Philips seria 6500 z ambilightem i z Androidem- czyli nowe modele na rok 2015.

BassQ

Klub HDTV.com.pl
VIP
To IPS jasność wyższa ale kontrast słaby. Za to kąty do oglądania szerokie

Mam teraz va wcześniej IPS i na korzyść kontrast i czerń . Ale IPS ma też dużo zalet zwłaszcza w dzień.
 

BassQ

Klub HDTV.com.pl
VIP
6550 6877

dokładnie
jest dużo różnic
są jednak zalety w obu jak i wady
osobiście bardziej pasuje VA, ale mało modeli jest wyposażonych w taka ( dlatego tez zmieniłem 6877 na ips na 6550 VA) choć przez 1.5 roku caly czas bije się z myślami czy to była dobra decyzja ( gdyby nie fakt,że szybko sprzedałem 6877 to pewnie bym oddal 6550 do sklepu i został przy nim bo prócz czerni to miał jak dla mnie same zalety np. : ambilight specyra XL ( na 42 calach było aż 50 punktów led od ambilight !!! 12 po lewej 12 po prawej i 26 na górze ) świeciło to tak mocno że 55 cali 6550 daje mniejsza poświate na ścianie i precyzje niż właśnie 42cale6877


:( ale jak mówią człowiek uczy się na błędach
 

jacek-placek

New member
Panowie, doradżcie co mam robić: nawalił mi 3 lata temu kupiony: TV 60PFL6008H/12 , padła matryca, dzisiaj dowiedziałem sie, że firma Philips już nie produkuje TV, i nie ma części, serwis w Krakowie będzie starał sie żeby serwis w Radomiu zregenerował tą uszkodzoną, pytanie: co robić z 3-letnim 60"tv do którego nie ma części? dałem, za nówke[okazyjnie] 6kk i lekko czuje sie wykorzystany przez firme Philips.
 

BassQ

Klub HDTV.com.pl
VIP
Niestety taka polityka producentów i philips nie jest wyjątkiem . 2 latami tyle .

Szkoda kasy i sprzętu. Ale takie są teraz realia
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jest trochę inaczej.
Bo Philips, podobnie jak inne firmy nie produkuje teraz modeli 60" - stąd problem.
Z innymi matrycami nie ma kłopotu.
 

markx

New member
Wlasnie dostalem propozycje wymiany na PUS6551/12, czyli 2 stronny ambi. Oczywiscie sie nie zgodzilem. Czekam na rozwoj wydarzen.
 

lukaszkrk

New member
Wlasnie dostalem propozycje wymiany na PUS6551/12, czyli 2 stronny ambi. Oczywiscie sie nie zgodzilem. Czekam na rozwoj wydarzen.
kiedy serwis zabrał tv ? Jaki masz aktualny status na stronie serwisu ? Mi zabrali w połowie maja i nadal cisza, status mam wymiana NSE (autoryzacja)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

markx

New member
kiedy serwis zabrał tv ? Jaki masz aktualny status na stronie serwisu ? Mi zabrali w połowie maja i nadal cisza, status mam wymiana NSE (autoryzacja)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

13 czerwca zabrali.

Model sprzętu: Philips 55PFT6550/12
Status zlecenia: W realizacji
Aktywność: Wymiana NSE [Czeka na info]

Godzine temu im odpisalem.

Co znaczy u Ciebie nadal cisza? Kontaktowali sie z Toba, czy wogole od polowy maja?
 

lukaszkrk

New member
13 czerwca zabrali.

Model sprzętu:philips 55PFT6550/12
Status zlecenia:W realizacji
Aktywność:Wymiana NSE [Czeka na info]

Godzine temu im odpisalem.

