Playstation 5 - gry, sprzęt, wrażenia, nowości. Wszystko o PS5

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tylko czym się różni wczesny dostęp od bety, przecież w tym wypadku na jedno wychodzi, a wychodzi na to, że trzeba 4 dni wolnego wziąść ; )
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Apropo wczesnego dostępu...
[youtube]gm_a9ISXAWA[/youtube]

Mogliby pokazać gameplay nowego Spidera,robionego już tylko na PS5.
[youtube]aywlRsohBPY[/youtube]
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ciekawy jestem jakości gier w tych goglach.
A może nie trzeba będzie kupować już olbrzymiego telewizora do filmów ;)
[youtube]ufvV1haQCfk[/youtube]
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No sprawdzimy,bo ostatnio było tak sobie ;-)
6466150d4e7da87d2b31fc856d0e42ff.jpg



Seizo już zamówił,kolejne części również ;)
[youtube]NsDNe6Aimhw[/youtube]
 

Jam Nius

piszę
nie wiem czego się spodziewasz i kiedy miałeś to na głowie ale... przez ostatnie lata odbył się skok jak z SD do HD w świecie TV, a to czubek góry lodowej.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Grubo :D
MedE8Xe.jpg

[youtube]S6WepqqChHk[/youtube]
[youtube]TwlmkNJ65UI[/youtube]
[youtube]QpibxGOzJg0[/youtube]
[youtube]OoT2meHZF2c[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Wiadomość od Rockstar Games

Niedawno doświadczyliśmy włamania do sieci, w której nieupoważniona osoba uzyskała nielegalny dostęp i pobrała poufne informacje z naszych systemów, w tym wczesne materiały filmowe dotyczące rozwoju kolejnego Grand Theft Auto. W chwili obecnej, nie przewidujemy żadnych zakłóceń w świadczeniu naszych usług w zakresie gier na żywo ani długoterminowego wpływu na rozwój naszych bieżących projektów.

Jesteśmy bardzo rozczarowani, że szczegóły dotyczące naszej następnej gry zostały ujawnione w taki sposób. Nasze prace nad kolejną grą Grand Theft Auto będą kontynuowane zgodnie z planem i jesteśmy tak samo zaangażowani jak zawsze w dostarczenie wam, naszym graczom, doświadczenia, które naprawdę przekroczy wasze oczekiwania.

Wkrótce podamy więcej szczegółów i oczywiście gdy będzie gotowa odpowiednio przedstawimy wam naszą następną grę. Chcemy podziękować wszystkim za ich ciągłe wsparcie w tej sytuacji.

Zespół Rockstar Games


Tylko czym się różni wczesny dostęp od bety, przecież w tym wypadku na jedno wychodzi, a wychodzi na to, że trzeba 4 dni wolnego wziąść ; )

Właśnie widzę :D

Przed chwilą ściągnąłem,ale trzeba się jeszcze zalogować do Activision.
Jutro (dzisiaj) się z tym pobawię...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No i jak nowy MW2?
Mam mieszane odczucia, z jednej strony nie jest żle, ale ja nie czuje tego feelingu z MW2019. Może kwestia ograniczonych broni, bo te co są, to jakaś porażka.
Zobaczymy jak wyjdzie pełna wersja. Dziś chyba przerwa, ale jutro wraca ponoć. Szkoda, że nie wrzucili jakiejś misji.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Zagrałem tylko jeden meczyk,no i... bardzo to podobne do innych multików ;)

Chyba mam jakiś tydzień gratis w tym PS Plus (start - 17 sierpień,a następna płatność to 24 wrzesień) ;)
No to sprawdziłem sobie Deathloopa,jednak musi poczekać w kolejce...

Ponoć potwór,ale ciekawy jestem dokładniejszych testów.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jak pojawią się używki używek to wezmę. 10h gry i 300 zł to trochę dużo, a będzie bardzo szybko tracić na wartości.
A nie możesz wziąć,przejść i zrobić zwrot ? :grin:
A tak bardziej serio,to widziałem już za mniej niż 2 stówki i chyba niedługo się skuszę.

Ścisła czołówka moich ulubionych gierek.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak będzie w Empiku, to sentymentalnie przeczytam na miejscu ; )
Fajnie, że ktoś to jeszcze pamięta i przypomina historię gamingu, ale ja już wole patrzeć w przyszłość i na next genowe produkcje ; )

Tu jest genialny materiał, chyba jeden z najlepszych na Polskim YT. Wróć... nie "chyba", a najlepszy. Spokojnie powinno trafić na Netflixa
Pięknie wszystko opowiedzieli.

 
Do góry