Philips DLED 9206 z odświeżaniem 100 Hz na rok 2021

leonk1974

Klub HDTV.com.pl
VIP
Orientuje się ktoś ile średnio trwa naprawa w serwisie PHILIPS? Serwisanci,którzy przyjechali po mój tv mówili,że 2 tygodnie. Nie wiem jak wytrzymam tyle bez telewizora.
 

leonk1974

Klub HDTV.com.pl
VIP
W statusie naprawy mam wpisane W realizacji(wymiana płyty głównej i wgranie najnowszego oprogramowania) Najgorsze znów będzie to ustawianie wszystkiego od nowa.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale ważniejsze jest aby wszystko naprawili dobrze i na długo.
Kalibrację Ci wyślemy jeszcze raz.
 

leonk1974

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja zgłaszałem,że przestało działać gniazdo HDMI 2. Mam nadzieję,że je też naprawili bo jak przyjechali do mnie to stwierdzili,że to może być płyta główna.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Panowie mam taki problem - za każdym razem jak włączam pilotem wzmacniacz to włącza się telewizor ,jak wyłączam pilotem wzmacniacz znów włącza się telewizor .Próbowałem zakrywać pilota książka ale to nic nie daje
Jest na to jakiś sposób - może jest jakieś ustawienie
 

pekus1982

Klub HDTV.com.pl
VIP
Panowie mam taki problem - za każdym razem jak włączam pilotem wzmacniacz to włącza się telewizor ,jak wyłączam pilotem wzmacniacz znów włącza się telewizor .Próbowałem zakrywać pilota książka ale to nic nie daje
Jest na to jakiś sposób - może jest jakieś ustawienie

Mam to samo przy Bose 900, przy włączonym czy też wyłączonym eARC. Na moje wina softu.
 

ADBAR70

Klub HDTV.com.pl
VIP
Panowie czy ktoś wie jak ten tv sparować z mostkiem hue i oswietleniem ? W zakładce ABBILIGHT+HUE uruchomiłem mostek jest ok tylko jak je zsynchronizować ustawić pod oswietlenie w tv ?
 

zepter

Member
Results for 2p mva settings calibrated D75 gamma 2.35 (100 nits)

118,121,79: 0,0,1

Results for 2p mva settings calibrated D75 gamma 2.35 (200 nits)

99,102,63: 0,0,1

Results for 2p mva settings calibrated D75 gamma 2.2

115,127,86: 0,0,0
Czy można prosić o przeliczenie 2P bieli dla ISF dla barwy ciepłej. W standardzie było.
127,107,80

Udało mi się ostatnio kupić 55'' w promocji w Euro za 3399 i nie miałem się do czego przyczepić, praktycznie brak wad podświetlenia, czerń na ustawieniach z "korekty2" i DV jasny (tu nie zmieniałem kontrastu bo mam zablokowane) jest dla mnie idealna. TV powiesiłem tak, że wzrok mam nieco poniżej środka ekranu i czerń jest prima sort.

PS do pozostałych użytkowników 9206 czy mieliście dead pixele i czy u dało się je ożywić w domu? Katuje teraz ekran jakimś filmem z YT bo niestety dopatrzyłem się kilku :(
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sprawdzając przed wysyłką przy kalibracji - nie stwierdziliśmy .Chyba że trafiły się modele po refreshingu.
Tak, można je ożywić.
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Czy można prosić o przeliczenie 2P bieli dla ISF dla barwy ciepłej. W standardzie było.
127,107,80


Results for 2p mva settings calibrated D75 gamma 2.35 (100 nits)

118,120,91: 0,0,1

Results for 2p mva settings calibrated D75 gamma 2.35 (200 nits)

99,101,75: 0,0,1

Results for 2p mva settings calibrated D75 gamma 2.2

115,126,98: 0,0,0
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Panowie mam takie pytanie chociaż może się wydawać banalne
W instrukcji pisze tak - Gdy telewizor jest włączony, podłącz urządzenie USB
do jednego ze złączy USB. Telewizor wykryje
urządzenie i wyświetli listę znajdujących się w nim
plików multimedialnych.

I teraz - czy telewizor ma być całkiem włączony tzn ma lecieć jakiś program czy wystarczy jak jest w stanie czuwania
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Ma być włączony całkiem ( może lecieć program) tv jak wykryje USB to sam się przełączy. Jeżeli podłączysz urządzenie na wyłączonym tv to po włączeniu może na nim nie odpalić i będziesz musiał ręcznie wybrać źródło

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:
Do góry