Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

Witam przy grze w Horizon jak obracam sie samą bohaterką w koło jej głowy(hełmu) obraz robi się rozmazany jakimiś ustawieniami to mogę skorygować?
 

marvis

New member
Witam. Aktualizacja zainstalowana. Zdecydowanie na plus, Kodi odtwarza teraz płynnie wszystkie pliki video jakie miałem na dysku (4k hdr 50000-60000kbps ).
 

marvis

New member
YouTube działa teraz również w 4K 60FPS, brak na chwilę obecną hdr, jest to wersja 2 .02.08
z listopada 2017 .
 

accu

New member
Bez reklam
Potwierdzam wszystko śmiga, nawet materiał demo HDR wydaje się ładniejszy.
Witam uprzejmie,

Dołączyłeś do odważnych pionierów . ;)

BTW , fajnie , że przywróciłeś poprawne działanie aplikacji Netflix przez jej odinstalowanie i jej ponowne zainstalowanie .
I gitara cichutko sobie gra .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

szybal

Banned
Nie stery już żałuję Nerflix wczytuje się do 24% I koniec na każdym materiale .
Co mnie podkusiło żeby aktualizować:(
 

marvis

New member
U mnie netflix działa super, w dodatku naprawili wyświetlanie hdr, teraz jest dużo lepiej niż przed aktualizacją.
 

szybal

Banned
Zakupiłem dwa bloomy Hue efekt bardzo przyjemny.
 

Attachments

  • 20180210_163700.jpg
    20180210_163700.jpg
    23,6 KB · Wyś: 173

szybal

Banned
Sprawdziłem już wszystko co możliwe wszystko działa,HDR wygląda dużo lepiej słuchawki przestały wydawać ciche trzaski.
Nerflix przeinstalowałem i gra normalnie .
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
witam

Tez zrobilem update. Obraz bez zmian i dobrze bo byl super. Ostrosc / kontrast ok. Netflixa jeszcze nie odpaliem wiec sie nie wypowiadam.
YT - nadal nie wspiera HDR ale o tym juz byla mowa - ale nie zacina u mnie jak to juz bywalo.
Jedyna widoczna zmiana to info o biezacym i nastepnym programie na danym kanale w tv cyfrowej (karta CAM) od multimedia.

Ktos wczesniej radzil o uplynniaczu ruchu : perfect natural off / perfect clear max - racja ! zdaje egzamin, szczegolnie do meczow - bez zaciec i efekt DSE niewidoczny praktycznie.

BTW:
zakupiłem xbox one 4K HDR by cieszyc się efektem HDR. Pytanie - podczas gry FIFA'18 (HDR aktywny) jasność obrazu się zwieksza lub zmniejsza automatycznie. Czy ktoś podpowie jaki tryp HDR wybrać / ewentualnie jakie ustawienie by tego uniknąć?
 

ddozen

New member
Do góry