Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

KamilaKornet

New member
Jeżeli dobrze rozumiem efekt teatru
oznacza że obraz jest bardzo rzeczywisty?to mi
wcale nie przeszkadza.

To Jesteś bardzo wyrozumiały..przy włączonych ulepszaczach ekranu efekt teatru moze powodowac odruch wymiotny..ja arz tak miałam i nawet w głowie mi sie zakreciło.to na pewno nie jest widok naturalny ,po prostu nie korzystam z tego. Wyglada jak nagranie amatorska kamerą jest jakby przyspieszony jak opera mydlana.sztuczne podbicie liczby klatek na sekunde w niektórych filmach.Nie potrafie tego ogladać.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jesteś jednym z konsumentów i piszesz "A niestety często się zdarza , że tak nie jest" - pytam na jakiej podstawie ?
Robiłeś ankietę , pytałeś ludzi w sklepie ?
Czy chciałeś błysnąć ?

My jesteśmy na rynku od ponad 30 lat.
Sprawdzamy telewizory od pierwszego modelu LCD który kosztował 900.000 zł. Sprawdziliśmy kilkadziesiąt tysięcy telewizorów, więc nie obrażając Cię mamy trochę więcej informacji na temat "często " - które nijak się nie pokrywa z rzeczywistością. Chyba że w Twoim słowniku często oznacza 1% - to wówczas ok.

Więc nie wytaczaj dział tam gdzie nie trzeba i nie siej dezinformacji, że często. Sporadycznie albo lepiej bardzo rzadko.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Żadnych dział nie wytaczam , tylko wyrażam swoje zdanie . :-|
Ty masz inne zdanie i dobrze . :-|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

Musio1968

Member
Bez reklam
Piszesz głupoty bo podana przez Ciebie promocja dotyczy LG a Kiki pisał że Philips też ma promocję a ten wątek dotyczy Philipsa a nie LG !
 

andrep

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie głupoty tylko informacje dotyczące innej promocji (pomyliłem się), przepraszam że uraziłem kolegę podenerwowanego brakiem odp. od Kikiego.
Dobranoc
 

szybal

Banned
Mi się kiedyś latem w którymś z modeli w środek matrycy dostała muszka owocówka myślałem że to martwy piksel więc rozmasowałem:)
Na szczęście był na gwarancji.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oledy 65" - dobrze, że przypomniałeś - zapytam jutro u źródła.
Wiem, że w Europie styczeń, mam nadzieję, że oddział Polski też je zaplanował.
 
Do góry