Philips seria 6500 z ambilightem i z Androidem- czyli nowe modele na rok 2015.

mg83

New member
Dzięki za odpowiedzi, jeśli do soundbara nie potrzeba dodatkowego pilota to ja jestem za :)
mg83 - a jak masz podłaczonego swojego SB - hdmi czy BT ?

Czy do słuchania muzyki taki SB sie nadaje ? - nie jestem jakimś audiofilem, i normalne glosniki 5.1 w poprzednim tv mi wystarczały...

Podłączam przez HDMI tyle że mój to 2.1 ale gra dużo lepiej niż wbudowane głośniki
 

efel

New member
Ja jutro będę dzwonić w sprawie tych plam na matrycy, ciekawe co powie serwisant jak przyjedzie zobaczyć.

Serwis stwierdzi, że TV spełnia normy producenta a to że masz kurz na matrycy to Twoja wina, bo powienieneś częściej odkurzać mieszkanie. Absolutnie w tym momencie nie przesadzam. Podobno w ramach gwarancji, o ile zrobisz odpowiedni dym czyszczą tą matrycę, ale tylko raz. A ponieważ problem lubi wracać za każde następne czyszczenie musisz zapłacić nawet około 400 zł.

Poczytaj sobie ten wątek, co prawda inny model TV, ale problem ten sam:

http://bit.ly/2nkPtAr

To pięknie pokazuje że Philips traktuje klientów jak debili i stara się im wmawiać że wada konstrukcyjna telewizora, która pozwala kurzowi osiadać za matrycą, to wina użytkownika który nie dość często odkurza wokół telewizora. Mam świetny pomysł dla handlowców - z każdym egzemplarzem TV Philipsa darmowa miotełka do odkurzania, albo rabat na odkurzacz...
 

Ziku90

New member
Jak nagrywałem powyższy film było wpół do 18. Teraz mamy 21 i TV przy uruchomieniu (dziewczyna włączyła Milionerów) zresetował się. Więc "dłuższy" pobyt w standby może być równy nawet 3,5 godz.
 

grzesiek1945

New member
Kurczę to by mnie szlak trafił i jeszcze wstyd by był przed dziewczyną że taki złom kupiłem. Ja mam 55pft6550 i całe szczęście nie mam takich problemów chociaz przyznaje że było kilka restartow w najmniej oczekiwanym momencie.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 

patrykos91

Member
witam
Pierwszy raz jestem zadowolony z 6550
Wcale nie prawda ze menu ( android) chodzi powoli i sie wiesza . to jest wina pilota
zakupiłem pilot od 7600 z wyszukiwaniem głosowym i touch padem i tv smiga jak zły .. do tego mysz bo bluetooth i mam w chromie funkcjonalnośc jak na duzym tablecie .
zdejcia w allegro np samochodów w aukcjach kilka dziesiat ładuje bardzo sprawnie . na łaczu lte ze smartphonea.

NOWY PILOT PHILIPS QWERTY PUS7600 PUS8601 PUS8700 (6576780120) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

:)

Czy ktoś jest w stanie potwierdzić że 55PFT6550 faktycznie da się sparować z pilotem od puh8106? I czy daje to jakieś pozytywne rezultaty? (oprócz tego że zyskujemy wyszukiwanie głosowe)

Edit:
Ja od ostatniej aktualizacji mam problemy z niedziałającym pilotem ktoś tez ma z tym problem?

Ja od jakiegoś czasu zacząłem mieć problemy z pilotem, mimo że od czasu naprawienia Google Services, wszystko było ok. W ostatnim czasie nie aktualizowalem softu. (w 2017 roku raczej na pewno nie) Problem pojawił się zupełnie z dupy.....
 
Ostatnia edycja:

BassQ

Klub HDTV.com.pl
VIP

Attachments

  • 55POS901F_12-RCP-global-001.jpg
    55POS901F_12-RCP-global-001.jpg
    33,8 KB · Wyś: 40

sygi82

New member
Pilot z mikrofonem od innego modelu

Witajcie,

Zaryzykowałem i kupiłem pilot z mikrofonem - model ykf355-005 zeby podłączyć do 55PFT6550 / 12
Podobno jest on od modeli 55PFS8209/12, 55PFS8109/12, 48PFS8209/12, 48PFS8109/12 , 48PFS8209, 48PFS8209, 55PFS8209, 55PFS8209 ale wiadomo ze niektóre piloty działają tez z innymi modelami..

Niestety póki co nie mogę go sparować, spróbowałem też go sformatować ( >> , mute , 0 ) i ponownie sparować, ale bez rezultatu.

Niestety nie mam 100 % pewności ze pilot w ogóle działa ( kupiony jako używany ) - ale zakładam, że tak. Może być tak że na tv nie będzie żadnej reakcji jak wciskam red + blue lub OK ?

Może macie jakieś pomysły - co dalej ? Jak może zweryfikować że pilot BT jest sprawny ?

pozdrawiam

Sygi
 
Do góry