Playstation 5 - gry, sprzęt, wrażenia, nowości. Wszystko o PS5

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Seizo mówi,aby grać w połączeniu z DualSense ;)
[youtube]AJSjurVv75o[/youtube]

P.S.
Macie już te mobilki na Netflixie ?
Jakoś ich nie widzę...
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Dzięki, kupiłem. Jeszcze nigdy nie dałem więcej niż 159 zł właśnie :D Jak ktoś czeka to zawsze się trafi za tyle. Kończy się dopiero w maju, ale nie wiadomo kiedy będzie taka cena znowu.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A na Xboxie,to już w ogóle :-D
No dobra,jeszcze Forza daje radę ;)
Liczę tutaj mocno na nowego Stalkera (ostatnio odświeżyłem sobie zajawkę na szybkości 0,5x ;)).
[youtube]SjDMwsbaSd8[/youtube]

Ale Kaminskakl mówi,że i tak zje go graficznie nowy Horizon :-D
[youtube]wQATS4HOxdo[/youtube]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie ma nic z nowości na PS co by mnie interesowało, mało tego, ten cały PS Plus, to śmiech na sali w porównaniu do oferty GP.
Na XB masz MFS2020, Forze5 i zaraz singiel Halo, co jest na PS5?
Ja bym bardzo chciał, żeby coś było na PS5, tu by pasował nowy Unchartded, TLOU i słowa bym nie powiedział, ale już nawet nie chodzi o exy, a o to co wpada do GP, a co do Plusa.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Jest trochę inaczej niż myślisz.
PS Plus = Xbox Live Gold.
PS Now = Game Pass

Z tym, że PS Now nie ma u nas.

Co do gier to nie ma co się kłócić, bo ani na X ani na PS nie wychodzą żadne ciekawe gry póki co :D Czekam tak naprawdę tylko na tego Horizona w najbliższym czasie. Stalkera sprawdzę pewnie, ale od jedynki się dwa razy odbiłem. Fakt, że miałem słabego PC i ledwo co działał, więc może na XSX się przekonam. Halo mnie nie kręci. Forza też. Jak żyć? ;D
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Skoro u nas nie ma PS NOW, to jaki sens o nim pisać. Żyjemy w Polandi i do tego się odnosimy, a co jest ciekawe, to już kwestia gustu. Forza zdominowała obecnie rynek, bo zwyczajnie jest tam kupę zabawy na dlugie miesiące, nie lubisz ok, ale widać w świecie growym jaką zdobyła popularność i uznanie. Zaraz wpadnie singiel z Halo i znowu będzie głośno. Mnie Horizon nie interesuje, ale nie pisze, że jest "nieciekawa" (chociaż dla mnie jest : D ), bo wiem, że i tutaj jest grupa na takie pozycje, chociaż i tak pewnie sprawdzę. MS z GP ze swoją polityka zaczyna powoli wciągać Sony, wystarczy spojrzeć jaką kitę odstawiło Sony przed i w trakcie premiery PS5, a sam obecnie nie widzę nic na co bym faktycznie czekał. Może po za GT. Tu by pasowała jakaś premiera nowego Uncharted, TLOU, może jakieś MGS, przywrócenie Max Payne w exie, ale nic na horyzoncie na przyszłe miesiące.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Z 400 gier w GP,o 300 w ogóle nie słyszałem :-D
Ale fakt,mogliby dorzucić jakieś nowości do PlayStation Plus Collection.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Od przybytku glowa nie boli, ale w czym problem (wiem, wiem Kris ; ) , jak Ci nie pasi kloc, to pogoń go i wskakuj do świata PS, ładne ma menu, polatasz sobie po nim z nudów : D

Prawda jest taka, że jak ktoś ograł już wszystkie exy, to po za mulitiplatformerami nie ma w co grać.
Mam nadzieję, że w przyszłym roku to się zacznie zmieniać.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Po prostu exy od PS,utkwiły mi bardziej w głowie,niż dziesiątki multiplatformówek ;)
Ale Ty pewnie grałeś w nie tylko kilka minut :-D
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Skoro u nas nie ma PS NOW, to jaki sens o nim pisać. Żyjemy w Polandi i do tego się odnosimy, a co jest ciekawe, to już kwestia gustu. Forza zdominowała obecnie rynek, bo zwyczajnie jest tam kupę zabawy na dlugie miesiące, nie lubisz ok, ale widać w świecie growym jaką zdobyła popularność i uznanie. Zaraz wpadnie singiel z Halo i znowu będzie głośno. Mnie Horizon nie interesuje, ale nie pisze, że jest "nieciekawa" (chociaż dla mnie jest : D ), bo wiem, że i tutaj jest grupa na takie pozycje, chociaż i tak pewnie sprawdzę. MS z GP ze swoją polityka zaczyna powoli wciągać Sony, wystarczy spojrzeć jaką kitę odstawiło Sony przed i w trakcie premiery PS5, a sam obecnie nie widzę nic na co bym faktycznie czekał. Może po za GT. Tu by pasowała jakaś premiera nowego Uncharted, TLOU, może jakieś MGS, przywrócenie Max Payne w exie, ale nic na horyzoncie na przyszłe miesiące.

Tylko co mi po uznaniu i popularności :D Lol też zdobył uznanie milionów graczy, chyba jakieś rekordy pobił ostatnio. Tylko co z tego?

Pisząc ciekawe to wiadomo, że dla mnie mają być, a nie dla milionów innych graczy.
Według DF Forza to majstersztyk pod względem technicznym i graficznym. Super, doceniam na tyle, że zainstalowałem. Może kiedyś nawet odpale ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Może byś się w końcu przemógł do "kowboja chodzącego w błocie" ;)
Historia i postacie,to ścisły top w grach.
[youtube]bZuKLFJ_4kQ[/youtube]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jałowa dyskusja ; )

Idąc tokiem przeszłości, to i mi o wiele bardziej zapadła w pamięci rozgrywka z Crazy Taxi z Dreamcasta w 1999r, nie wspominając o Shenmue również w 1999r, CMR w 1998r. czy MGS na szaraka w 1998r. To w ogóle był świetny okres dla branży. Żadna z ostatnich gier (ostatnie kilka lat) nie utkwiła mi tak w pamięci, jak te ww. pierwsze lepsze, ale czy o to chodzi?

Forza jest tym dla konsol (w tym XB), czym dla PS taki Uncharted.
Czy się lubi, czy nie, jest to potężny exclusive.

Pierwsze Halo na kloca które ogrywałem w 2001r., do dziś wspominam jak mało którą grę i o wiele bardziej mi utkwiła jak Uncharted czy TLOU razem wzięte, ale to były inne czasy, inne podejście.
Nie o to chodzi, bo nie o tym pisze.

Na PS5 obecnie nie ma nic specjalnego, jak ktoś ograł perełki, to na chwilę obecną nic z exów nie ma, a XB ma ; )
Mało tego, zaraz wyjdzie singiel Halo.

Trzy potężne tytuły w tym roku - MFS2020, Forza5 i Halo, co jest na PS5 ja się pytam?

Mało tego, jeszcze za free :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry