Philips seria 6500 z ambilightem i z Androidem- czyli nowe modele na rok 2015.

mik61

New member
Widzę, że nadzieja umiera ostatnia...

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

Dlaczego nadzieja? Ja tu nie mam żadnej nadziei na poprawę 3D, ja tu przepycham się o wymianę TV i to jest ich ostatnia nadzieja... jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli po świętach będę miał wymieniony TV na nowy model mam to na piśmie :D Kwestia tylko dobrze to rozegrać a to co podałem to tylko informacja dla innych użytkowników ja to rozgrywam po swojemu. Zaproponowano mi model 55PUS6551/12.

Po powrocie do domu i teście jak mówiłem wszystko sie potwierdziło po świętach nowy TV
 
Ostatnia edycja:

SeVeN77

New member
Witam , możesz udzielić mi jakiś rad jak skłoniłeś ich do wymiany bo mam już dość tego tv a oni zawsze zwalaja na soft i robią ze mnie idiotę. Jakieś pismo od rzeczoznawcy ? Czy to rekojmia ? I na czym opierasz swoją prośbę o wymianę ? Skupiasz się na 3D ? Z góry dzięki za odpowiedź może być pw
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak. Wyjmujesz baterie , bierzesz nożyczki i rozwartymi dotykasz naprzemiennie plus i minus. Wielu osobom pomogło.
 

mareq7

Member
Tak. Wyjmujesz baterie , bierzesz nożyczki i rozwartymi dotykasz naprzemiennie plus i minus. Wielu osobom pomogło.
To tak na poważnie czy dla żartów bo sam teraz nie wiem jak mam to odebrać poważnie? Póki co dostałem drugi pilot na podczerwień z serwisu i on działa bez problemu, udało mi się też po wielu próbach sparować oryginalny pilot i też działa ale są dni kiedy przestaje on działać co jest wkurzające.
 

jacek-placek

New member
60pfl6008 nie moge znależć wątku!Szukam pomocy! Mam ze 3 lata ten telewizor, nieraz sie wieszał,ale po wyłączeniu działał,z miesiąc temu,przestał sie włączać,tylko migotała dioda, zadzwoniłem do philipsa, Pani powiedziała:awaria,serwis, mam Kolege, który naprawia wszelakie tv,zrobił jakiś skrót -wszystko działało, tylko na innym pilocie, ale uprzedził mnie, że może to długo nie pochodzić[właśnie przestał]TV ma 3 lata,jest po gwarancji,kosztował 6kk,gdzie moge kupić oryginalną część,w jakichś NIE ZŁODZIEJSKICH CENACH? mam 3 tv philipsa,ale ten najdroższy-PADŁ!! dodam: nie było mnie na Forum3lata,bo telewizorek chodził ZARĄBISCIE!!!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie, to nie do Ciebie.

Jacek-placek - najpierw zapytaj w serwisie ile to kosztuje i jak się nazywa uszkodzony moduł .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak masz gwarancję zgłoś na informację.
Miałem do tej pory dwa takie przypadki.
Wymienili na nowy i działa.
 

mik61

New member
60pfl6008 nie moge znależć wątku!Szukam pomocy! Mam ze 3 lata ten telewizor, nieraz sie wieszał,ale po wyłączeniu działał,z miesiąc temu,przestał sie włączać,tylko migotała dioda, zadzwoniłem do philipsa, Pani powiedziała:awaria,serwis, mam Kolege, który naprawia wszelakie tv,zrobił jakiś skrót -wszystko działało, tylko na innym pilocie, ale uprzedził mnie, że może to długo nie pochodzić[właśnie przestał]TV ma 3 lata,jest po gwarancji,kosztował 6kk,gdzie moge kupić oryginalną część,w jakichś NIE ZŁODZIEJSKICH CENACH? mam 3 tv philipsa,ale ten najdroższy-PADŁ!! dodam: nie było mnie na Forum3lata,bo telewizorek chodził ZARĄBISCIE!!!

Jacek co Ci padło? jakiej części szukasz? Poszukaj po sklepach nie wierzę że nie znajdziesz do tego w jakiejś normalnej cenie
 
Do góry