Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

SEBOL74

Member
Bez reklam
czesc. 2 sprawy. czy ktos moze podpowiedziec co trzeba zrobic w ustawieniach by moc przesylac pliki z samsunga s7 do TV? niby mam sparowany BT a ciagle mam komunikat "pliku nie wyslano". 2ga rzecz: gdzies tutaj juz pisano ze tv sie sam wlacza (nie chce mi sie szukac wsrod tylu postow). Jak se poradziliscie z tym problemem? serwis mowi zeby wylaczyc "aktualizacja" kanałów" oraz "komunikat o aktualizacji". zrobilem tak a ta cholera nadal budzi wszystkich o 4.15 rano. Mam karte CAM od Multimedia. co dziwne - nie wlacza sie obraz a tylko sam dzwiek. z gory dzieki.
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
No komunikat zniknął. I już się nie pojawia... Na tym samym hdmi. Netflix pokazuje 4k I hdr :).

Za to pytanie...jak zmniejszyć jasność?? Suwak jasność nie zmienia wiele...

wykorzystaj gotowe ustawienia HDR + HDR perfect. Jezeli chcesz podregulowac troche to wykorzystaj suwak kontrast w menu glownym bo on dotyczy nie kontrastu a podswietlenia matrycy.
 

hugon2

New member
tymczasową ulgę może przynieść zmiana na puste źródło przed wyłączeniem TV. np hdmi 2 do którego nie masz nic podłączone. wtedy jak się włączy o 4 rano to najwyżej pokaże czarne tło i będzie cichy.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
czesc. 2 sprawy. czy ktos moze podpowiedziec co trzeba zrobic w ustawieniach by moc przesylac pliki z samsunga s7 do TV? niby mam sparowany BT a ciagle mam komunikat "pliku nie wyslano". 2ga rzecz: gdzies tutaj juz pisano ze tv sie sam wlacza (nie chce mi sie szukac wsrod tylu postow). Jak se poradziliscie z tym problemem? serwis mowi zeby wylaczyc "aktualizacja" kanałów" oraz "komunikat o aktualizacji". zrobilem tak a ta cholera nadal budzi wszystkich o 4.15 rano. Mam karte CAM od Multimedia. co dziwne - nie wlacza sie obraz a tylko sam dzwiek. z gory dzieki.

Ten TV ma BT tylko jednostronny ale po co po BT wysyłać wg ?
U mnie nic się nie włącza - w nocy TV śpi tak jak ja :p
 

Oliviakrk

New member
Czy ktoś może podłączal sprzęt audio do tego TV przez hdmi arc? Będzie 5.1? Czy na wszystkich portach?

Czy lepiej optykiem? Tylko że słyszałam że przez optyk idzie max stereo...

Przez BT faktycznie nie działa. Próbowałam podłączyć Subwoofer który był w zestawie z 47PFS7509 ale się nie da.
 
Ostatnia edycja:

DzaceQ

Banned
Moja sprawa na tą chwilę zakończyła się następująco: Telewizor dotarł WCZORAJ po czterech tygodniach, efekt czyszczenia jest taki, że zamiast jednej plamy są trzy mniejsze cienie owszem nie przeszkadzają tak bardzo jak wada wcześniejsza ale nie tak powinna wyglądać naprawa w autoryzowanym serwisie, po konsultacji z dostawcą stwierdziliśmy, że go przyjmuje bo i tak za dwa do trzech miesięcy plamy się powiększą a wtedy już będę wnosil o odstąpienie z tytułu niezgodności z umową. Liczyłem się z faktem, że tak to będzie wyglądać gdyż nie jest to usunięcie usterki tylko jej skutku. Ekspertyza potwierdza, że to jest zjawisko ciał obcych kurzu a nie usterka i usunięcie tego "zjawiska" jest tylko warunkowe także takie stanowisko pozostawia wiele do życzenia, naszczescie nie reklamowałem z tytułu gwarancji więc ich stanowisko mnie nie dotyczy.
 
Ostatnia edycja:

DzaceQ

Banned
Tylko czekałem aż wrzucisz swoje trzy grosze, niczego innego się nie spodziewałem. Twoje życzenia mnie nie interesują, osoby zainteresowane takową dostaną.
 

DzaceQ

Banned
Człowieku żal mi Cię Ty chyba naprawdę nie masz nic innego do roboty a dla Twojej informacji od dwóch dni moje posty są notorycznie usuwane o czym poinformowalem innych forumowiczów. Pewne jest jedno, że ty fotki nie dostaniesz bo i tak znając Ciebie uznasz, że jest nie prawdziwa czego dowód dajesz w tym momencie. Od tej pory będę ignorowal Twoje i kolegi posty, żałuję, że dałem się sprowokować do pyskowki z wami od początku mojego problemu.
Chcieliście jednego postu po załatwieniu sprawy i taki post jest zamieszony. Pozdrawiam Panów zapatrzonych w nie rewelacyjnym Philipsie.
 

szybal

Banned
Hq150 Bolek Lolek czy jak się tam nazywasz odpuść ataki spreparowane na Philipsa akurat przy modelu 8102 to musisz się lepiej postarać żeby zepsuć nam przyjemność z
użytkowanie i zainteresowanym kupnem tego modelu .
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Ja już odpuściłem "szybal" - tak jak napisałem : nie ma co się z koniem kopać ! Dostałem też "ostrzeżenie" za niby prowokacje ? Niech się dzieje
 
Do góry