Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

szybal

Banned
Witam HDR z źródła zewnętrznego ogląda się bardzo przyjemne z apki wewnętrznej Netflix bardzo ciemny BRIGHT nie da się oglądać.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Co do piłki nożnej to wiele zależy od źródła - niektóre mecze wyglądają super a inne fatalnie na tych samych ustawieniach.
Do sportu włączam upłynniacz czasem na min. a czasem na max. - zależy.
 

KenAdams

New member
Jest to wada direct led (im wiecej stref wygaszania tym efekt ten powinien byc mniejszy) W tym modelu jest to dostrzegalne, ale plusy takie jak kontrast i czern calkowicie to rekompensuja, no chyba ze wiekszosc ogladanych materialow bedzie na jasnym jednolitym tle, np. uzywanie TV jako monitora ;)
 

szybal

Banned
U mnie rogi ok.
 

Attachments

  • 20180125_175322.jpg
    20180125_175322.jpg
    12,4 KB · Wyś: 46
  • 20180125_175318.jpg
    20180125_175318.jpg
    13 KB · Wyś: 41

muse

New member
Jak wygląda u Was kwestia oglądania filmów z dysku HDD podpiętego pod USB?? Chodzi mi o 4k HDR z dużym bitrate. Pytam, bo udało mi się odpalić HDR po kablu HDMI z PC. Niestety mój dysk (najprawdopodobniej, bo i5 z gtx1070 powinny sobie z dekodowaniem poradzić) nie daje rady i tnie filmy niemiłosiernie. Z resztą podobnie jest z HDR w Google Chrome odpalanym na kompie (internet z prędkością 120Mb/s). I zastanawiam się, czy lepiej wymienić dysk w kompie (do codziennych kwestii mi starcza), czy kupić zewnętrzny i zrzucać filmy na niego.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Jest bardzo prawdopodobne , że na wystawę IFA 2018 w Berlinie (31 sierpnia - 05 września)
firma TP Vision z logo Philips przygotuje telewizor lub telewizory serii PUS9603 (65" , 55")
i może również telewizory serii PUS9103 (65" , 55") . A może to będą prototypy , kto to jednak
wie . :-| Pożyjemy to się zobaczy jak to będzie .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

bobtong

Member
Jak wygląda u Was kwestia oglądania filmów z dysku HDD podpiętego pod USB?? Chodzi mi o 4k HDR z dużym bitrate. Pytam, bo udało mi się odpalić HDR po kablu HDMI z PC. Niestety mój dysk (najprawdopodobniej, bo i5 z gtx1070 powinny sobie z dekodowaniem poradzić) nie daje rady i tnie filmy niemiłosiernie. Z resztą podobnie jest z HDR w Google Chrome odpalanym na kompie (internet z prędkością 120Mb/s). I zastanawiam się, czy lepiej wymienić dysk w kompie (do codziennych kwestii mi starcza), czy kupić zewnętrzny i zrzucać filmy na niego.
Procek i5 nie podoła z sygnałem hdr

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 

wesyr

Member
Cześć,
po dłuuuugim czytaniu i rozmyślaniach wybrałem tego Philipsa :)
Chciałbym zapytać czy są jakieś wstępne ustawienia ustawienia kolor/jasność/upłynniacz, które można wprowadzić by polepszyć jakoś oglądania ?
Oraz jakieś rady dla początkującego z Philipsem ? :)
W trybie film wydaje mi się, że za bardzo klatkuje czy to z plików mkv lub z netflixa :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry