Playstation 5 - gry, sprzęt, wrażenia, nowości. Wszystko o PS5

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Może byś się w końcu przemógł do "kowboja chodzącego w błocie" ;)
Historia i postacie,to ścisły top w grach.
[youtube]bZuKLFJ_4kQ[/youtube]
Raczej nie. Nie mam czasu na gry, które mnie nie porwały. Dzisiaj pewnie CoD będę ogrywał z bratem. Może przejdziemy do końca, a potem brak kandydatów na jakąś grę, która mnie wciągnie.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To,czego jeszcze nie przeszedłeś :-D
Te wyżej wymienione,nie mają "żadnej" fabuły ;)

Halo nie ma fabuły? Od kiedy?
Co ma w ogóle fabuła do tego, nie o tym mowa.
Jak jest dobra, to się gra i ciągnie temat z przyjemnością, a jak męczy, to się wyłącza.
No chyba, że ktoś jest masochistą i nie ma nic ciekawego do roboty.

Po za tym, wole w GTA5 spotykać się ze znajomymi w online i tam tworzyć "fabułę" przez lata w locie, jak ograć singla w 3 dni i zapomnieć, gra ma sprawiać frajdę, a nie męczyć w idiotycznej fabule pod gimbaze (jak nowy COD). Ten nowy Vanguard jest tak durny i uwsteczniony względem poprzedników, że szkoda mojego czasu na pisanie o tym gniocie.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
To nie trollowanie. Dla mnie nie są kompletnie ciekawe. Ty się nabijałeś z Ratcheta, a to kawał historii. Zresztą widać po milionach sprzedanych egzemplarzy te uznanie graczy. Brzmi znajomo? :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jakie uznanie graczy, których, chyba tych po 5-6 lat, bo większość dzisiejszych 10-cio latków pali gumę w Forzie :D
Chyba Ci się pomyliło z Mario czy Soniciem, a gdzie Donkey Kong czy Crash ; )
Dla tych gier kupowało się konsole, to były system sellery, ale kiedy? 20-30 lat temu, jak branża była w powijakach. Pamiętam czym był Crash dla graczy na PSX'a i pamiętam, czy był Ratchet 5-7 lat póżniej w 2002r. jak już była zupełnie inna baza growa, ale dobra zostawmy to.

Ja cały czas piszę o next genach, a mamy rok 2021r. i trochę większe wymagania.

Znasz kogoś, po za dziećmi, kto kupiłby dziś PS5 dla Ratcheta, a nie zagrał przy okazji?
Bo ja znam kilka osób, którę kupiłyby XB dla Forzy5 czy Halo.

Tu nie chodzi o to co lubisz, tylko czy rozumiesz czym jest Forza, czy Halo, w porównaniu do Ratcheta? Czasy się zmieniły, Crash też kiedyś bił rekordy sprzedaży, to były dziesiątki milionów, ale dziś, co najwyżej ograliśmy z sentymentu remastera i tyle w temacie.

Więc pytam się po raz drugi, co mamy dziś na PS5 w 2021r., po za remasterami i grami pokroju Ratched? Nie faworyzuje XB, tylko obiektywnie widzę różnice.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jak dla mnie,w poprzedniej generacji,Xbox może ssać Playstation.
Teraz wykupili nowe studia i czekam na efekt.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To tak jak Sega Saturn z PSX, a i czekam na śnieg w tym roku.

Mowa o grach z 2021 na next genach, 2 strony dyskusji co wniosły poszczególne konsole po premierze i dalej o upie Marynie.
 
Ostatnia edycja:

