Playstation 5 - gry, sprzęt, wrażenia, nowości. Wszystko o PS5

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dobra,rozbiłem skarbonkę,tylko musi być jeszcze z tego stówka dla Kaminskakla :D
maxresdefault.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Miałem na myśli tanie zakupy na XB i brak doświadczenia w ostatnim czasie, a coś się tam pozmieniało chyba, czy dalej po staremu? ; )
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kupiłem dziś Death Stranding: Director's Cut, a dokładnie podstawkę na PS4 i aktualizacje do PS5 za dodatkowe 30zl.

Gra niewątpliwie jest wyjatkowa i klimatyczna. Rzekłbym perełka.
Mam za sobą jakies 3h i nie wiem czy skończę :D ale warto było sprawdzić.
Rozumiem tych których urzekła i tych, którzy ją hejtują. To nie jest pozycja dla wszystkich.
Mi się podoba, jak czas pozwoli to pobawię się jeszcze w kurierkę ; )
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Kupiłem dziś Death Stranding: Director's Cut, a dokładnie podstawkę na PS4 i aktualizacje do PS5 za dodatkowe 30zl.

Gra niewątpliwie jest wyjatkowa i klimatyczna. Rzekłbym perełka.
Mam za sobą jakies 3h i nie wiem czy skończę :D ale warto było sprawdzić.
Rozumiem tych których urzekła i tych, którzy ją hejtują. To nie jest pozycja dla wszystkich.
Mi się podoba, jak czas pozwoli to pobawię się jeszcze w kurierkę ; )
Ja też się przymierzam. Ograłbym jeszcze raz dla samej fabuły. Odpalałeś przed i po aktualizacji? Jakaś widoczna różnica w grafice?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja też się przymierzam. Ograłbym jeszcze raz dla samej fabuły. Odpalałeś przed i po aktualizacji? Jakaś widoczna różnica w grafice?

Nie, nie porównywałem. Odpaliłem od razu aktualizacje do PS5, te 30zł to groszowe sprawy.
Kupiłem, bo pamiętam, że polecałeś, a parę dni temu wpadł mi przypadkowo jakiś stream na YT w momencie jak Sam idzie po górach i załączyła się klimatyczna muzyczka, no i wymiekłem, właśnie dla takich chwil kupiłem ; ) W ogóle pięknie tak gra wygląda i nie chodzi tylko o grafikę, ale cały ten artyzm i klimacik.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Ja też się przymierzam.

Wziąłem i dwa rozdziały już pękły :D Wciąga jak przy pierwszym podejściu, a na Dualsensie gra się w to jeszcze lepiej.

Mam za sobą jakies 3h i nie wiem czy skończę :D ale warto było sprawdzić
To nawet dobrze nie zacząłeś :D Później klimat jest jeszcze lepszy. Bieganie po ośnieżonych szczytach i zabawa tyrolkami :D Ale do tego potrzeba jeszcze ze 20h.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Trochę kusi,chociaż to prowadzenie i kamera przy skręcaniu,nie wyglądają za rewelacyjnie...
[youtube]2Shgd7wqTH8[/youtube]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie zauważyłem żeby coś irytowało, zresztą jak Ci wleci (genialnie dobrana) muzyczka przy przeprawie na odludziu wszystkie Twe troski i tak prysną niczym pierd Sama w kombinezonie ; ) Polecę z tym dalej, bo w końcu jakaś odmiana i coś zupełnie nowego, no i SF jakby nie było, bez koni, jakiś srających kur w zagrodach i latających wieśniakach z wiaderkami dookoła kurnika. Ta gra to przede wszystkim klimat.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Armaniś wpadł na premierę z Amnesią i zapomniał :-D
http://www.hdtv.com.pl/forum/1549774-post5764.html

Do czego to, nie kumam? Że teraz dopiero ogrywam, czy, że Ty ograłeś, ło co chodzi?

Tak to jest jak się jedzie rzadko, ale za to zawsze na grubo. Nie ma co się dziwić Armaniemu :D[/IMG]

Chyba, że tak. Ze znajomymi gramy jedynie w Wiedza to Potęga, To jesteś Ty, Szymparty i podobne

Szymparty kur... , tu już trzeba jechać na koksie :D :D

giphy.gif
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
W sensie, że ograłeś, czy liznąłeś kilka kursów i odpuściłeś? ; )
Widzisz, ja siedziałem na XB w ostatnich latach, w 2019r. PS4 (nie PRO) była u mnie w nieużytku, bo już nie mogłem patrzeć na tak mizerną jakość grafiki, a zamiast PRO ogrywałem Series X jeszcze na przemian z PC.
No i dobrze wyszło, obecna jakość upgrejdowanych gier już mnie zadawała.
Po przesiadce z PRO, pewnie już tak dużej różnicy nie ma, ale w porównaniu do starej PS4 już duża.
W końcu nowy (czyli już ponad 2 letni) tv faktycznie sie sprawdza.

To nawet dobrze nie zacząłeś :D Później klimat jest jeszcze lepszy. Bieganie po ośnieżonych szczytach i zabawa tyrolkami :D Ale do tego potrzeba jeszcze ze 20h.

20h? Po paru godzinach myślałem, że jestem już w połowie :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry