Philips Fidelio E5 test - radość w duszy, ciepło otoczenia, mocny zaskakujący bas.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak wszyscy dotychczasowi użytkownicy znajdziesz się w grupie extra zadowolonych.

Oferta specjalna jest do końca miesiąca.
 

madhunter

New member
I o to mi chodziło ;) gram na gitarach troszke ale i temu sprzetowi żona chce mi z domu zrobic eksmisje ale tu juz na takie daleko idace kroki nie pozwole [emoji14]
 

madhunter

New member
Kwestia z czego puszczasz dzwiek. Jak z kompa to komp ogarnie i DTS-HD ktory wyslesz jako PCM do Fidelio. Chyba że cos pomyliłem? Tak samo z odtwarzaczem BR tez maja juz kodeki do takiego dzwieku przeciez?
 

madhunter

New member
No ale przeciez jak ktos ma dobra grafike z hdmi to ma na pokladzie kodek dzwieku ktory obsluguje czesto wszystkie te formaty, to nie wystarczy że puscisz z kompa a fidelio posluza wowczas tylko jako glosniki? Tak nie da rady?
 

madhunter

New member
U mnie jak najezdzam w komputerze na urzadzenie audio PhilipsHT3120 tow obslugiwanych formatach wymieniony jest DTS Audio oraz Dolby Digital wiec nie rozumiem co jeszcze mozna dopowiedziec? Nie ma dekoderow audio w wersji HD ale DTS i Dolby są
 

madhunter

New member
Tylko mam pytanie jak urzadzenie gra dzwiekiem DTS to ma dwukrotnie zaswiecic biala dioda. Ale to ma zrobic jeden raz przy uruchomieniu czy bedzie przez caly czas tak w pewnym odstepie czasu mrygac 2krotnie? Bo u mnie jak puszczam z playera np VLC na PC film z dzwiekiem DTS to nic mi nie mruga tj dwukrotnie biala dioda.
 

agass

New member
Sprawdzałem B5 może E5 faktycznie DTS faktycznie występuje , jesli nie to proszę o sprostowanie. Osobiście uważam ze brak podstawowego DTS dyskwalifikuje urządzenie za tą kasę.
 

madhunter

New member
Podlaczalem E5 juz do dwoch roznych urzadzen po hdmi i do PC i do netbooka i w obu przypadkach pokazywalo że jest to urzadzenie 6 kanalowe i obsluguje Dolby Digital i DTS Audio. W instrukcji urzadzenia jest napisane że biala dioda miga 3 razy po wybraniu dzwieku dts a 2 razy po wybraniu Dolby.
 

madhunter

New member
c0da71ce60c5e0bdd321dc236634dce2.jpg
 

madhunter

New member
Krzychu a jak to zrobić żeby mieć pewność, że przez E5 idzie dzwiek w DTS? Wczesniej jak puszczalem po hdmi z kompa do ampli Pioneera to na nim wyswietlalo DTS lub DTS-HD i wiedzialem, że urzadzenie tj ampli ogarnia dzwiek. A jak to ogarnąc w Fidelio?
 

madhunter

New member
Świetny sprzet. Jestem wybredny co jakosci dzwieku i lubie stereo dobre stereo i ten sprzet naprawde jest wart tych pieniedzy
 
Do góry