Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

Wesley1

Member
Bez reklam
Kiki ale czy ktoś Cię opluwa? Odniosłeś to do siebie?
To, że Ty masz w d.pie HDR to Twoja sprawa, ale nie znaczy to, że funkcja ma nie działać, albo działać źle. I nie mów proszę, że wszystko jest ok, a jak się komuś nie podoba to może zamówić dodatkową kalibrację za 1000 zł bo nie o to w tym chodzi.
 
Ostatnia edycja:

SEBOL74

Member
Bez reklam
Nie ma wpływu bo się już skomercjalizowało.
Ktoś chce ma bo działa.
Jak ktoś chce to może zrobić nawet kalibrację HDR za 1000 zł.
Będzie dobrze jak ktoś się kocha w HDR.

Sebol nie opowiadaj głupot.
Powiem Ci po Polsku.
Mam w D... HDR i tak go traktuje i tak będę traktował .
To wolny kraj, możesz zawsze błysnąć własnymi testami.
Zawsze przyjdzie kto kto Cię opluje,
Taki kraj..

no comment
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli określasz warunki i potrzeby taka idzie porada. Jak w trakcie użytkowania chcesz coś czego nie podałeś to raczej Twój problem.
Jeśli dla kogoś najważniejszy jest na świecie HDR i nic więcej ni jest ważne - wystarczy jak to opisze.
Dostanie telewizor - jeśli go będzie stać na niego- ale myśle że nie.
Pewnie Ciebie też nie stać na 65aQ9fN za 12 tys.
W klasie cena do jakości Philips do opisywanych potrzeb jest najlepszy.
Takie jest moje zdanie.

Jutro jedziemy dużo Ciebie.
Spakuj telewizor oddam Ci kasę i po kłopocie.
Musisz Szukać telewizora tylko pod HDR.
Tu nie podniecam się . HDR sztucznie doświetlany , gdzie w rzeczywistości nie istnieje - nie jest moim fanem.
Daj znać decyzje , bo nie będę Ci wymieniał na drugi telewizor , szkoda Twojego zdrowia.
Potwierdź bo muszę zrobić korektę.
 

darek86

New member
Ale kiki nie rozumiesz czym jest hdr. On nie ma wpływu na kolory. Tu chodzi jedynie zakres luminacji(różnica między najjaśniejszym a najciemniejszym punktem). I ten zakres właśnie powoduje że obraz jest bardziej naturalny, nie ma to związku ze sztucznymi "zdjęciami hdr".

Sebol, fajnie że wiesz że się ustawia ;) , to też wygląda na to że akurat Netflix ma coś nie tak z kodekiem, albo tv ma problem z dekodowaniem. Kolega kupił sobie Samsunga mu7002, też sprawdzi czy na Netflix ma kaszkę w hdr.

A u mnie planet earth prezentuje się świetnie [emoji1] bitrate 30 Mbps ;)
e4cdc5e39f0ae17727cc41579e21f905.jpg


Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

Wesley1

Member
Bez reklam
Jeśli określasz warunki i potrzeby taka idzie porada. Jak w trakcie użytkowania chcesz coś czego nie podałeś to raczej Twój problem.
Jeśli dla kogoś najważniejszy jest na świecie HDR i nic więcej ni jest ważne - wystarczy jak to opisze.
Dostanie telewizor - jeśli go będzie stać na niego- ale myśle że nie.
Pewnie Ciebie też nie stać na 65aQ9fN za 12 tys.
W klasie cena do jakości Philips do opisywanych potrzeb jest najlepszy.
Takie jest moje zdanie.

Jutro jedziemy dużo Ciebie.
Spakuj telewizor oddam Ci kasę i po kłopocie.
Musisz Szukać telewizora tylko pod HDR.
Tu nie podniecam się . HDR sztucznie doświetlany , gdzie w rzeczywistości nie istnieje - nie jest moim fanem.
Daj znać decyzje , bo nie będę Ci wymieniał na drugi telewizor , szkoda Twojego zdrowia.
Potwierdź bo muszę zrobić korektę.

Ty tak na serio?
Po 1: Określiłem warunki i wyraźnie zaznaczyłem, że NF oglądam - trzeba było od razu zaznaczyć, że HDR jest do dupy w tym modelu
Po 2: NIGDZIE i NIGDY nie pisałem, że HDR jest dla mnie najważniejszy na świecie
Po 3: Ja Ci do portfela nie zaglądam więc takie wycieczki, że mnie nie stać wsadź sobie w d.pe
Po 4: "Jutro jedziemy dużo Ciebie." - zdaje się, że o tym fakcie miałeś dać znać dzień wcześniej. Nie siedzę w domu całymi dniami i nie czekam na Was, wiec warto byłoby wcześniej obgadać szczegóły, godziny itd
Po 5: małym podsumowaniem: myślę, że wszyscy powinni ochłonąć, a przede wszystkim Ty, bo nikt tutaj nie robił do Ciebie personalnych wycieczek a tym bardziej nie był niemiły.
Nic tak nie załatwia sprawy jak spokojna rozmowa, ale jeżeli to co napisałeś przed chwilą podtrzymasz to ja już rzeczywiście nie chcę tego telewizora. Nie chcę go od Ciebie
 

darek86

New member
Swoją drogą nie ma wszystkich filmach ten problem u mnie występuje. Np nie mam ziarna na Godless, który jest w hdr.

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ja nie mam opisywanych tu problemów, a posiadam ten model. Jedyny problem na jaki się natknąłem, to po długim uśpieniu (po nocy), po uruchomieniu nie odświeża od razu sieci po kablu przy dhcp. Jakoś szczególnie mnie to nie boli, ale zgłoszę, może naprawią przy kolejnej aktualizacji. ;)
Ja nie żałuję, jednak rozmiar robi swoje. ;)
Właśnie gdyby nie ten mały rozmiar to bym pewnie się skusił na +75"
 

darek86

New member
Ktoś korzysta z modułu CI+ do dekodowania sygnału tv? Chcę pozbyć się dekodera Horizon na rzecz właśnie modułu CI+, ale nie wiem jak z wydajnością takiego rozwiązania na tym telewizorze..
 

Robsto

Member
A to pech. U mnie na razie cisza nocna. Zainstaluj ponownie TV - moze pomoze. Pozdr.


Nie pomogło :(

Sprawdzam jeszcze jeden patent - dam znać czy zadziała.

Za to zainstalowałem dziś promocyjnie zakupione Hue - czekam na wieczorny spektakl :)

Na koniec pytanie - wyzwanie!!!
Czy komuś udało się zrobić zrzut ekranu z iphona na pus8102? Bo mi nie :(
A zależy mi.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Miyagi

Member
Witam podłączyłem kablem optycznym tv do kina domowego ale niestety nie mam dzwieku 5.1 .Pomoże ktoś co mam ustawić w tv?? Jak podłączam dekoder do kina to dzwiek 5.1 jest czyli cos nie tak musi byc w tv.
 

Robsto

Member
Witam podłączyłem kablem optycznym tv do kina domowego ale niestety nie mam dzwieku 5.1 .Pomoże ktoś co mam ustawić w tv?? Jak podłączam dekoder do kina to dzwiek 5.1 jest czyli cos nie tak musi byc w tv.



Dzwięk-zaawansowane-format wyjścia-wielokanałowy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Jak na tym TV można wyświetlić obraz z laptopa z win10 (bezprzewodowo)?

Cześć,
Do bezprzewodowego przesyłania obrazu na ten TV musisz użyć przeglądarki Chrome. Po jej włączeniu w prawym górnym rogu masz symbol trzech pionowych kropek (pod "X" zamykającym przeglądarkę). Z paska opcji, który pojawi się po naciśnięciu w/w przycisku wybierz "przesyłaj") Jeżeli komputer i TV są w tej samej sieci, to wykryje Tobie TV i wystarczy kliknąć na niego. W tym małym okienku będziesz miał jeszcze opcje przesyłania (taka mała strzałeczka). Możesz wtedy wybrać czy chcesz przesyłać daną kartę przeglądarki czy cały ekran.

Pozdrawiam!
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Nie pomogło :(

Sprawdzam jeszcze jeden patent - dam znać czy zadziała.

Za to zainstalowałem dziś promocyjnie zakupione Hue - czekam na wieczorny spektakl :)

Na koniec pytanie - wyzwanie!!!
Czy komuś udało się zrobić zrzut ekranu z iphona na pus8102? Bo mi nie :(
A zależy mi.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Cześć
Z tego co pamiętam, masz w Google Play Store na TV aplikację AirPlay - po jej włączeniu i uruchomieniu funkcji na TV powinno działać. Jest tam jeszcze kilka innych aplikacji do wypróbowania.

Pozdrawiam!
 

Wesley1

Member
Bez reklam
Bezprzewodowo? Przecież od tego są kable hdmi... ;) Jeżeli jest jakaś apka do udostępniania ekranu, to jakość obrazu będzie słaba.

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka
Po to jest WiDi żeby nie trzeba było podłączać kabla :)
Cześć,
Do bezprzewodowego przesyłania obrazu na ten TV musisz użyć przeglądarki Chrome. Po jej włączeniu w prawym górnym rogu masz symbol trzech pionowych kropek (pod "X" zamykającym przeglądarkę). Z paska opcji, który pojawi się po naciśnięciu w/w przycisku wybierz "przesyłaj") Jeżeli komputer i TV są w tej samej sieci, to wykryje Tobie TV i wystarczy kliknąć na niego. W tym małym okienku będziesz miał jeszcze opcje przesyłania (taka mała strzałeczka). Możesz wtedy wybrać czy chcesz przesyłać daną kartę przeglądarki czy cały ekran.

Pozdrawiam!
Niestety nie działa. Urządzenia się nie widzą :(
 

szybal

Banned
I to stety lub nie stety jest plus urządzeń z androidem.
Sam się przesiadlem z iphone na samsung a i sobie chwałę głównie dla tego że iphone kręci się tylko swoim świecie.
 
Do góry