PlayStation Move nowym kontrolerem PlayStation 3

Peek

New member
Bez reklam
Złoty, złoty , bo były juz sprawy w sadzie że np ktoś przy droższych zakupach zapomniał wstawić jednego zera i jak ktoś chciał sprzedać za 40 000 to sprzedał za 4000, każdą z tych spraw wygrywał kupujący, ponieważ kliknięcie Kup Teraz jest zawarciem umowy prawnej.

Sprzedawca musi nam sprzedać po cenie za jaką kupiliśmy.

EDIT: Dzwoniłem do ultimy, cena nie zostanie zmieniona, jak ktoś kupił za 279, za taką cenę zestaw dostanie.
 
Ostatnia edycja:

pa3

New member
Bez reklam
Nie wiedziałem, że taki Killzone to gra dla poważnych osób, żeby nie rzec prawdziwych mężczyzn, a sterując wąsatym hydraulikiem w czerwonej czapeczce w Mario Galaxy, albo jakimś wii arcade mamy do czynienia z zabawą dla małolatów, tudzież gospodyń wiejskich. Muszę chyba poważnie redefiniować pogląd na gry :lol:

Sam sobie zaprzeczasz pisząc to
Osobiście Move nie kupię, bo to dla mnie Wii Motion Plus tyle, że jak na razie pozbawiony gier.
a właśnie o to mi chodziło :lol:
 

nimm2

New member
na razie wstrzymam sie od zakupu, az do pierwszych obiektywnych wrazen, testow, etc.
zapewne wiele istniejacych gier dostanie aktualizacje do move, ale mimo wszystko jakos ten kontroler do mnie nie przemawia...
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Nie trzeba machać, wystarczą małe wychylenia kontrolera. Takie sterowanie -fps- jest w Metroid Prime na Wii i jest znacznie lepsze od pada.
 

pa3

New member
Bez reklam
Do gier fpp, co by nie obciążać nadgarstka można się zaopatrzyć w takie cuś:

sony_move_gun.jpg
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Już kiedyś był taki pokaz więc ten chyba nie jest pierwszy.
Dobrze, że Guerilla reaguje na uwagi graczy i mają zaimplementować jeszcze inną możliwość sterowania za pomocą Move.

Pozdrawiam,
 

korzi

Member
Pewnie na chwile obecna nie bedzie jakis promocji. trzeba poczekac na świeta. Mnie bardziej interesuja opinie userow co juz maja w rekach PS3 move :)
 
Do góry