Philips DLED 9206 z odświeżaniem 100 Hz na rok 2021

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
To jeszcze zeszłoroczne modele są produkowane?
Sprawdź proszę na takim świeżym odbiorniku odbiór kanału Wydarzenia 24 z naziemnej, oglądać bez przełączania przez co najmniej 30 minut.
 

zepter

Member
Za ile go kupiłeś? 3799? Sprawdź proszę ilość czarnych i takich przyszarzałych pikseli. Sprawdź na 100% jasności biała plansza. Po moich 8 próbach rozbudziłeś nadzieję.
 

MaxDamage

New member
Za ile go kupiłeś? 3799? Sprawdź proszę ilość czarnych i takich przyszarzałych pikseli. Sprawdź na 100% jasności biała plansza. Po moich 8 próbach rozbudziłeś nadzieję.
Już tak sprawdzałem matrycę.
3499zł była cena jak tylko pojawił się na stronie ME, ale dopiero po ok 2h rozsyłali powiadomienia o dostępności i podnieśli wtedy cenę na 3799.
Ustawiłem własny skrypt do sprawdzania dostępności na różnych stronach, więc wiedziałem od razu :giggle: Kto wie, może na BF, skoro ME dostał nówki, to może pojawi się jakaś fajna cena na te TV? Ja nie chciałem czekać i ryzykować, że już go w ogóle nie będzie.

Jedno jest pewne, że ME ma gorące egzemplarze z fabryki made in... assembled in poland. To co oglądałem stacjonarnie w Euro jako nowe (szkoda, że nie sprawdziłem daty) to nadawało się tylko na śmietnik, a też wątpliwe czy był to nowy egzemplarz, bo nie miał folii na ramce, tylko resztki kleju, ale nie posądzam o brak uczciwości pracowników Euro ;) , a ten z ME ma folię. Bo po wyliczeniu tylu martwych pixeli wku się i już nie miałem ochoty sprawdzać trybu serwisowego na liczbę przepracowanych h, tym bardziej że nie lubię jak mi sprzedawcy kit wciskają od razu jak pierwszemu głupkowi.
 
Ostatnia edycja:

zepter

Member
Btw zobacz czy po zaktualizowaniu pilota, jesteś w stanie trzymajac przyciski "ok" i "0" dłuższą chwile wyłaczyć podświetlenie i włączyć "ok"+"1". W TV 8807 jest taka możliwość, pytanie czy hardwarowo pilot się różni.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Następcy nie ma !
Nowy model najwyższy LCD w serii jest 88xx
Czy będzie jakiś 9XXX - nie ma informacji.
Jeśli maja kaprys produkowania dalszych modeli z serii - to chwała mu za to .
 

MaxDamage

New member
Btw zobacz czy po zaktualizowaniu pilota, jesteś w stanie trzymajac przyciski "ok" i "0" dłuższą chwile wyłaczyć podświetlenie i włączyć "ok"+"1". W TV 8807 jest taka możliwość, pytanie czy hardwarowo pilot się różni.
Sorry, ale panuje na tym forum tak dziwna atmosfera:unsure:, że nawet na PW ludzie nie dzielą się swoimi doświadczeniami, gdyż administracja im tego zabrania:poop:, więc z mojej strony koniec "produkowania tu treści"(n)

Polecam kupić OLEDa, bo takie na magazynie aktualnie @kiki zalegają i nikt ich nie chce (y)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Kto che najlepszą jakość to sam wybiera, ze swojej dobrej woli Oled TV.
Inna sprawa ,że nie każdy ma tyle kasy.
Może pisać ile chcesz - to wolny kraj.
 

leonk1974

Klub HDTV.com.pl
VIP
Raczej nie chodzi o kasę tylko o wypalanie się matryc w OLED. Kiedyś nawet na infolinii PHILIPS gość z pomocy technicznej powiedział mi,że fakt OLED ma ładniejszy obraz,ale on tez by nie kupił właśnie ze względu na wypalanie się matryc. Mają dużo zgłoszeń dotyczących tego problemu.
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Po nowym roku mam kupować 65" i gdyby nie wypalenia byłby oled, a tak albo będzie Philips jak naprawią do tego czasu błędy w oprogramowaniu lub LG, ewentualnie Hisense.
 

KLOSjanek

Member
Bez reklam
Wypalenia?Pażdzioch jakie wypalenia? użytkuję Oleda 805 3 lata używany do wszystkiego obraz nadal jak pierwszy raz odpal9ny po wyjęciu z kartonu , pamiętaj perfekcyjny obraz tylko na OLED
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Sorry, ale panuje na tym forum tak dziwna atmosfera:unsure:, że nawet na PW ludzie nie dzielą się swoimi doświadczeniami, gdyż administracja im tego zabrania:poop:, więc z mojej strony koniec "produkowania tu treści"
Administracja raczej nie zabrania ,tylko nie każdy chce odpisać ,dla przykładu napisałem do Marka G i też nie dostałem odpowiedzi zawsze myślałem, że zasady elementarnej kultury do czegoś zobowiązują ale widać, że myliłem się Dlatego na przyszłość warto się zastanowić do kogo się pisze i gdzie się kupuje
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Witam. czy mogę poprosić ustawienia 2pkt bieli?
Moje fabryczne dla isf dzień ciepły to 127.96.66
Będę wdzięczny za pomoc.
Results for 2p mva settings calibrated D75 gamma 2.35 (100 nits)
118,109,77:0,0,1
Results for 2p mva settings calibrated D75 gamma 2.35 (200 nits)
99,90,61:0,0,1
Results for 2p mva settings calibrated D75 gamma 2.2
115,115,84:0,0,0
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Administracja raczej nie zabrania ,tylko nie każdy chce odpisać ,dla przykładu napisałem do Marka G i też nie dostałem odpowiedzi zawsze myślałem, że zasady elementarnej kultury do czegoś zobowiązują ale widać, że myliłem się Dlatego na przyszłość warto się zastanowić do kogo się pisze i gdzie się kupuje
Do Marka się dzwoni nie pisze
 
Do góry