Philips seria 6500 z ambilightem i z Androidem- czyli nowe modele na rok 2015.

lukaszkrk

New member
to masz tak jak ja, przyjedzie do Ciebie serwisant zabierze resztę grantów z tego tv i da Ci zaświadczenie

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

BassQ

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam

i co mam zrobić z tym zaświadczeniem?
do sklepu i co od reki bez problemów dadzą mi inny tv jaki zechce ( a jak bedzie tańszy )
b do droższego to pewnie mogę dopłacić

i pytanie czy warto intereseować się oled lg eg910v 5200zł
czy tcl c70 65cali ?

proszę o odpowiedź
 

patrykos91

Member
tez mam jedne okulary 3d do 6550 nie używane ( bo jedne do testów zabrał serwis drugie w domu zostały oryginalne folie na szkłach i nowa nie włożona bateria )

moge odsprzedać za 35zł z wysyłką

odnośnie zgłoszenia serwisowego musiałem wykonać testy z ich plansza 3d i zrobić zdjecia jak wyszedł test ( oczywiście źle )

To ja chętnie wezmę. Szczegóły dogadamy na PW.

Kurde jak trafia się okazja żeby wymienić ten TV to w sumie czemu nie. Normalnie byłoby mi wszystko jedno bo z 3d i tak kompletnie nie korzystałem, ale wkurwia mnie to jak na nim android muli.

Pytanie zasadnicze, czy przy wymianie będę miał szanse na np. dopłacenie do droższego, lub czy w grę wchodzi zwrot pieniędzy? Bo wszystkie philipsy (chyba jednak nie zrezygnuje z ambilight'u) które wchodzą w grę, są droższe niż 2999.. które mnie ten kosztował.
 

lukaszkrk

New member
mi w euro powiedzieli że możliwa jest wymiana na drożdży model za dopłatą albo ostatecznie zwrot gotówki choć bardziej można było wyczuć że wolą wymianę ma inny model

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

grzesiek1945

New member
Zależy pewnie od modelu, ja nie miałem możliwości zwrotu pieniędzy tylko wymiana na pus6581 bodajże lub ewentualnie naprawa wg nich wymiana całej matrycy.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 

efel

New member
i pytanie czy warto intereseować się oled lg eg910v 5200zł
czy tcl c70 65cali ?

proszę o odpowiedź

Idź do sklepu i sam sobie zobacz jakiegokolwiek oleda. Pamiętam że ten LG 910V stał w EuroRTV na głównej wystawie jak kupowałem swojego Philipsa. Kosztował wtedy 9 tys. Miał fenomenalne kolory i doskonałą czerń, totalna przepaść w stosunku do topowych telewizorów LCD, w tej samej cenie które stały obok. Oczywiście marzyłem o zakupie tego TV, niestety cena zaporowa była wtedy.

Oledy mają wady. Te starsze serie miały ciut większy input lag niż zwykłe LCD, nie miały funkcji 'czyszczenia matrycy' z powidoków, pewnie żywotność paneli też mniejsza niż obecne topowe modele, w których chwalą się że to poprawili (po paru latach stopniowo zmniejsza się maksymalna jasność).

Zależy tak naprawdę czego oczekujesz. Oled nie nadaje się do oglądania kanałów informacyjnych po parę godzin dziennie, bo będziesz miał powidoki albo wypalenia. Druga sprawa że ten model 910 jest zakrzywiony, totalnie chybiona moda z której się już wszyscy wycofali.

Jeżeli mnie się uda odzyskać kasę za Philipsa, to prawie na pewno będę chciał wyrwać jakiegoś oleda od LG.
 

BassQ

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam serdecznie
Byłem w sklepie i własnie ogladałem i porównywałem dzieki uprzejmości sprzedawcy model 6561 7600 philipsa i oled lg 910v i powiem tak tv na stałe ustawiony na wystawie na 100 podswietlenie i nie dostrzegłem powidoków
lub były na tyle małe że nie przeszkadzały

natomiat na plus 6561 ambi . 4k z youtube na plus . czern słabo ( porównując do 6550 którego reklamowalem)

ale tą niedogodnośc mogę wybaczyć jak bedzie oled ( ale trzeba duzo dopłacic do niego )

kanapę mam ustawiona 2m od tv więc na 6550 widziłąem piksele niestety i tylko dlatego sie zastanawia na 4k.
lecz kolory czern i wykrzywienie oleda akurat pasuje z 2m idealnie

zobacze jak potoczy sie ta sprawa z odzyskaniem pieniędzy . i dam nać co kupiłem .

Pozdrawiam
 

zakli

New member
Ja mam zagwozdke,test wyszedl prawidlowo a 3d nie dziala.Sprawdzalem na roznych filmach 3d,na jednym raz mi sie udalo uzyskac 3d ale lekko zamazany.Jest szansa reklamacji?
 

grzesiek1945

New member
Oczywiście że jest, mi raz działało 3d raz nie a i tak wymienili. Wg mnie spokojnie możesz dzwonić do serwisu.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 

pawelandroid

New member
do którego serwisu poszło i jak sformułowałeś reklamację?

U mnie tv oprócz 3d którego nie sprawdzałem bo nie mam okularów to dodatkowo nie znajduje nic po bluetooth

Do serwisu w Radomiu. Napisałem, że obraz 3d jest rozjechany, są cienie, przysłali testowy plik (wyszło że rzeczywście obraz rozjechany) i zgłosili do serwisu.
 

wejher

New member
Witam
Czy może mi ktoś wytłumaczyć czemu w tym TV Kodi w ustawieniach systemowych - wyświetlacz pokazuje rozdzielczość 1280x720p - jest ona nie podświetlona czyli nie można jej zmienić.
 

Kulunis

Member
Witam
Czy może mi ktoś wytłumaczyć czemu w tym TV Kodi w ustawieniach systemowych - wyświetlacz pokazuje rozdzielczość 1280x720p - jest ona nie podświetlona czyli nie można jej zmienić.
Ustawienia systemu wyświetlacz limit rozdzielczości
interfejsu daj na nieograniczony wyłącz i włącz będzie full hd
 

wejher

New member
następne pytanie odnośnie ambilight - było już w tym wątku ale nie znalazłem odpowiedzi.
czy to normalne, że przy wyłączonym ambilight gdy wyłączam ekran do słuchania np. muzyki ambilight sam się włącza ? można jakoś to również wyłaczyć
 
Do góry