Seizo

Active member
Bez reklam
Więc pytam się po raz drugi, co mamy dziś na PS5 w 2021r., po za remasterami i grami pokroju Ratched? Nie faworyzuje XB, tylko obiektywnie widzę różnice.
Demon's Souls, Returnal i Morales, ale te dwie pierwsze nie są dla każdego.Tak samo zresztą jak MFS, czy Forza. Krążą ploty, że mają coś pokazać na grudniowym TGA. Kolejny rok może będzie był lepszy.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dokładnie, Morales był jeszcze.
Mi to nie wadzi, czego nie ograłem pod koniec na PS4, zaliczyłem na PS5 i było co robić, ale z grubszych pozycji, posucha w tym roku.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Jakie uznanie graczy, których, chyba tych po 5-6 lat, bo większość dzisiejszych 10-cio latków pali gumę w Forzie :D
Chyba Ci się pomyliło z Mario czy Soniciem, a gdzie Donkey Kong czy Crash ; )
Dla tych gier kupowało się konsole, to były system sellery, ale kiedy? 20-30 lat temu, jak branża była w powijakach. Pamiętam czym był Crash dla graczy na PSX'a i pamiętam, czy był Ratchet 5-7 lat póżniej w 2002r. jak już była zupełnie inna baza growa, ale dobra zostawmy to.

Ja cały czas piszę o next genach, a mamy rok 2021r. i trochę większe wymagania.

Znasz kogoś, po za dziećmi, kto kupiłby dziś PS5 dla Ratcheta, a nie zagrał przy okazji?
Bo ja znam kilka osób, którę kupiłyby XB dla Forzy5 czy Halo.

Tu nie chodzi o to co lubisz, tylko czy rozumiesz czym jest Forza, czy Halo, w porównaniu do Ratcheta? Czasy się zmieniły, Crash też kiedyś bił rekordy sprzedaży, to były dziesiątki milionów, ale dziś, co najwyżej ograliśmy z sentymentu remastera i tyle w temacie.

Więc pytam się po raz drugi, co mamy dziś na PS5 w 2021r., po za remasterami i grami pokroju Ratched? Nie faworyzuje XB, tylko obiektywnie widzę różnice.

U mnie jazdy znajomy ma PS. Nikt nie ma Xa. Nie znam nikogo kto kupiłby Xa dla Forzy. Widocznie obracamy się w różnym towarzystwie :D Na siłę chcesz mi wciskać jaka Forza i Halo są super i miażdżą PS. Może i tak jest, ale nie dla mnie. Widzę różnicę, co nie zmienia faktu, że te gry to ciekawostka na 5 minut, aby grafikę zobaczyć. Tyle z mojej strony. Myślę, że możemy zakończyć na tym te dyskusje, bo trzeci raz z rzędu to samo muszę pisać, a Ty ciągle się podniecasz tymi dwoma tytułami.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kaminski, Ty masz specyficzny sposób dyskusji, ciężki przypadek, taki zakumulowany trolling.
Tematy które się zamykają w dwóch, trzech zdaniach, z Tobą ciągną się zawsze przez kilka stron.
Teraz piszesz, że Ci wciskam Forze (wtf?), ze miażdżą PS (wtf?), że ja się czymś podniecam?
Ty siebie czytasz czasami? Jedyne co napisałem, to, to że od premiery PS5 dla kogoś, kto ograł wszystkie exy na PS4, nie wiele się dzieje po zakupie PS5 w porównaniu do XB i nie ma tu znaczenia, czy gardzisz tymi tytułami, bo rozmawiamy obiektywnie o rynku growym, jako całości i obiektywnie trzeba być wyjątkowym ignorantem, aby tego nie widzieć. To, że piszę co pojawiło się na XB w tym roku i jakiej klasy są to pozycje, nie świadczy o podniecie, a ocenie rynku i tego co dostaliśmy w tym roku na poszczególne konsole.
Gdyby PS5 dostało nowego Wieśka na wyłączność którego nie trawie, czy Horizona który mnie tyle obchodzi co zeszłoroczny śnieg, to słowa bym nie napisał w temacie posuchy, bez względu czy mi się gry podobają, czy nie, bo to byłoby obiektywnie coś znaczącego dla społeczności, ale nic specjalnego nie ma, Sony dało upy w 2021r i tylko o to tutaj chodzi. Jprd. ; )
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Microsoft,gdyby nie kupione studia,wystrzalałby się ze znanych tytułów.
Co byłoby w przyszłym roku ? Gearsy,które były dobre 20 lat temu ? ;)
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To w przyszłym roku byśmy napisali jak cywilizowani gracze, że na XB w 2022r. jest posucha i XB jest w czarnej upie, za to na PS5 same rodzynki, w czym problem? :D
 
Do góry