Philips DLED 9206 z odświeżaniem 100 Hz na rok 2021

conqest

Well-known member
Bez reklam
Nic nie trzeba skanować. Włóż pena na włączonym tv i sam ma znaleźć.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

dudrom

New member
Nic nie trzeba skanować. Włóż pena na włączonym tv i sam ma znaleźć.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka




I właśnie nie robi tego , TV nie identyfikuje tego pliku jako aktualizację , zastosowałem 3 peny i na wszystkich to samo , wszystkie inne pliki znajduje bezbłędnie
 

pekus1982

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mi tę ostatnią aktualizacje wyszukało wczoraj. Czy obraz lepszy? Nie koniecznie. Może.
Naprawiono utratę dźwięku HDMI earc z soundbarem..
Na razie jest ok.

Zauważyłem też w menu zamiast "jasność" zmieniono nazewnictwo na "poziom czerni".
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zawsze ???
Ja mam już któregoś Philips i bez zmian.
Ale nie szukam dziur jeśli jestem zadowolony z jakości.
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Nie kumam o co Ci chodzi... Napisałem że w końcu poprawili nazewnictwo i tyle. Co z tego że miałeś kilka Philipsów?? Czytałeś testy tv Philips? Często było opisywane właśnie że guzikiem jasność nie reguluje się jasności tylko poziom czerni...

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

leonk1974

Klub HDTV.com.pl
VIP
I właśnie nie robi tego , TV nie identyfikuje tego pliku jako aktualizację , zastosowałem 3 peny i na wszystkich to samo , wszystkie inne pliki znajduje bezbłędnie


Dzwoniłem właśnie do PHILIPS i już murki takie zgłoszenie. Dali mi link do pliku z ich chmury,ale nadal to samo.
 
Ostatnia edycja:

dudrom

New member
Dzwoniłem właśnie do PHILIPS i już murki takie zgłoszenie. Dali mi link do pliku z ich chmury,ale nadal to samo.
ściągałem z chmury, ze strony technicznej philipsa , i nic z tego. Ja parę razy dzwoniłem do nich , i zdaje mi się że oni tam nie rozumieją co się do nich mówi . Mówisz że robiłeś to i to i nic , a oni że masz zrobić to i to , dokładnie to samo co im mówiłem .
 

Nazhar

Klub HDTV.com.pl
VIP
Spoko, sam miałem ten sam problem i znalazłem takie info w pomocy na telewizorze więc spróbowałem i zadziałało ;)
 

Attachments

  • 297625541_1204039400438992_6962896493170575415_n.jpg
    297625541_1204039400438992_6962896493170575415_n.jpg
    30 KB · Wyś: 51

Nazhar

Klub HDTV.com.pl
VIP
Koledzy i koleżanki być może teraz ktoś pomoże mi. Mam problem z rozświetlaniem obrazu w konfiguracji Ustawienia HDMI optymalny (automatyczny tryb gry) i styl obrazu HDR gra - zarówno na ps5 jak i na XOX.
Podczas poruszania kamery w obojętnie jakiej grze obraz zaczyna robić się biały przy krawędziach. Walczę z tym już od miesiąca z pomocą techniczną i jedyne co mi powiedzieli to czekać na aktualizację... Aktualizacja wyszła a problem bez zmian. Zależy mi na tym ustawieniu bo tylko wtedy w ps5 można odpalić dodatkowe opcje jak vrr czy allm.
 

pekus1982

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie kumam o co Ci chodzi... Napisałem że w końcu poprawili nazewnictwo i tyle. Co z tego że miałeś kilka Philipsów?? Czytałeś testy tv Philips? Często było opisywane właśnie że guzikiem jasność nie reguluje się jasności tylko poziom czerni...

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

No ja mając 3 modele tej marki za każdym razem była jasność. Dlatego taka ciekawostka.

Kolejny problem Panowie i Panie..
Coś chyba jest nie tak z wyborem kontrastu, w momencie gdy wybieram tryb NORMALNY, obraz robi się bardzo ciemny, ale gdy wyjdę wstecz w menu to powraca jakby to stanu faktycznego. Podczas oglądania filmów obraz ten jakby wariował z przyciemnianiem w różnych scenach.
Chociaż ja mam tę funkcję jako wyłączony, ale sprawdzałem resztę ustawień po aktualizacji i tutaj pojawia się problem.
Ktoś może to sprawdzić u siebie?
TRYB ISF NOC
Pozdrawiam wszystkich.
 
Do góry