Philips seria 6500 z ambilightem i z Androidem- czyli nowe modele na rok 2015.

BassQ

Klub HDTV.com.pl
VIP
Żeby sparować pilota Musisz przytrzymać joystick poprawić swoją telewizora 5 sekund pokaże się informacje o parowanie pilota wtedy czerwony niebieski OK i pilot gotowy warunek pilot musi być zresetowany kombinacja jak wyzej napisales
 

sygi82

New member
Pilot

No to chyba pilot uwalony...Swoj obecny bez problemu sprawowalem ze smartfonem ( wykrywany jako null :) ) , a ten kupiony niestety zadnej reakcji...
 

sygi82

New member
pilot

U mnie użytkownik w nicku miał na końcu "66" :)
Wczoraj go odesłałem - mam nadzieje że kasa pojawi się na koncie...

Szukam dalej, a Ty kupowałeś jako nowy ?
 

sygi82

New member
BassQ - mógłbyś podać nam model swojego pilota - bo pamiętam że Tobie działa...Chodzi mi o te YKF....

Z ciekawostek powiem że tego pilota z olx sprawdzałem również multimetrem i przy wciskaniu klawiszy zmiany natezenia prądu były więc zwarcia jako takiego nie miał - wiec albo jest uwalony moduł BT albo philips jakieś zabezpieczenia porobił czy cuś...

Ew. problemy moga być z poniższymi - więc przestrzegam przed ew. zakupem :
YKF366-003 -mój
ykf355-005 - cortez8591
 

BassQ

Klub HDTV.com.pl
VIP
zalacznik . ja kupilem na allegro
 

Attachments

  • 20170322_173227.jpg
    20170322_173227.jpg
    45,2 KB · Wyś: 47

mik61

New member
A co z kiki miał się wielce dopytać Philips-a na tych targach co dalej z naprawą serii 6500 i co cisza... Miał zapytać o ANDROID-a 6.0 o 3D
 

Ziku90

New member
A co z kiki miał się wielce dopytać Philips-a na tych targach co dalej z naprawą serii 6500 i co cisza... Miał zapytać o ANDROID-a 6.0 o 3D
Nie pojawia się ostatnio w tym wątku, bo chyba już nic tych telewizorów nie uratuje. Kapitan uciekł z tonącego statku...

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
 

efel

New member
A co z kiki miał się wielce dopytać Philips-a na tych targach co dalej z naprawą serii 6500 i co cisza... Miał zapytać o ANDROID-a 6.0 o 3D

Po prostu dowiedział się, że Philips nie udostępni Androida 6.0 we wszystkich modelach z 2015 roku i nie naprawi 3D, czyli wypiął się na swoich klientów. A że handluje tymi TV to nie przyjdzie i nie powie nam tego prosto w twarz, bo wtedy nie sprzeda tych TV które mu zalegają na sklepie. Nie ma w tym nic dziwnego, normalna praktyka marketingowa.
 

mik61

New member
Po prostu dowiedział się, że Philips nie udostępni Androida 6.0 we wszystkich modelach z 2015 roku i nie naprawi 3D, czyli wypiął się na swoich klientów. A że handluje tymi TV to nie przyjdzie i nie powie nam tego prosto w twarz, bo wtedy nie sprzeda tych TV które mu zalegają na sklepie. Nie ma w tym nic dziwnego, normalna praktyka marketingowa.

Prosty wniosek popisać wszędzie gdzie się da fb etc. , przestrzec przed firma Philips aby ludzie nie kupowali tego szmelcu a sprzedawcy niech sobie nimi wyklejają ściany
 

cortez8591

New member
U mnie użytkownik w nicku miał na końcu "66" :)
Wczoraj go odesłałem - mam nadzieje że kasa pojawi się na koncie...

Szukam dalej, a Ty kupowałeś jako nowy ?

jako nowy, folię z niego odklejałem, pachniał nowością
w sumie nie pomyślałem żeby odsyłać, wolałbym żeby zaczął działać :D dwa guziki wystarczy przytrzymać i patrzeć czy telefon go wykryje żeby się dowiedzieć czy jest sprawny, tak?
 

sygi82

New member
Pilot

jako nowy, folię z niego odklejałem, pachniał nowością
w sumie nie pomyślałem żeby odsyłać, wolałbym żeby zaczął działać :D dwa guziki wystarczy przytrzymać i patrzeć czy telefon go wykryje żeby się dowiedzieć czy jest sprawny, tak?

generalnie tak, ale na telefonie musisz wlaczyc wyszukiwanie urzadzeni na na pilocie wisnac czerwony i niebieski (ale nie trzymac caly czas tylko 1 sekunde ).

Jak masz oryginalny pilot od philips to mozesz na nim sprawdzic jak poprawnie powinien sie sparowac z telefonem tylko potem muszisz go ponownie z tv sparowac - jak tak robilem zeby sprawdzic jak to jest z pilotami pod smartfonem...
 

mareq7

Member
Komuś jeszcze przestał reagować pilot? Widzę że pojawiła się nowa aktualizacja dzisiaj tylko jak ja zainstalować jak pilot nie reaguje na nic masakra
 

grzesiek1945

New member
Masz z tyłu tv joystick, nim spróbuj akceptować update. Ja mam 55pft6550/12 po update nie zauważyłem zmian na plus lub minus. Oczywiście android 5.1.1.

Tapatalk by OP3
 
Do góry