Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

ebola1972

Member
Ponieważ po moim ostatnim poście zobowiązałem się prywatnie, że jeżeli KIKI dotrzyma słowa i dostarczy tv w tym tygodniu to wspomnę o tym publicznie i go przeproszę, to nie wypada mi nic innego tylko tak zrobić.

Dzisiaj przyjechał człowiek od KIKI-ego zdemontował "zarobaczony egzemplarz" i powiesił nowy, nie będzie też z mojej strony żadnego "ale", sprawa załatwiona tak jak się umawialiśmy i jestem usatysfakcjonowany. Skoro serwis Philipsa kuleje a jest ktoś kto potrafi zadbać o klienta to warto kupić w takim miejscu i to nie jest na pewno mój ostatni zakup od KIKI-ego bo po głowie chodzi mi jakieś nagłośnienie.

Tak więc już na koniec
Wielkie dzięki KIKI i przepraszam
Philipsa też przeproś...
 

bobtong

Member
Sorry za opóźnienie.
I Philips faktycznie powinien załatwić sprawę.
Bez problemów.
Witam zakupiłem tv u cb.
Pojawił się kurz na matrycy a właściwie za matrycą.
Pytanie: Serwis wymieni lub ewentualnie wyczyści na miejscu czy muszę czekać miesiąc ??? Dodam że w Samsungu u brata z tym samym problem zrobili wszystko na miejscu a tv kosztował 3 tyś zł

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 

szybal

Banned
Dostałem prośbę o foto zamieszczam.
 

Attachments

  • 20181021_194027.jpg
    20181021_194027.jpg
    20,6 KB · Wyś: 59
  • 20181021_193956.jpg
    20181021_193956.jpg
    22,3 KB · Wyś: 71
  • 20181021_193939.jpg
    20181021_193939.jpg
    22,6 KB · Wyś: 74

DJ82

Member
Zaczął się 44 tydzień 2018 i w tym tygodniu TV z 2018 powinny dostać OREO - nasze miesiąc później. Ciekawe czy PHILIPS dotrzyma słowa...
 

kerim27

New member
Problem z logowaniem na kont yt

Witam wszystkich!
od kilku dni mam problem z logowaniem na konto "YT" , po kliknięciu ikony "zaloguj" nic się nie dzieje nie mogę też wejść do sklepu Google Play czy ktoś wie może co się dzieje ? Dodam że filmy na YT ,Netflix i Showmax odtwarzam bez problemów!
Z góry dzięki za jakieś rady !
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
Witam wszystkich!
od kilku dni mam problem z logowaniem na konto "YT" , po kliknięciu ikony "zaloguj" nic się nie dzieje nie mogę też wejść do sklepu Google Play czy ktoś wie może co się dzieje ? Dodam że filmy na YT ,Netflix i Showmax odtwarzam bez problemów!
Z góry dzięki za jakieś rady !


A masz najnowszy soft? U mnie do YT loguje automatycznie. Do Google store wchodze bez problemu.
 

Oliviakrk

New member
Cześć

Gra ktoś w Fife 19? Mam problem ze te czerwone znaczniki nad zawodnikami rozmazuja się po aktualizacji. Zostaje ogromna smuga jak zawodnik biegnie. Co ciekawe jak zmienię tryb obrazu na inny to przez chwilę jest lepiej a potem znowu się rozmazuje...
 

bobtong

Member
Serwis Philips to jakaś porażka, tydzień po zgłoszeniu problemu czyli kurzu na matrycy zero odezwu

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 

kerim27

New member
kerim27 - daj znać czy wszystko ok ?
Jest ok! Wczoraj miałem do P. Marka dzwonić ale obowiązki zatrzymały mnie w pracy do 20-stej. Wieczorkiem siadłem do TV w ustawieniach androida usunąłem stare konto potem założyłem nowe i wszystko "hula" :)
Jeszcze raz Wielkie Dzięki za zainteresowanie moim problemem ! Pełna PROFESKA z Twojej strony.
Serdecznie pozdrawiam !!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry