Philips seria 9664

smooth

New member
Pytanko mam co do WiFi. Za bardzo nie mam pojęcia jak to działa ale czy

TV "zobaczy" mój router i dzięki temu będę mógł przesłać poprzez router na ekran telewizora obraz z laptopa i w ten sposób ogladac filmy? Co wtedy z formatem nadawanego obrazu?
 

SDman

Banned
smooth napisał:
Pytanko mam co do WiFi. Za bardzo nie mam pojęcia jak to działa ale czy

TV "zobaczy" mój router i dzięki temu będę mógł przesłać poprzez router na ekran telewizora obraz z laptopa i w ten sposób ogladac filmy? Co wtedy z formatem nadawanego obrazu?
tak zobaczy połaczy się podasz klucz i już , masz dostęp do usług NetTV: YouTube, Dailymation, phototv-picassa,myalbum, MeteoConsult, tunin.fm, screendreams.
Do tego funkcja przeglądaj pc , udostępniasz TV dla WMP i już -zdjecia, filmy na TV z Twego PC.
Ja nigdy lub prawie nigdy nie oglądałem YouTube , bo małe takie i jakość kiepska, tym bardziej na TV myślałem, że to pomyłka . Nic bardziej mylnego jest całkiem fajna jakość ! Może to zasługa Philipsa !
 

kacperhq

New member
mode le z końcówka 3 np 9703 9803 sa starsze technologicznie od modeli z czwórką. Natomiast modele 9604 i 9664 są z tego samego okresu, róznią się od siebie tym iż w modelu 9664 jest dodatkowo "pseudo" odświeżanie 200Hz, innu jest też producent matrycy jak się nie myle
 

SDman

Banned
kacperhq napisał:
Natomiast modele 9604 i 9664 są z tego samego okresu, róznią się od siebie tym iż w modelu 9664 jest dodatkowo "pseudo" odświeżanie 200Hz, innu jest też producent matrycy jak się nie myle
oraz grubościa 9664 -5cm, 9604 -ponad 10cm.
 

ddarekk

New member
SDman napisał:
oraz grubościa 9664 -5cm, 9604 -ponad 10cm.

No może nie ponad 10 cm tylko 89 mm.
A chyba podstawowa róznica to to że 9604 są mniejszymi troszkę uboższymi (100 Hz do 200 Hz i czas odświeżania 2 do 1 ms) braćmi 9664.
9604 to 32 i 37 cali a 9664 to 42 i 47 cali. Reszta parametrów taka sama.
 

Tomek1981

New member
Mam dylemat, jest pewna propmocja

Philips 42PFL9664 + PS3 = 5400 zł

Tylko że ten Philips jest z wystawy (Mówią że raptem 2 tygodnie - ale wiadomo?)

Czy warto go kupić? Czy lepiej sobie odpuścić?
 

Jump

New member
Tomek1981 napisał:
Mam dylemat, jest pewna propmocja

Philips 42PFL9664 + PS3 = 5400 zł
...
Czy warto go kupić? Czy lepiej sobie odpuścić?

Cena jest cool, ten model pojawił się w Polsce 1.5, max 2 miesiące temu, więc raczej nie jest mocno "przechodzony"
 

Tomek1981

New member
TV + kupionz, obecnie jest ok..mamz kilka pytań

1. Jak mogę wyłączyć te symbole pixel perfext plus, full HD które się co chwilę pojawiają na ekranie? juz jestem w trybie dom

2. gdzie moge znależć mhz dla kanalow cyfrowych (katowice)

dzięki
 

2_wib

New member
Widze że dużo osób chwali sobie Philipsa 9664H. Właśnie zamieżamy kupić z tatą tv i ja wlaśnie obstaje przy Philipsie 42 9664H a on uparł się na LEDowca i chce kupić Samsunga UE 40 B7000. Mogli byście mi pomóc i powiedzieć jak to by w praniu wyszło. Czy faktycznie LED by sprawdzał się lepiej ???? a moze Philips 40 8664H podobno też LED.
 

MacVas

New member
Przekonaj ojca że póki co nie warto jeszcze wchodzić w LED i przepłacać, zwłaszcza że Samsung oszukuje co do tych swoich diodowych matryc, zamieszczając kastraty. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że za cenę o kilka tysięcy mniejszą są w stanie wstawić matrycę z taką samą ilością diod co konkurencja.

Popytaj sprzedawcę w sklepie jak to jest z tym LED'em od Samsunga, jak będzie kumaty to pewnie Ci wyjaśni, jak nie będzie to zapewne szybko zmieni temat w stronę tego jakie to LEDy oszczędne i wogóle.

Co do 9664H to uwierz, że jak już rozpakujecie go w domu, to zapomnicie o dylematach typu LED czy LCD na kolejnych kilka lat.
 

piteremiter

New member
2_wib napisał:
Widze że dużo osób chwali sobie Philipsa 9664H. Właśnie zamieżamy kupić z tatą tv i ja wlaśnie obstaje przy Philipsie 42 9664H a on uparł się na LEDowca i chce kupić Samsunga UE 40 B7000. Mogli byście mi pomóc i powiedzieć jak to by w praniu wyszło. Czy faktycznie LED by sprawdzał się lepiej ???? a moze Philips 40 8664H podobno też LED.

Kupiłem philipsa 47' 9664H dosłownie kilka tygodni temu więc doskonale rozumiem twój ból przy wyborze bo też to przechodziłem. Dokonując zakupu również rozważałem ledy samsunga, sharpa, lcd-ki sony i jvc. Oglądałem telewizory w róznych sklepach, bawiłem się ustawieniami, puszczałem własne żródła sygnału i zawsze wybór był jeden - philips.
To co mnie skłoniło do zakupu przede wszystkim to :
1. super cena na ten tv w euro + bluray za 10 pln w porównaniu do innych sprzętów
2. bardzo dobra jakość obrazu z sygnału sd - na hd prawie wszystko gra super
3. genialny dzwięk - tv ma tylko ok 5 cm grubości a dzwiek jak ze studnii, samsung w tym porównaniu po prostu nie istnieje mimo ze grubość tv podobna
4. piękny design - oczywiście to rzecz gustu ale po wyjeciu tv z pudła widzisz ekran a wokół cieniutką ramkę ze szczotkowanego ciemnego metalu (chyba aluminium ale nie jestem pewien), tv wygląda bardzo solidnie , wszystkie szczególy są pięknie dopracowane i wykończone że o metalowym super pilocie nie wspomnę, ledy i lcd-ki samsunga i innych firm ze świecącymi plastikowymi obudowami w kolorze czarnym wyglądaja w porównaniu jak tania chińska podróba lub zabawka gorszej kategorii i nie piszę tego przez jakąś krypto nienawiść do samsunga czy innej firmy bo mam również ich produkty w domu i mogę osobiście porównać
5. półmatowy panel tv ograniczający odbicia światła
6. ambilight - krytykowany i wyśmiewany przez wielu (ja też tak kiedys myslałem) daje niesamowite efekty i doznania podczas ogladania filmów
To tak po krótce moje kryteria wyboru.
 

SDman

Banned
orange napisał:
ARGUMENT?Ostrość obrazu w Sharpie.
i nic po za tym , mam nadzieję, że widzisz tą ostrość, a nie tłumaczysz nazwy "Sharp" .
Ostrością to właśnie Philips dorównuje (jak nie przewyższa) Sharpa ;-) , a do tego miażdży go w całej reszcie .
Od wykonania Sharpa -tandeta nie do zaakceptowania, dźwięk -moje radyjko o wymiarach paczki papierosów gra lepiej, matryca zastąpi ci lustro w pokoju (chyba , że nie masz) , paleta kolorów jak w matrycy TN w monitorach o kiepskim układzie 100Hz też wspomnę.
Widoczne punkty podświetlenia na matrycy ,czerń wpadająca w granaty, oraz sinienie na kątach bocznych dokładają dziegciu do i tak zepsutej beczki.
Aha no i sygnał SD , który jeszcze przez ładnych parę latek będzie podstawowym w Sharpie bez szans vs Philips z prockiem Perfect Pixel HD
Led to tylko Philips seria 9704, lub starszej generacji Sony seria X od 46".
 
Do góry