Philips PUS8807 Telewizor LED The One, od 43'' do 86'', 120 Hz, Ambilight 3, HDR Dolby Vision/HDR10+, HDMI 2.1, Android 11…

Christer

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jakie są matryce (ips czy va) w:
55PUS8118
50PUS8518
55PUS8807
55PUS8818
50PUS8818

Szukam phillipsa z ambi 50-55 z matrycą VA.
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dostępne do pobrania jest nowe oprogramowanie z końcówką 250, ciekawe czy coś naprawili że zgłoszonych im rzeczy.




Po wgraniu.
Tam gdzie jest wybór źródła sygnału doszła nowa belka Przesyłanie strumieniowe i są dostępne dwa kanały Fast, Trace Urban i Trace Sport. Wcześniej trzeba zaakceptować regulamin.
Te kanały można dodać do listy kanałów ulubionych naziemno-satelitarnej i mieć wszystko na jednej liście, brawo Philips.

Za kanały Fast odpowiada Titan czyli nowy system os firmy Philips.
IMG20240208151643.jpg
IMG20240208151724.jpg
 
Ostatnia edycja:

conqest

Well-known member
Bez reklam
Czyli nic ciekawego a ja juz popcorn zrobilem.... Faktycznie brawo philips...
P.s. chcesz kanały tvn zainstaluj sobie playera...
 

bari

New member
Wie ktoś moze jak uzywac w aplikacjach tv Philips funkcji picture in picture? W opcjach jest funkcja ,, aplikacji ze specjalnym dostępem obraz w obrazie,, i mam wlaczobe np tvp vod lub aplikacja canal plus. Ale ktos wie jak zminomalizować obraz w trakcie uzywania aplikacji? Tv Philips oled806?
 

laikTVPhilips

New member
Cześć. Czy ktoś mógłby mi pomóc w sparowaniu głośników Bluetooth Marshall Acton z nieszczęsnym modelem PUS8818. Myslałem, że to będzie formalność, a siedzę już ponad godzinę i męczę się z połączeniem TV z głośnikami, który niby ma Bluetooth, ale nigdzie nie widzę tej opcji. Czy to możliwe, że Google TV nie ma opcji łączenia z urządzeniami Bluetooth, czy to Philips ma koślawe standardy utrudniające połączenie TV z głośnikami bluetooth od innych producentów?
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Cześć. Czy ktoś mógłby mi pomóc w sparowaniu głośników Bluetooth Marshall Acton z nieszczęsnym modelem PUS8818. Myslałem, że to będzie formalność, a siedzę już ponad godzinę i męczę się z połączeniem TV z głośnikami, który niby ma Bluetooth, ale nigdzie nie widzę tej opcji. Czy to możliwe, że Google TV nie ma opcji łączenia z urządzeniami Bluetooth, czy to Philips ma koślawe standardy utrudniające połączenie TV z głośnikami bluetooth od innych producentów?
Cześć,
Zazwyczaj odpowiedz na takie pytanie znajdziesz w samym telewizorze: menu>pomoc.
Aby podłączyć urządzenie Bluetooth przejdź do Ustawienia>Piloty i urządzenia współpracujące> Sparuj urządzenie współpracujące
 

Qu4Q

New member
Ktoś wcześniej użył tu takiego określenia dla ustawień które nie są "kalibracja" ale są ogólnie "znośne". W gruncie rzeczy biorąc pod uwagę ile jest ustawień w samym androidzie dotyczących obrazu po prostu może są jakieś popularne dla tego modelu wartości tych wszystkich ustawień żeby osiągnąć w miarę ok obraz. Domyślne ustawienia tych wszystkich profili są po prostu masakryczne i próbowałem się różnymi poradnikami wstrzelić w coś przyzwoitego z lepszym lub gorszym skutkiem, ale doszedłem do wniosku, że może tutaj uzyskam jakieś bardziej przetestowane/popularne ustawienia.
 
Do góry