Playstation 5 - gry, sprzęt, wrażenia, nowości. Wszystko o PS5

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Jak będzie w Empiku, to sentymentalnie przeczytam na miejscu ; )
Fajnie, że ktoś to jeszcze pamięta i przypomina historię gamingu, ale ja już wole patrzeć w przyszłość i na next genowe produkcje ; )

Tu jest genialny materiał, chyba jeden z najlepszych na Polskim YT. Wróć... nie "chyba", a najlepszy. Spokojnie powinno trafić na Netflixa
Pięknie wszystko opowiedzieli.

Właśnie oglądam. Świetnie zrobiony, choć czasy nie moje, bo urodziłem się dopiero w 2004 r..., ale mój pra dziadek pewnie grasował po takich giełdach.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
To widzę,że już od dzieciaka grasowałeś po forach :grin:

Mam nadzieję,że Rockstar nie zawiedzie.
Póki co,ma jak dla mnie najbardziej dopracowane światy,a i fabuła stoi na wysokim poziomie.

Nowy Horizon też ma fajny świat.
SPOILER
Ostatnio latałem Solarptakiem obok Golden Gate Bridge :grin:
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
To widzę,że już od dzieciaka grasowałeś po forach :grin:

Mam nadzieję,że Rockstar nie zawiedzie.
Póki co,ma jak dla mnie najbardziej dopracowane światy,a i fabuła stoi na wysokim poziomie.

Nowy Horizon też ma fajny świat.
SPOILER
Ostatnio latałem Solarptakiem obok Golden Gate Bridge :grin:
Horizon jest genialny. GTA V tak samo zresztą. Wiesiek też mistrzostwo. Chyba moje top gier z otwartym światem.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
FC jest super, ale na 6 części się zawiodłem trochę. Horizona już zapomniałem, Platyna wbita w każdym razie :
Ja nowego Horizona potraktowałem trochę po macoszemu,bo ZA PÓŹNO KUPIŁEM PS5 i ciekawią mnie kolejne gierki...
Trzeba było zrobić jak ja. Kupiłem PS5, przeszedłem pająka, sprzedałem z zyskiem. Kupiłem po paru miesiącach kolejne PS5 przeszedłem Horizona i od tej pory się kurzy :D
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Nowy Horizon też ma fajny świat.
SPOILER
Ostatnio latałem Solarptakiem obok Golden Gate Bridge :grin:
Ten Solarptak to trochę za późno wprowadzony. Podobnie jak cała ta historia z zenitami, czy jak oni tam mieli. Trochę na początku. Potem długo nic i trochę na końcu. Za mało. Platyna wpadła bo była prosta jak budowa cepa, ale mocno mnie ta gra wymęczyła. A w drugiej połowie to już leciałem na pałe, żeby tylko jak najszybciej skończyć. Chyba dopada mnie syndrom Armaniga :) Ale w końcu odpaliłem Elden Ring i nie mogę się oderwać :D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nawet nie zdążyłem zobaczyć,jak to tam wygląda ;)
Na XSX i PS5 widziałem kompresję i opóźnienia... ale może po ostrym alko,bym się nie kapnął,że to chmura ;)
 
Do góry