można przetestować ps move w akcji.Zdam relacje:)
 

Peek

New member
Bez reklam
Nie zdawaj relacji ,tylko weź kumpli, bierzcie po komplecie Move, TV 3D pod pache i w długą!!! takiej okazji nie można przegapić ;)

A na serio to czekamy czekamy! (ja i premek już kupiliśmy).
 

pa3

New member
Bez reklam
Powiedzcie mi czy będą "poważne" tytuły obsługujące Move, czy typowe a'la Wii arcadówki dla 13 latków?

PS. Redundantor, coś mi się wydaję że ten Kinect to jest sprawka rządu USA na rozszerzającą się falę otyłych nastolatków :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry