Playstation 5 - gry, sprzęt, wrażenia, nowości. Wszystko o PS5

Piramida

Well-known member
Bez reklam
https://www.ppe.pl/news/161491/ps5-...nie-na-temat-nowego-modelu-playstation-5.html


Kaminskakl,nic nie mówiłeś,że w nowym Far Cry'u będą rekiny...
[youtube]xwBrGPc5EGQ[/youtube]
755


Dobrze,że chociaż woda jest fajna ;)

Armanig mówi,że to będzie jego najlepszy pomocnik :-D
https://youtu.be/8R-xJc4Zvok?t=30
 

kristo1982

New member
Dzięki wszystkim, którzy polecali mi tytuły, od których zacząć przygodę z PS5. Odpaliłem The Last of Us Remastered i powiem tyle, że nie sądziłem, że w moim średnim wieku jeszcze jakaś gra mnie wciągnie i że można zrobić grę, w której będę ciekawy co będzie dalej jak w dobrej klasie serialu. Wszystko wskazuje, że konsola będzie nie tylko dla dziecka [emoji23]

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Dzięki wszystkim, którzy polecali mi tytuły, od których zacząć przygodę z PS5. Odpaliłem The Last of Us Remastered i powiem tyle, że nie sądziłem, że w moim średnim wieku jeszcze jakaś gra mnie wciągnie i że można zrobić grę, w której będę ciekawy co będzie dalej jak w dobrej klasie serialu. Wszystko wskazuje, że konsola będzie nie tylko dla dziecka [emoji23]

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Miałem takie same odczucia po bardzo długiej przerwie w graniu. Zaczęło się od The Last of Us właśnie :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Mogli się bardziej przyłożyć do tej grafy w nowej Fifie (pograłem trochę w trial) a w szczególności do powtórek w 30 kl/s..
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tyle, że to 10-cio godzinne demo to exclusive na Xb, a nie na PS5.

Co do grafy, to zgadzam się w zupełności, to jakieś żarty.
Co prawda zagrałem jeden mecz, ale murawa wyglądała tragicznie.
Zawodnicy podobnie, ja tam żadnego next gena nie widze.

Zaczynam wątpić w możliwości graficzne obecnych konsol, tudzież panów z EA.
Może się nie da zrobić tego lepiej, wierzyć się nie chce, że ten progres od lat jest tak znikomy.
Chociaż PES mimo, że już starszy wygląda lepiej, już nie wspominając o murawie.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tzn.? Miał być tylko ex z dostepem dla posiadaczy GP Ultimate na XB i jest od wczoraj.
Teraz patrzę na PS5 i nie widzę nic.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Aaa, czyli trzeba kupić na PS dostęp do EA Play, a to ja dziękuję za takie atrakcje psudo darmowe. Na XB jest za free w ramach GPU, ale tam wszystko jest za darmo :D

Już parę razy się zrobiłem, kupiłem grę na PS5, a potem się loguje na XB i ta sama jest za darmo ; )
 

kristo1982

New member
Apropos gier dla dzieci w coop, polecam Untitled Goose Game. Bardzo prosta graficznie gierka o gęsiach co robią różne psikusy. Obecnie w promo w ps store za 42 zl. Moje 4,5 letnie dziecko dużo śmiechu miało i stwierdziło, że lepsze to niż psi patrol. Starsze dzieci myślę, że jeszcze lepiej będą się bawić, bo będą w stanie wykonywać same zadania.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:
Do góry