Co znaczy u Ciebie nadal cisza? Kontaktowali sie z Toba, czy wogole od polowy maja?
nikt się nie kontaktował, pisałem maila do nich ale brak odpowiedzi

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

markx

New member
Dostalem blyskawiczna odpowiedz. Wymiana na PUS6581 no i tu juz mam dylemat. Matryca niby IPS, ale tak to chyba wszysto na plus, nawet troche lepiej niz 6561 bo 6581 chyba sie rozni pilotem, wyszukiwaniem glosowym i pointerem (chyba, widze tylko niemieckie strony).
 

lukaszkrk

New member
dzwoniłem do serwisu dziś mam dostać ekspertyzę w której będzie informacja o braku możliwości naprawy tv, mam udać się do sklepu i tam wymiana lub zwrot pieniędzy. Koledzy co mieli już wymianę albo mają już zapewniona w jakim sklepie kupowali ? Ja swój zakupiłem w euro

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

markx

New member
dzwoniłem do serwisu dziś mam dostać ekspertyzę w której będzie informacja o braku możliwości naprawy tv, mam udać się do sklepu i tam wymiana lub zwrot pieniędzy. Koledzy co mieli już wymianę albo mają już zapewniona w jakim sklepie kupowali ? Ja swój zakupiłem w euro

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


Tez w Euro. Dziwne, ze jednych kieruja do sklepu, a drugim wysylaja od reki.
 

v80trek

New member
Pytanie: mam PUS6501 i najnowsze oprogramowanie. Jakiś czas temu tv włączał się w 2 sekundy od naciśnięcia przycisku. Było to super opcją, bo po kliknięciu na netflixa po 2-3 sekundach już pojawił się panel do logowania. Niestety wczoraj miałem awarię prądu i tv był wyłączony, a nie uśpiony. Od tego czasu tv włącza się ok 7-8 sekund i wyświetla się logo Philipsa - wcześniej to logo było pomijane i od razu tv błyskawicznie się włączał.

Gdzieś coś w ustawiniach muszę przestawić? Jakiś szybsze wybudzanie, czy coś?
 

pawelandroid

New member
Dzwoniłem na infolinię Phillipsa, wysłali mi informacje z plikiem testowym, mam im odesłać wyniki. Czekam tylko na okulary bo dopiero dziś kupiłem. Jak będzie coś nie tak to także poproszę o wymianę, mam 55pft6550/12.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Witam.

I jak 3d przetestowane? Ja też dzisiaj dostałem testowy plik, i trzeba sprawdzić kolory przez lewe i prawe szkło, i wynik testu jest że 3d działa bo kolory się zgadzają. Na obrazie są jeszcze litery L i R i raz obraz wyświetli że litery zachodzą na siebie, a innym razem litery są rozjechane względem siebie.
Więc nie wiem czy uznają mi że 3d nie działa skoro kolory się zgadzają. Zobaczymy co odpiszą.


edit.: Dostałem odpowiedź, że telewizor może zostać zgłoszony do serwisu. Jak to wygląda? Zamawiają kuriera po odbiór telewizora? I na jak długo średnio będę bez telewizora? Warto wogóle przechodzić przez serwis i na co liczę wymianę, jeśli obecny telewizor 40PFH6550/88 oprócz 3d nie sprawia problemów?
 
Ostatnia edycja:

grzesiek1945

New member
Pracownik z serwisu w Radomiu do Ciebie podjedzie i odbierze TV. Ja jak tylko się odezwą i dadzą możliwość zwrotu pieniędzy to wybiorę ta opcję, kupię prawdopodobnie TCL C70 65", philipsowi podziękuję, brakować mi będzie Ambilight :/

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 

Kulunis

Member
Dostalem blyskawiczna odpowiedz. Wymiana na PUS6581 no i tu juz mam dylemat. Matryca niby IPS, ale tak to chyba wszysto na plus, nawet troche lepiej niz 6561 bo 6581 chyba sie rozni pilotem, wyszukiwaniem glosowym i pointerem (chyba, widze tylko niemieckie strony).
Właśnie go testuje widać różnicę w czerni ale nie jest
Tak źle ,szybki w porównaniu z poprzednim tv równo ,podświetlana matryca jestem zadowolony
 
Do góry