Playstation 5 - gry, sprzęt, wrażenia, nowości. Wszystko o PS5

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja wczoraj pograłem trochę na "Switchu" :wink:
Wiedziałem,że ten Astro's Playroom doskonale wykorzystuje możliwości DualSense,ale zaskoczyły mnie miłe zapachy z pada :grin:
A może to ten stuff ? ;-)

Grubo sobie liczą na tym PS Store.
Sackboy - 299 zł
Crash - 289 zł
Ratchet - 210 zł.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Przynajmniej nie będziesz musiał wachlować płytami.
Szkoda gadać, nigdy nie zrozumiem tej polityki cenowej względem fizycznych nośników.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Przynajmniej nie będziesz musiał wachlować płytami.
Czasami jest to plus.


Polish_20221004_200118289.png
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tysiąc tu, tysiąc tam, zresztą jak to bylo - "Pierwszy milion trzeba ukraść"... a ja bym powiedział, że zaoszczędzić ; )
Żarty żartami, ale ja bym się tam nie obraził na Krisa gdyby wprowadził "dema" na PS5.

Kiedyś na giełde się szło i wracało z 10 grami w kieszeni, a jak się trafił gniot, to z płyt się robiło zegarki na ścianę, albo podstawkę pod piwo.
Dziś trzeba wyłożyć parę stówek na gniota, żeby cokolwiek sprawdzić, bo wydawcy boją się dem. Nie, nie żal mi ich.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak jak nie sprzedają się filmy na giełdzie po 15zl, bo mamy Netflixa, Amazona czy HBO. Jasne, a te kolejki w niedziele po TopGuna, czy inne nowości, to NPC'e ; ) Gdyby się pojawiły piraty na giełdach PS5, to ustawiałyby się kolejki jak po Crasha w latach 90-tych. Zaręczam.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Powiedz lepiej jak zmienić światło w konsoli,z domyślnego białego na niebieskie ? ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie klikam ; )
Chyba pierwsza raz nie skusiłem się na obejrzenie żadnego gameplayu przed premierą.
Widziałem tą oficjalną misję na statku i to wsio, po za samą betą online w którą grałem.
Pogramy za 2 dni.
 
Do góry