Playstation 5 - gry, sprzęt, wrażenia, nowości. Wszystko o PS5

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Tylko kiedy ja to wszystko ogram ? ;)
Jeszcze mam Cyberpunka...

Widzisz... Ty nie masz czasu aby ograć gry. A u mnie odwrotnie - kompletnie nie mam w co grać... Albo nie moje klimaty albo gra nie chce mnie wciągnąć.


Nawet ostatnio Zelde na switch ściągnąłem i jakoś tak słabo. Nie wiem czym ludzie się tam zachwycają.
Diablo i Pokemony ogralem w 80% - - później nudno się już zrobiło to przestałem grać.

Na xboxa
Immortal Fenyx Rising - - myślałem że grafika mnie "połechta" na xboxie i projekcji w 4k.--- a to ma grafikę jak z lat 2000. Me oczy krwawią.


League of Legenda - - mnie sponiewierał po ostatnich patchach. Gram jako mag suport i te postacie dostały ostro po dupie.

Wczoraj zainstalowałem CS:GO - to zrozumiałem że grać nie potrafię xD

Warzone mnie zraził ze nie mają trybów TeamDeatchmat lub zwykły DM. Bieganie za skrzynkami, a po umarciu czekanie ileś minut aż gra się skończy jest dla mnie bez sensu.
Wolałbym sieczkę jak w Modern Warfare.



Jeszcze się zastanawiam może nad Assassin Creed - Black Flag. Nie grałem, nie wiem czemu. Ale słyszałem że jeden z lepszych. Unity i Syndicate wytrzymałem po 2h maks.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A te gierki,które były na początku tylko na PS ? :
Uncharted 4: A Thief's End
Horizon Zero Dawn
God of War
Marvel's Spider-Man
Days Gone
Detroit: Become Human
Death Stranding
Crash Bandicoot 4: It's About Time
Sackboy: A Big Adventure

Może jeszcze :
Kena: Bridge of Spirits
Stray
Deathloop
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Warzone mnie zraził ze nie mają trybów TeamDeatchmat lub zwykły DM. Bieganie za skrzynkami, a po umarciu czekanie ileś minut aż gra się skończy jest dla mnie bez sensu.
Wolałbym sieczkę jak w Modern Warfare.

Mam to samo. Jakieś skrzynki, bieganie, szukanie, a potem i tak kulka w łeb i czekanie. Nie dla mnie. Wole MW i nonstop akcje.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
:wink:
938339c105c00e70b4f0-webp-1600w.jpg

 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Wie ktoś o co tutaj biega ?
Od jakiegoś czasu nie mam już Plusa i przy zainstalowanych grach,które wchodzą w jego skład,widnieje znaczek Plusa i kłódka.
Gdy chcę uruchomić Deathloop,pojawia się info,że moja subskrypcja wygasła,a np. mogę odpalić Moralesa,Stray,Tsushimę i Death Stranding ;)
Zainstalowanych gier nie widać w liście Plusa.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Być może,bo klikałem tam wszystko co popadnie,a teraz widzę,że mam nawet wyzerowane konto w administracji :grin: :mrgreen:

Przeczytałem kilka tematów na Redditcie i możliwe,że jest to błąd,bo gdy wchodzę w swoje subskrypcje i PS Plus,pojawia się komunikat "coś poszło nie tak" ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Microsoft też zrobił prezent,bo wujek zapomniał zapłacić za GP,a nadal mogę grać na jego koncie ;)
 
Ostatnia edycja:

mati_luk

Klub HDTV.com.pl
VIP
Od jakiegoś czasu nie mam już Plusa i przy zainstalowanych grach,które wchodzą w jego skład,widnieje znaczek Plusa i kłódka.
Nie wiem na ile różni się w tym temacie PS5 od PS4, ale przypadkiem w gry z Plusa możesz grać tylko w czasie kiedy masz aktywną subskrypcję Plusa? Tak by wynikało z opisu usługi. Mi ostatnio wygasł Plus i dokładnie tak miałem jak Ty. Pojawiła się kłódka przy pozycjach zainstalowanych z Plusa.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A serio,to z tych soulslike'ów najbardziej korci mnie Demon's Souls.
No może gdyby wypuścili odpicowanego Bloodborne'a... ;)
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Demony to akurat najłatwiejsze soulsy. Na początek w sam raz. Elden Ring nadrabia otwartym światem, w którym poza miejscówkami fabularnymi jest co robić.
 
Do góry