PlayStation Move nowym kontrolerem PlayStation 3

Peek

New member
Bez reklam
Będą arcade'owe jak na Wii (np Sports Champions) ale w przeciwieństwie do connecta:) nie zabraknie też pozycji hardcorowych (np już zapowiedziano wsparcie dla Killzone 3)
 

Redundantor

New member
Powiedzcie mi czy będą "poważne" tytuły obsługujące Move, czy typowe a'la Wii arcadówki dla 13 latków?

PS. Redundantor, coś mi się wydaję że ten Kinect to jest sprawka rządu USA na rozszerzającą się falę otyłych nastolatków :)

he he coś w tym jest :)

po co biegać, grac w pile w rzeczywistości, jak można przed tv. przynajmniej zrobi się achiewmenty i platynke. a na żywca żadnej nagrody nie ma.
 

Peek

New member
Bez reklam
Szczerze mówiąc to było do przewidzenia,w końcu po to kulka się świeci. Ciekawe kiedy Kinect przestaje działać, chociaż jakie ma to znaczenie, kto by się telepał w nocy?

Ale co bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło - precyzja Move z jaką kursor poruszał się po ekranie. Po prostu cudo! Czyżby to była prawda, ze chirurdzy mówią, że powinni mieć tak precyzyjne narzędzia jak Move?
 

yarcoos

New member
po co biegać, grac w pile w rzeczywistości, jak można przed tv. przynajmniej zrobi się achiewmenty i platynke. a na żywca żadnej nagrody nie ma.

przerazaja mnie takie opinie...

Szczerze mówiąc to było do przewidzenia,w końcu po to kulka się świeci. Ciekawe kiedy Kinect przestaje działać, chociaż jakie ma to znaczenie, kto by się telepał w nocy?

wraz z premiera nadejda ciemne (juz od 15 godziny), zimowe wieczory i wedlug mnie- mozliwosc grania bez zapalania wszystkich lamp w pokoju- to cenna rzecz ;)


Bardzo, bardzo sie juz nie moge DOCZEKAC :razz:
 

yarcoos

New member
Peek, ja tam jestem milosnikiem Virtua wlasnie- jeszcze od czasow PC- jakbys po premierze zakupil- mozemy razem pomachac palaczkami ;)
 

Peek

New member
Bez reklam
Ok jesteśmy umówieni;)

Ja grałem na PC w jedynke albo w dwójke nie pamiętam, a ostatnio kupiłem wersję 2009 noi niestety arcade pełną gębą :(, miejmy nadzieję, że nadadzą bardziej symulacyjny charakter.
 

yarcoos

New member
Nie uniewaznia- to urok przedsprzedazy :p

Ja bym chetnie kupil jakiegos startera, jak swego czasu EyePeta z kamerka-z podstawowa i nawigacyjna paleczka oraz jakims hiciorem wykorzystujacym ich moc; jak znam zycie to pewnie trzeba bedzie zaczekac do gwiazdki...
 

Peek

New member
Bez reklam
Nie uniewaznia- to urok przedsprzedazy :p

Hahaha!

To wybornie, bo.. ceny poszły w GÓRĘ a nie w dół! Nie przyjrzałem się im aprawda jest taka, że zrobiliśmy jeszcze lepszy interes niż przedtem!

Ceny poprzednie: Ceny obecne:
- Starter (Move+ PS Eye + dema) 219 249
- Nagitator 99 119
- Całość ok 320 ok 370
- NASZA CENA 280!!! OSZCZĘDNOŚĆ 90ZŁ!!!

Hahaha, ale zrobiliśmy wszystkich w bambuko, zaraz dzwonie do ultimy. Cieszą też niskie ceny gier na Move.

Sports Champions - 149 zł
Kung Fu Rider - 139 zł
Start the Party - 149 zł
EyePet Move Edition - 99 zł
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Ile w sumie tracicie?

Pytanie powinno brzmieć w takim razie ile zyskujecie :)

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

pa3

New member
Bez reklam
To całe Move do mnie nie przemawia, zwłaszcza na dzień dzisiejszy, gdzie są dostępne tytuły tupu: pogłaskaj kotka, podnieś przedmiot, weź udział w serii zwariowanych wyzwań z mieczami, młotkami,... - litości:fool:

Nie wyobrażam sobie 20-paro latka który macha "tym czymś" :) przed TV grając z jakimiś avatarami (nie mylić z Guitar Hero) , co innego taki Killzone 3, ale to jeszcze trochę czasu i pewnie PS Move stanieję więc na tą chwilę zakup kompletnie niepotrzebny jak dla mnie.
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Nie wiedziałem, że taki Killzone to gra dla poważnych osób, żeby nie rzec prawdziwych mężczyzn, a sterując wąsatym hydraulikiem w czerwonej czapeczce w Mario Galaxy, albo jakimś wii arcade mamy do czynienia z zabawą dla małolatów, tudzież gospodyń wiejskich. Muszę chyba poważnie redefiniować pogląd na gry :lol:

Osobiście Move nie kupię, bo to dla mnie Wii Motion Plus tyle, że jak na razie pozbawiony gier.
 

arsenal

Moderator
VIP
Nie wiem czy taki złoty. Też zamówiłem dawno temu w Ultimie cały komplet Move za 295pln z przesyłką ale mam przeczucie, graniczące z pewnością, że ceny preorderów sklep nam podniesie.
 
Do góry