Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

SEBOL74

Member
Bez reklam
wersja 240 jest !!! Zaraz sprawdze apki. Jedno pytanie, upgrade zrobiony w wersji anglojezycznej - ja akurat znam ale zona nie - jakis sposob na menu na polski????
 

Robsto

Member
Ciekawe akcje dziś zapodajecie [emoji4]
Dajcie znać czy po powrocie faktycznie obraz się poprawił:
Ja osobiście nie wrócę gdyż:
- nie zaobserwowałem pogorszenia jakości na najnowszym sofcie
- najnowszy soft uwolnił mnie od samo włączania się tv o 4 rano [emoji4]


SEBOL - osobiście zaobserwowałem, że po zmianie softu lepiej zainstalować tv od nowa.
 
Ostatnia edycja:

pekus1982

Klub HDTV.com.pl
VIP
czesc ziomek. 16 gb. wyczyscilem wszystko, ale szczerze .....wiekszej porawy nie widze. Boje sie najgorszego ze walnal mi procesor ospowiedzialny za 4K. Ma przyjsc technik i to sprawdzic. Chyba ze musze przewalic calego androida od zera. Jak myslisz?

Ja wyciągnąłem wtyczkę, po czym doczekałem 10min i odpaliłem TV zrobiłem reset ustawień i wyczyscilem błędy z pod menu serwisowego... Jakoś wszedłem bez obaw. Odziwo żona zauważyła różnice w kolorach. Jakby nabrały głębi i tak użytkuje już TV 3 dzień. Ale w wersji 240 paleta barw była zdecydowanie lepsza.
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
Panowie ja po pendrive 16 gb zainstalowalem wersje 240 w 10 min. Nie wiem od czego to zalezy. Zaryzykuje i sprasuje calego softa od zera. mam nadzieje ze nie da mi w prezencie najnowszej wersji?
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
A skąd wiesz ze 4K nie działa czarny obraz czy jak?


Cze. Sam juz nie wiem. Po prostu wydaje mi sie ze obraz w 4K nie jest tak ostry jak do tego bylem wczesniej przyzwyczajony. W nocy zrobilem ponowna instalacje ale juz nie testowalem obrazu. Pobawie sie ustawieniami dzis wieczorem i na spokojnie przetestuje.
 

hugon2

New member
ten soft z linku podobno zeruje wszystko z płyty głównej i całkowicie na nowo wrzuca soft. więc nie powinno być potrzeby reinstalacji TV (tak pisali na forum z którego pochodzi link).
 
Do góry