Philips seria 6500 z ambilightem i z Androidem- czyli nowe modele na rok 2015.

efel

New member
ale jest duzy problem
po ponownym włączeniu tv albo nie pokazuje obrazu np z wejscia hdmi albo robi taki scisniety obraz i wyglada jakby obraz miał 55cali szerokośći a 10cm wysokości . pomaga każdorazowe przełaczenie z hdmi 1 na 2 i z powrotem . wkurzające

Mam to samo, ale wystarczy ponownie wybrać w źródłach ten sam port HDMI na którym jesteś żeby obraz się rozszerzył. Jest to mega wkurzające.
 

mik61

New member
Mam to samo, ale wystarczy ponownie wybrać w źródłach ten sam port HDMI na którym jesteś żeby obraz się rozszerzył. Jest to mega wkurzające.

Witam u mnie na szczęście nie ma tego problemu może winą jest urządzenie podłączone ja używam tunera CP i nie miałem takiego problemu jeszcze :/
 

Ziku90

New member
Wsparcie wg. Philipsa - wszystkie wątki dotyczące serii 5500, 6400, w tym ostatniego 'oficjalnego' software-u nr. 014, zablokowane:



Tak właśnie liczy się klient. Zresztą jak widać, większość wątków pozamykana.
 

mix-net

New member
Właśnie zmieniłem tuner w upc na moduł. Pytanie. Da się posortowac/wywalic kanały? Nie chodzi mi o listę ulubiona, bo to juz znalazłem.

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka
 

Ziku90

New member
Ciekawe czy będzie jeszcze jakaś aktualizacja oprogramowania hmm

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

hary2000

New member
toengel.net/philipsblog/2017/01/05/philips-android-tv-6-fuer-2016er-tvs-noch-diesen-monat/]Philips: Android TV 6 für 2016er TVs noch diesen Monat - Toengel's Philips Blog[/url]

Info o Androidzie 6.
 

Ziku90

New member
toengel.net/philipsblog/2017/01/05/philips-android-tv-6-fuer-2016er-tvs-noch-diesen-monat/]Philips: Android TV 6 für 2016er TVs noch diesen Monat - Toengel's Philips Blog[/url]

Info o Androidzie 6.

Szkoda tylko, że Philips seria 6500 z ambilightem i z Androidem- czyli nowe modele na rok 2015.
 

piterkos

New member
Witam
Mam Philips 6550/88 50 cali. Ostatnio zrobiłem sobie serwerek do stremowania za pomocą tvheadend. W domu na każdym urządzeniu działa streming, na komputerze z zainstalowanym kodi, na tablecie teclast, na telefonie. Jedynie nie mogę uruchomić Kodi z wtyczką klienta tvheadend na tym telewizorze. Kodi 15.2 , kodi 16.1 to samo. Przy próbie włączenia programu, kodi się wyłącza całkowicie. Czy ktoś też miał taki problem? Czy to wina małej ilości pamięci? Po całkowitej reinstalacji telewizora również jest problem.
Wie ktoś jak rozwiązać ten problem?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Może komuś się przyda.
Rozwiązaniem tego problemu jest instalacja innej aplikacji do odtwarzania telewizji. Aplikacja nazywa się TvhClient. Do tego trzeba mieć również aplikacje VLC. TVHClient nie znajdziecie w Google Play. Trzeba ściągnąć z Internetu.

Wysłane z mojego X98 Air 3G przy użyciu Tapatalka
 

mix-net

New member
Znalazłem na tv opcje wyeksportowania kanałów na pendrive. Podejrzewam, że da się to potem edytować jakimś programem i wgrać na tv (tez jest taka opcja). Pytanie czym?

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka
 

tomeko12

New member
Gdzieś w wątku dla PUS7600 podałem link do Philips Channel Editor działający z tym modelem, myślę że zadziała z innymi modelami z 2015 roku.
 

mix-net

New member
Gdzieś w wątku dla PUS7600 podałem link do Philips Channel Editor działający z tym modelem, myślę że zadziała z innymi modelami z 2015 roku.
Nie moge namierzyć. Dziwne, że temat z listą kanałów jest dosyć przemilczany, a jak widać (chyba) można poukładać je wg własnego widzimisię.

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka
 

mix-net

New member
Ok program zdobyty ;) Ogólnie działa świetnie i bezproblemowo. Kanały można zmieniać miejscami, zmieniać nazwę, nadać nowe logo, tworzyć listy ulubione, a nawet zaszyfrowac hasłem. Niestety nie ma opcji usuń. Interfejs prosty jak drut.

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka
 

mik61

New member
Koledzy już wrzucam soft 255.114 na onedrive'a mojego. Mam potwierdzoną informację o aktualizacji do Androida 6 dla TV 2015, która rozpocznie się w drugi tydzien lutego 2017.

Edit: Link do oprogramowania wraz z instrukcja

1drv.ms/u/s!AuP-vOgxLGg5gvkC_px8u20q0gnIGw - wkleic do przegladarki

1) Podłącz pustego pendrive, zawierającego co najmniej 1GB pamięci, do komputera

2) Naciśnij link by pobrac oprogramowanie

3) Naciśnij "download" (pobierz)

4) Jak pobieranie się zakończy, wypakuj skompresowany folder "QM152E_000.005.255.114_autorun.upg"

5) Otwórz wypakowany folder.

6) Skopiuj plik UPG nazwany "autorun_QM152E_0.5.255.114.upg" do pamięci USB "na wierzch" (nie używaj folderów, skopiuj plik na pustą pamięć USB)

7) Włóż pamięć USB do telewizora. Nie używaj niebieskiego portu (USB 3.0).

8) Ściąganie zacznie się od razu i automatycznie, będziesz widział pasek postępu. Jak zakończy się pobieranie, wybierz "start" by zacząć instalację.



Pozdrawiam serdecznie. Maniek

A co ten soft wnosi? Bo ostatnio wróciłem właśnie z jakiejś 255 na poprzedni soft
 
Do góry