Playstation 5 - gry, sprzęt, wrażenia, nowości. Wszystko o PS5

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Kaminski, Ty masz specyficzny sposób dyskusji, ciężki przypadek, taki zakumulowany trolling.

Tematy które się zamykają w dwóch, trzech zdaniach, z Tobą ciągną się zawsze przez kilka stron.

Teraz piszesz, że Ci wciskam Forze (wtf?), ze miażdżą PS (wtf?), że ja się czymś podniecam?

Ty siebie czytasz czasami? Jedyne co napisałem, to, to że od premiery PS5 dla kogoś, kto ograł wszystkie exy na PS4, nie wiele się dzieje po zakupie PS5 w porównaniu do XB i nie ma tu znaczenia, czy gardzisz tymi tytułami, bo rozmawiamy obiektywnie o rynku growym, jako całości i obiektywnie trzeba być wyjątkowym ignorantem, aby tego nie widzieć. To, że piszę co pojawiło się na XB w tym roku i jakiej klasy są to pozycje, nie świadczy o podniecie, a ocenie rynku i tego co dostaliśmy w tym roku na poszczególne konsole.

Gdyby PS5 dostało nowego Wieśka na wyłączność którego nie trawie, czy Horizona który mnie tyle obchodzi co zeszłoroczny śnieg, to słowa bym nie napisał w temacie posuchy, bez względu czy mi się gry podobają, czy nie, bo to byłoby obiektywnie coś znaczącego dla społeczności, ale nic specjalnego nie ma, Sony dało upy w 2021r i tylko o to tutaj chodzi. Jprd. ; )

Zakamuflowany trolling. Kurde rozgryzłeś mnie :(

Cały czas pisze o sobie, ale spoko wiem o co Ci chodzi. Naprawdę :D M$ wypuszcza duże gry, Sony DLCki. Ty piszesz obiektywnie, ja subiektywnie ;D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Armanig,coś ściemniasz z tym pogromem XB :D
(większe gry,które wyszły w ostatnim czasie)

PS5 :
Demon's Souls
Spider-Man: Miles Morales
Returnal
Ratchet & Clank: Rift Apart
Deathloop

XSX :
MFS
Forza Horizon 5
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Zapowiedziano nowe konsole PS5.
Za pięknie to one nie wyglądaja,już ładniejszy jest stolik pod telewizor ;)
[youtube]9v7Gd4hablQ[/youtube]

Fajnie się to prezenci :
[youtube]KvzJOJb1SH0[/youtube]
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Sony bierze się za panele. Jak pojawią się z motywem gier to będzie spoko opcja. Można zrobić sobie edycję specjalną za parę złotych :)
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Ogra jeszcze raz w lepszej jakości :D

ss_89a15e42a8ee05a8166467fe755c02a8754a195c_1920x1080.jpg


ss_b74c7d3f2ee40dd8ecf43308fad5a74a40879167_1920x1080.jpg
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Kto ? Ja ? No dobra :-D

A słyszałeś o nowej usłudze Sony ?
Ponoć mają tam wrzucać wszystkie exy AAA na premiery ;)

Spartacus trafi na rynek już wiosną 2022 roku i będzie zawierał benefity PS Now i PS Plus.
Według informatorów nowa usługa Sony będzie zawierała trzy poziomy: na pierwszym znajdziemy wyłącznie wspomniany PS Plus. Na drugim dojdzie "bogaty katalog gier PlayStation 4 i - ewentualnie - PlayStation 5" (cytat dosłowny za artykułem Bloomberga), zaś trzeci dorzuci do tego przemodelowane PS Now, które zaoferuje klasyczne gry Sony - z PS1, PS2, PS3, a także PSP. Projekt Spartacus ma być dostępne zarówno na PS4 jak i PS5. Wykluczono jednak, na podstawie otrzymanych przez Schreiera dokumentów, wydawanie własnych gier w dniu premiery w tej usłudze - na modłę Microsoftowego Game Passa.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Kto ? Ja ? No dobra :-D

A słyszałeś o nowej usłudze Sony ?
Ponoć mają tam wrzucać wszystkie exy AAA na premiery ;)

Spartacus trafi na rynek już wiosną 2022 roku i będzie zawierał benefity PS Now i PS Plus.
Według informatorów nowa usługa Sony będzie zawierała trzy poziomy: na pierwszym znajdziemy wyłącznie wspomniany PS Plus. Na drugim dojdzie "bogaty katalog gier PlayStation 4 i - ewentualnie - PlayStation 5" (cytat dosłowny za artykułem Bloomberga), zaś trzeci dorzuci do tego przemodelowane PS Now, które zaoferuje klasyczne gry Sony - z PS1, PS2, PS3, a także PSP. Projekt Spartacus ma być dostępne zarówno na PS4 jak i PS5. Wykluczono jednak, na podstawie otrzymanych przez Schreiera dokumentów, wydawanie własnych gier w dniu premiery w tej usłudze - na modłę Microsoftowego Game Passa.

Durna firma, z ambicjami sięgającymi gwiazd. Kutangę im w pomóc. Japońskie półgłówki. Jedyny Demona Souls i ten musieli spartolić.
Wsio. Przechodzę do konkurencji. Konsola dobyta z krwią i licznymi ofiarami, a grać nie ma w co. Kutanga.
Piramida, całusy. :D
 
Do góry