Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

MartesPL

New member
Aktualizacja mojej reklamacji, całość opisana jest w nowym temacie.
 

Attachments

  • 2018-12-19-18-03-33-865.jpg
    2018-12-19-18-03-33-865.jpg
    423,5 KB · Wyś: 24

kokosz20

Member
to jest typowy dla LED banding. Jak nie rzuca sie w oczy na wprost to jestes mega szczesciarzem. A przy poziomym ruchu kamery na jasnym tle tez nie ma pionowych smug? Jak nie to trafles "6" w totka.


Na wprost jest ładnie i czysto :) Smug na razie przy ruchu nie zauważyłem ( tv mam 2 dzień ).
Obraz naprawdę jest rewelacyjny. A 4K HDR jak dla mnie wymiata i wgniata w fotel :) Dodatkowo Ambilight robi różnicę.
 

Piiiiio

New member
Hej.
Mam ten telewizor już od dwoch tygodni. Kupiony od Kikiego ( któremu z tego miejsca dziękuje, za całą transakcje i dobranie telewizora)Obraz świetny, w ogóle nie widze żadnego bandingu. Jest idealny. Może delikatny clouding jest na ciemnym tle, ale to normalne, jest prawie niezauważalny. Ambilight robi robotę :)

Mam tylko jedno pytanie do posiadaczy tego telewizora. Czy da się ustawić tak żeby Ambilight działał, a ekran był wyłączony? bo gdy przy opcjach daje "Wyłącz Ekran" to wyłącza się także Ambilight, jest na to jakaś rada ?
 

gromboy

New member
Mam tylko jedno pytanie do posiadaczy tego telewizora. Czy da się ustawić tak żeby Ambilight działał, a ekran był wyłączony? bo gdy przy opcjach daje "Wyłącz Ekran" to wyłącza się także Ambilight, jest na to jakaś rada ?

Dobre pytanie.
Ja nie znalazłem takiej opcji.
Ambi można włączyć też jak TV jest wyłączony, ale np. podczas Słuchania muzy z yt + wygaszacz raczej nie.
No chyb, że się mylę.


Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

szczudlo

New member
Witam
Cześć. Wam też wycierają się tak klawisze w pilocie? 6 miesięcy od zakupu a pilot wygląda gorzej jak w moim 12letnim LG. Serwis philipsa twierdzi że to mechaniczna usterka i mam się bujać. Ciekawe w jaki inny sposób mogę używać pilota, telepatycznie? Cały klawisz nawigacyjny praktycznie wytarty, już zaczyna następny klawisz puszczać powłokę.
 

Attachments

  • 20181220_134512.jpg
    20181220_134512.jpg
    282,9 KB · Wyś: 26

Ataszek

Active member
Bez reklam
Witam
Cześć. Wam też wycierają się tak klawisze w pilocie? 6 miesięcy od zakupu a pilot wygląda gorzej jak w moim 12letnim LG. Serwis philipsa twierdzi że to mechaniczna usterka i mam się bujać. Ciekawe w jaki inny sposób mogę używać pilota, telepatycznie? Cały klawisz nawigacyjny praktycznie wytarty, już zaczyna następny klawisz puszczać powłokę.

Nieźle musisz naparzać na tym pilocie :p ja mam rok i jak nowy :bober:
 

szymonkali

New member
Wygląda na to że musisz sprawdzić środki czyszczące ..to chyba jedyne rozsądne wytłumaczenie . Coś musiało wejść w reakcję z powłoką na klawiszach.
 

Domely

New member
Cześć, takie pytanie mi się nasuwa... Ten model to jeszcze produkują czy to koniec? Pytam bo w sieciach już wypadł ze sprzedaży jak 7601 rok temu.
 
Do góry