Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

andrew.84

Member
Dzisiaj oglądałem film 4K UHD z dysku zewnętrznego. Wszystko hula, tylko czasami się obraz przyciął, ale to na 100% wina ponad 10cio letniego dysku talerzowego. Orientuje się ktoś czy ten tv ma USB 3.0 i czy umieszczenie dysku w obudowie 3.0 coś da?
 

neoxs

New member
Dzisiaj oglądałem film 4K UHD z dysku zewnętrznego. Wszystko hula, tylko czasami się obraz przyciął, ale to na 100% wina ponad 10cio letniego dysku talerzowego. Orientuje się ktoś czy ten tv ma USB 3.0 i czy umieszczenie dysku w obudowie 3.0 coś da?

Jeżeli dysk ledwo zipie to nic na to nie poradzisz oprócz zrobienia backupu danych ;) Oczywiście możesz spróbować podłączyć go do kieszeni z USB 3.0 i transfer danych po kablu na pewno będzie wydajniejszy ale nikt nie da Ci na to gwarancji właśnie ze względu na dysk. Można oczywiście porobić testy szybkości zapisu/odczytu danych dysku, ale nie wiem czy by Ci się chciało z tym walczyć.

Ja bym zamówił kieszeń usb 3.0 przez neta, sprawdził czy to coś dało i jak nie to odesłał w ramach 14 dni zwrotu.
 

marioking

Member
Do 8:45 jest w najwiekszym sklepie internetowym i sieciowym w nocnej promocji za 6999 i pierwsza rata gratis, czyli nieco ponad 6600!!!

Czyli olimpijka promocja nie taka najlepsza ;)
 
Ostatnia edycja:

KamilaKornet

New member
https://www.euro.com.pl/telewizory-...gclsrc=aw.ds&dclid=CKropLjBi9gCFReHsgodVXoAKQ faktycznie cena leci jak kamien w wode w dół..6600 ...w styczniu to dopiero bedą promocje..bo to bedzie juz stary model...Philips zawsze pozno startuje z tv serii 8 i 9...konkurenci sa lepsi we wprowadzaniu swoich nowosci..Co do nzoej faktycznie szpecą epsza byałby taka pozradna podstwaa jak u mnie w 9607 ktora jednoczesnie jest wieszakiem na ściane i jeszcze głosniki są w niej.
takie nózki wygladaja tandetnie a wiadomo ze nie akzdy mzoe kuć scianę i wieszać tv...tearz oszczedzaja na wszytskim...w 8602 dali soundbar podwieszany fajne rozwizanie ale nie wiem czemu ta kwantowa kropka idzie w parze akurat z edge led...z cena 4 czy 5 k wyzsza nie uzasadnia ani głosnik ani kwantowa technologia...zdecydowanie zbyt drogo ..ale podstawę dali ok.wiec mozna.9602 jest droższy czesto od Oleda...wiec ktos z Tp Vision na głowe upadł chyba..:)
 
Ostatnia edycja:

szybal

Banned
Witam
Ja osobiście używam pendrive 128GB USB 3.0
Wszystko chodzi płynnie co prawda filmy
które mam mają max 4 GB.
Czy miałeś już podłączone słuchawki do tv?
Pytam bo u mnie na prawie wyciszonych
jest słyszalny denerwujący szum.
 

CzarnoZielon

New member
Cześć,

Mam właśnie dylemat dotyczący Philips 65PUS8102 bo biorę w sumie go pod uwagę oraz Sony KD-65XE9005. Problem w tym, że w Poznaniu nie mogę nigdzie obejrzeć na żywo tego Philipsa. Różnice znam nawet cena tego Philipsa z tymi parametrami jest aż podejrzanie niska w porównaniu do SONY (Philips 7.199 vs Sony 7.650 PLN).

Nie wiem czy jest w stanie mnie ktoś oświecić czy w ogóle dobrze porównuje te modele? Tak trochę stoję w miejscu i nie wiem w którą stronę pójść ;)
 

nomnom

New member
Sony, płacisz więcej za markę.
Parametrami ten philips wygrywa, moim zdaniem ma trzy wady: stojak, android i największa, philips a raczej tpv czyli made in china
 

szybal

Banned
Sony, płacisz więcej za markę.
Parametrami ten philips wygrywa, moim zdaniem ma trzy wady: stojak, android i największa, philips a raczej tpv czyli made in china
Nie chce nic sugerować może kolega nom nom ma rację co do Philips
Ale akurat mam ten model co do stojaka nie mam zdania u mnie wisi Android
chodzi bardzo dobrze i szybko ,a że made in china co z tego? Iphone też są made in
china a są całkiem nie złe .
 

neoxs

New member
Xiaomi też jest chińskie, a póki co jestem zachwycony stosunkiem cena/jakość wcześniej miałem Sony Xperie oraz Samsunga i obecne Mi 6 robi naprawdę dobrą robotę.
Oczywiście, że każdy sprzęt może paść (czego nikomu nie życzę). Niemieckie samochody grupy VAG (m.in. Volskwage, Skoda, Seat) niby super ale ja już więcej z tej grupy nic nie kupię bo się zwyczajnie przepłaca za renomę niżeli faktyczną jakość i bezawaryjność. Ot jak sobie firma/marka wyrobi opinię to się na niej długo jedzie dopóki nie zaliczy się sporego faila.

Dam znać jak postawię mojego Philipsa ^^
 

szybal

Banned
Accu miałeś rację po co aktualizować jak wszystko działa ja zrobiłem ten błąd i mój tablet i telefon z androidem przestał widzieć tv .
 

Musio1968

Member
Bez reklam
https://www.euro.com.pl/telewizory-...gclsrc=aw.ds&dclid=CKropLjBi9gCFReHsgodVXoAKQ faktycznie cena leci jak kamien w wode w dół..6600 ...w styczniu to dopiero bedą promocje..bo to bedzie juz stary model...Philips zawsze pozno startuje z tv serii 8 i 9...konkurenci sa lepsi we wprowadzaniu swoich nowosci..Co do nzoej faktycznie szpecą epsza byałby taka pozradna podstwaa jak u mnie w 9607 ktora jednoczesnie jest wieszakiem na ściane i jeszcze głosniki są w niej.
takie nózki wygladaja tandetnie a wiadomo ze nie akzdy mzoe kuć scianę i wieszać tv...tearz oszczedzaja na wszytskim...w 8602 dali soundbar podwieszany fajne rozwizanie ale nie wiem czemu ta kwantowa kropka idzie w parze akurat z edge led...z cena 4 czy 5 k wyzsza nie uzasadnia ani głosnik ani kwantowa technologia...zdecydowanie zbyt drogo ..ale podstawę dali ok.wiec mozna.9602 jest droższy czesto od Oleda...wiec ktos z Tp Vision na głowe upadł chyba..:)

Przesadzasz bo ja nie wiedziałem takiej ceny !
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Widać każdy ma inne oczekiwania estetyczne.
A mi się podoba, bo jest delikatna i podkreśla wyjątkowość modelu.
 
Do góry