Playstation 5 - gry, sprzęt, wrażenia, nowości. Wszystko o PS5

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Na palcach jednej ręki można policzyć ile mam gierek (pudełek) xD


IMG_20221028_180950.jpg



Ps. Jak wrzucać foty z postimg??
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Zaspokoiłem poniekąd swoją ciekawość,bo przeszedłem pierwszą misję ;)
W drugiej był już zonk i zaczęło wywalać,także nastawię sobie zegarek na 3 w nocy,gdy ludzie będą spali i zacznę grać ;)
A serio,to nie wiem,czy nie wezmę sobie za jakiś czas pudełka,bo coś nie za bardzo bangla ten tryb offline...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No zależy czy to będzie multi jak Modern Warfare, czy tak jak te ostatnie multi gdzie grasz 2 minuty, zbierasz durne skrzynki i czekasz 10 min aż ostatnie campy zginą.

Ostatnie dwa CODy zupełnie mi nie podeszły online (zresztą single też), ale MW2019 siadł jak złoto, ideał do online, zresztą to właśnie stary pocziwy MW.
Ja gram krótkie partyjki DT, adrenalina skacze, robię porządek i wyłączam.

W starego oldskulowego Cod MW nie miałbyś że mną żadnych szans xD xD

Tia, chyba nie widziałeś jak armanig operuje lufą ; )

Chyba kończę już singla, jak dla mnie bardzo ok.
Niektóre misje świetne, inne niepotrzebne.
Fajnie, że nie ma stricte klimatów wojennych, a bardziej Narco biznes, Sicario, trochę Hitmana, taki misz masz, więcej skradania, jak rozpierduchy.
Grafika bdb, już chyba faktycznie nie ma sensu się pchać w PC.
PS5 Pro, a już na pewno PS6 pozamiata.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No i pograne. 6-7h i po fabule.
Fajne widoki w ostatniej misji.
Generalnie jest tu wszystko, dodalbym jeszcze MGS.
Zupełnie nie potrzebnie, ale pierwsze misje, Amsterdam, doki i ostatnia, to moje klimaty. Gdyby nie cudowali z pościgami a'la Uncharted, jakimś prowadzeniem przez kamery, czy poronionym pomysłem na tworzenie bomb (Meksyk) to byłoby lepiej jak dobrze, ale i tak tytuł dobry.
Zobaczymy jak mapy w online sie sprawdzą.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
No i pograne. 6-7h i po fabule.
Fajne widoki w ostatniej misji.
Generalnie jest tu wszystko, dodalbym jeszcze MGS.
Zupełnie nie potrzebnie, ale pierwsze misje, Amsterdam, doki i ostatnia, to moje klimaty. Gdyby nie cudowali z pościgami a'la Uncharted, jakimś prowadzeniem przez kamery, czy poronionym pomysłem na tworzenie bomb (Meksyk) to byłoby lepiej jak dobrze, ale i tak tytuł dobry.
Zobaczymy jak mapy w online sie sprawdzą.

Serio trzeba podawać numer telefonu i podają SMS z kodem przed odpaleniem gry??
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nic takiego, normalna instalacja. Po za tym, że pierdyliard plików do pociągnięcia. Pomijając fakt, że trzeba mieć (chyba) konto Activision, ale u mnie poszło z buta, zalogowany jestem od dawna. Może o to chodzi?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czyli nie wiele się zmieniło, kiedyś któregoś Coda tak wziąłem i było podobnie, ale udało się przejść całość. Jednak co ori to ori, ale dla samej fabuły nie dałbym ponad 3 stówek.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Weź w Stellbooku, w ME jest w tej samej cenie, o wiele łatwiej będzie pogonić. Wszędzie są tradycyjne wydania, nie wiedzieć czemu. Sam żałuję, że nie wziąłem lepszego wydania.
 
Do góry