Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

accu

New member
Bez reklam

Witam uprzejmie,
Wystarczy sobie przeczytać w komunikatach , co ta wersja nowego wnosi .
Improvement for PQ of 8102 and 8602 range .
Moim zdaniem nic konkretnego ta wersja nie wnosi . Jeżeli telewizor dobrze działa , to po co ten stan zmieniać . :|
Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

szybal

Banned
Witam
Pierwszy raz mam tv z kalibracją ,zawsze byłem sceptyczny czy jest potrzebna .
Przy wieczornym oglądaniu obraz jest bardzo
rzeczywisty stonowany nie taki żywy jak moje
osobiste preferencje ale ma coś w sobie.
Dobrze mieć wybór.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Liczy się tylko to , że jesteś zadowolony . :-|
Oby zadowolonych użytkowników tego modelu
było jak najwięcej .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

andrep

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam
Kolego Szybal też zdecydowałem się na ten model, i również z kalibracją , tak że teraz czekam na paczuszkę. Wymagania mam skromne ,więc powinienem być zadowolony
Pozdrawiam Wszystkich
 

szybal

Banned
Witam
Kolego Szybal też zdecydowałem się na ten model, i również z kalibracją , tak że teraz czekam na paczuszkę. Wymagania mam skromne ,więc powinienem być zadowolony
Pozdrawiam Wszystkich
Witam
Myślę że mega zadowolony.
Wszystko chodzi bardzo płynnie
obraz na dobrym sygnale bajka.
Do pilota trzeba się przyzwyczaić.
 

andrew.84

Member
Mam i ja :)
d246454d6ad3e200e57ba96f6d9f9156.jpg
1d42d73a0597ebe0ca074d5d78b956ca.jpg
 

bobtong

Member
Witam wszystkich
Mam pytanie czy może ktoś odpalał na modelu pus8102 plik obrazu 4k HDR z dysku zewnętrznego 2.5. Interesuję mnie czy chodzi płynnie czy są jakieś problemy z obrazem
Może ktoś sprawdzić czy aplikacja You tube odtwarza pełne 4k i czy wspiera HDR
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,
Aplikacja YouTube odtwarza 4K .

Na razie aplikacja YouTube nie wspiera HDR .

Ma być wydana aktualizacja oprogramowania , w której jedna z poprawek spowoduje , że aplikacja
YouTube będzie wspierać HDR . Która to będzie wersja aktualizacji oprogramowania i kiedy będzie
wydana tego niestety nie wiem .



Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

Musio1968

Member
Bez reklam
Mam prośbę do nowych właścicieli tego modelu o podzielenie się opiniami na jego temat. Może napiszecie o jego plusach i minusach po kilku dniach użytkowania bo wiadomo że testy nie zastąpią opinii osób które na co dzień użytkują Philipsa. Pozdrawiam
 

szybal

Banned
Musio ja jestem amatorem ogladaczem :)
Dla mnie ten tv zupełności wystarczy
Nie mam wiedzy o strefach kropkach itp.
Uwielbiam oglądać filmy w domowym zaciszu
z ambi dlatego celuje w Philipsy.
 

andrep

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam
Przesyłka dotarła bez widocznych uszkodzeń, niby zamawiałem wcześniej , ale przelew zwykły wykonałem wczoraj po południu tak że ze strony sprzedającego jakieś zaufanie jest. Fakt faktem błyskawiczna dostawa, jak nabierze temp. pokojowej to podłączę , ale sam raczej go nie powieszę, więc do wieczorka na pomoc muszę czekać. Powyżej Sharp 46LE830 dla porównania.
Ja jak kol. szybal cudów nie wymagam ma działać wszystko tak jak podaje producent i obraz ma mi się podobać, mam nadzieję że się będzie podobał .
Przy okazji podziękowania dla kol. KIKI za profesjonalną obsługę na wysokim poziomie, i promocję cenową dzięki której nie kupiłem 65PUS7502.
Pozdrawiam
 

Attachments

  • TV.jpg
    TV.jpg
    23,7 KB · Wyś: 86

nomnom

New member
Panowie jak wypada ten tv ? Jest na niego świetna cena (7199) i mam mega dylemat bo zastanawiam się jeszcze nad 55c7v/55b7v or ewentualnie 65xe9005. Telewizor na razie głównie do kablówki ale za parę miesięcy coś tam lepszego podłączę? Ten philips na papierze wygląda rewelacyjnie, ale mam obawy co do marki bo się naczytałem masę negatywnych komentarzy odnośnie Philipsa, jakości ich tv oraz podejścia do klienta.
Pokój 5,5x3,5, odległość od tv jakieś 3m (2,7-3)
Tak patrzę sobie rozmiarowo to 55 calowy (szer 123, wysokość 71) byłby ok, 65 cali wydaje się zbyt duży (serio!:lol:))
 

andrew.84

Member
Ja mam go niecały dzień, póki co jestem zadowolony. Przy niektórych scenach da się zauważyć jakby trochę smużenia ale może to wina kiepskiego źródła. Na Netflixie super się ogląda, analogowa w HD może być, ale SD przy tej wielkości tv już nie jest tak fajnie. Poprzednio miałem 2 panasy tx as650e. 55 calowy sprzedałem a 47 cali mam cały czas w sypialni.
A przy okazji, można w Philipsie skopiować ustawienia obrazu z jednego źródła do drugiego, czy trzeba osobno ustawiać dla każdego? W Panasonicu można było kopiować. Pozdrawiam
 
Do góry