Pierwszy test telewizora LCD firmy Samsung UE55D8000.

unsu275

New member
a Ja mam prośbe o rade . Na początku było ciężko posługiwać się netem za pomocą pilota - drobne ustawienia w opcjach (prędkość wskażnika) i jest już troche lepiej .Napisałem lepiej ponieważ wprowadzanie tekstu za pomocą pilota jest delikatnie powiedziawszy dobijające. Do sedna - jaki byście polecili telefon z klawiaturą Qwerty aby "kominikował" się bez problemu z TV. Na oku mam poniższe modele:
1 - HTC Desire Z
2 - Nokia C6
3 - Samsung Galaxy 551
4 - Samsung Wave 553
5 - SE X10 Xperia mini pro
Co sądzicie na temat powyższych a może ktoś ma inne sugestie.Tnx z góry .

ps.rozumiem że telefon łączy się za pomocą Bluetooth? Niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu jeśli się myle.
Witam wszystkich!
Może lepiej zakupić pilot touch control Samsung RMC30D1P2
 

tomit

New member
Jest też oficjalna aplikacja Samsunga na system iOS, ale iPhone nie wymieniałeś także z wymienionych przez Ciebie raczej każdy z androidem będzie dobry (chyba że rzeczywiście w andku jest jakieś ograniczenie i można to zainstalować tylko na samsungach).
Ja sam korzystam z iPhone i spisuje się**świetnie (chociaż**nie przeglądam na tv internetu, jakoś niewygodne to dla mnie).
 

unsu275

New member
Proszę o informacje (szczegóły) jak można głosowo wywoływać słowa-klucze, które automatycznie wpisują się w przeglądarkę. Ponoć skraca to czas nawigowania.
 

zdzichu2

New member
witam,
proszę o opisanie funkcjonalności PIP w d7000/8000.
Czy oglądając program z analogowej kablówki mogę podglądać programy z wewnętrznego tunera sat, tunera dvb-t oraz ze źródeł zewnętrznych (po HDMI)?

pozdrawiam
 

tdx

New member
Bez reklam
Nie. Wszystko jest w i-manualu
na całym ekranie masz obraz po HDMI/PC/ Component
w oknie może być obraz z tunera
masz możliwość zmieniania wielkość i położenia okna oraz
czy dźwięk ma być z tunera czy hdmi
 

Smutu

Member
A u mnie dzisiaj wyświetlił sie komunikat że jest możliwość upgrade do wersji 1015. Nie wybrałem tej opcji bo nie zdążyłem:)
Ale mogłem pobrać ją online tylko, że nie standardowo w miejscu aktualizacji online - bo tam nie znalazł aktualizacji tylko 2 pozycje niżej jest Alternatywne programowanie i tam odnalazło nową wersję 1015 i zrobiłem aktualizację.
Czyli: MENU/Pomoc techniczna/Aktualizacja oprogramowania/Alternat. programowanie
 

krzychu522

New member
witam! wczoraj zostałem posiadaczem powyższego modelu i siedziałem nad nim całą noc żeby poustawiac i coś nie daje rady byłbym wdzięczny jak by mi.ktoś podpowiedzial mam c+hd i z obrazu jakoś nie jestem w 100% zadowolony i mam ps3 i kino 5,1 z wejściem hdmi jak to wszystko podpisać żeby chodziło jak na leży pozdrawiam!!!
 

witas2000

New member
witam! wczoraj zostałem posiadaczem powyższego modelu i siedziałem nad nim całą noc żeby poustawiac i coś nie daje rady byłbym wdzięczny jak by mi.ktoś podpowiedzial mam c+hd i z obrazu jakoś nie jestem w 100% zadowolony i mam ps3 i kino 5,1 z wejściem hdmi jak to wszystko podpisać żeby chodziło jak na leży pozdrawiam!!!

tutaj nic nie zdziałasz cyfra jest do bani nadaje hd z niskim bitrate
 

gibki

New member
Witam. Właśnie stałem się szczęśliwym posiadaczem D8000 :) Mam takie pytanko: Czy ma ktoś podłączoną TV N-kę przez moduł CAM?? Chodzi mi o telewizję N na abonament a nie N na kartę. Wydaje mi się że ktoś tu kiedyś pisał że ma. Pytam, bo byłem w salonie N-ki i pani mi powiedziała że nie ma możliwości podpięcia N-ki na abonament przez moduł cam. Tylko N na kartę ma taką możliwość, a na abonament się nie da bo karty abonamentowe są sparowane z dekoderami. Jeżeli tak to lipa by była :/
Jako ciekawostkę napiszę jeszcze tyle że w Cyfrowym Polsacie też karty są sparowane z dekoderami ale przez moduł cam da się podłączyć i moduły mają za 1 PLN.
 
Ostatnia edycja:

gibki

New member
no to się niemile rozczarowałem bo w tej chwili mają fajną ofertę za 59zł. Cyfrowy Polsat też paruje karty ale jakoś można u nich zamówić telewizję z modułem cam za 1 zł. Trzeba będzie wziąć z ich śmiesznym turbodekoderem :/
Tak w ogóle to jeżeli chodzi o telewizje satelitarną to kto oferuje telewizję z najwyższym bitrate?? Cyfra+, CP, czy N-ka?? podobno z cyfry sygnał jest do bani. To prawda??
 
no to się niemile rozczarowałem bo w tej chwili mają fajną ofertę za 59zł. Cyfrowy Polsat też paruje karty ale jakoś można u nich zamówić telewizję z modułem cam za 1 zł. Trzeba będzie wziąć z ich śmiesznym turbodekoderem :/
Tak w ogóle to jeżeli chodzi o telewizje satelitarną to kto oferuje telewizję z najwyższym bitrate?? Cyfra+, CP, czy N-ka?? podobno z cyfry sygnał jest do bani. To prawda??

I tu się mylisz,cyfra daje chyba najlepszy obraz ze wszystkich ale żeby to stwierdzić to musisz
odpalić to na alternatywnym sprzęcie.Te ich tunery są warte tyle co nic.
Kup sobie Dreamboxa HD i załatw sobie wszystkie platformy na niego.
Wtedy stwierdzisz co jest najlepsze.
A jak chcesz wiedzieć co ma najwiękaszy bitrate to ci powiem,SKY Germany HD podczas transmisji Bundesligi(bitrate w granicach 19000kbit/s.
 
Mógłbyś mi to jakoś wyjaśnić?? Bo zielony jestem a chciałbym w pełni wykorzystać TV. Zresztą podobno Kanały HD z N-ki lepiej chodzą na wbudowanym tunerze telewizora. No to jak podłaczyć N-kę na abonament przez moduł cam??


Mowa była o polsacie a nie telewizji N.Chociaż z tego co piszą na forach to z jednym i drugim nie ma problemu.:mrgreen:
 
Do góry