Philips DLED 85x6 z serii Performance.

miet55

Member
Bez reklam
TVP1 60-66
TVN 60
TVP INFO 54
Antena Corab 80, czarny quad Inverto
Antena wystarczająco ustalana miernikiem z niskimi półki za 500pln.
Dzięki za info, wiem teraz co i jak...
DVBT 100/100
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Widocznie ktoś w Philipsach tak wyskalował te wskaźniki, jak chcesz zgłoś do Philipsa by je poprawili, ja już im dość zadałem do poprawy i jeszcze dużo z tego nie naprawili, w tym nie usprawnili działania HbbTV, gdzie kanały wirtualne od TVP wskakują bardzo wolno po 10 - 12 sekundach a powinno być 2 - 3 sekundy od wciśnięcia przycisku na pilocie. Taki tani TCL i tam 2 sekundy, nawet plansza nie wskoczy, tak jak powinno być.

Tu masz namiary gdzie to zgłosić, podaj zdjęcia ze ważeniami siły i jakości z innych Philipsów i tego obecnego, niech poprawnie go wyskalują.
 

miet55

Member
Bez reklam
Napewno będę się zmieniał, acz będzie zmieniał się od lat nie, jeśli zmienili się na 100/100 w tym przypadku małe szanse. W testem odbiorniki podłączałem do swojej anteny i oscylowały w 70-90% Infolinia wartości się w 48h dlaczego taka była. Na chwilę obec jest cisza.Teraz się będzie uspokoiłem, że TV będzie działać popraw. Dlatego nalegałem i prosiłem Was o cyferki.
Teraz pytanie co dzieje się z tekstem tu pisanym?
Wychodzą jakieś niezrozumiałe krzaczory.
Jakiś czas byłem tu nieaktywny i to co jest teraz to jakaś porażka.
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kiki - Dodaj proszę możliwość edycji posta, czasem się człowiek coś pomyli lub chce dopisać i nie ma jak poprawić, bo brak możliwości edycji.
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Prubuje zaktualizować oprogramowanie z pendrive na to z lipca TPM211EA_101.000.178.222 i jakoś telewizor go nie widzi na pendrive. Pobrałem to oprogramowanie na komputer, rozpakowałem i na sformatowanego pendrive wrzuciłem ten plik TPM211EA_101.000.178.222.upg. Następnie wkładam pendrive do włączonego telewizora daje aktualizuj z USB i nie widzi tego oprogramowania. Co robię źle?
Oprogramowanie mam z kwietnia i tewizor online nie widzi nowego.
 

miet55

Member
Bez reklam
Jest już nowsze, z końcówką xx223. Wymusiłem pobieranie przez TV. Skoro chcesz zrobić to z pena, użyj pena jako nośnik do nagrywania, wyciągnij, nic nie usuwaj, wstaw plik i dopiero spróbuj. Na jednym ze swoich filipów nie mogłem wgrać listy kanałów (czysty pen z plikiem). Dopiero po tym zabiegu co opisałem wyżej, bez problemu poleciało.
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak wymuić na telewizorze pobranie nowszego, ja mam z kwietnia i nowszego nie widzi. Telewizor podłączony do Internetu oczywiście. Prubuję z pendrive i też nie chce zainstalować.
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na razie tego nie pobiorę, bo nie mam komputera stacjonarnego podłączonego do Internetu z powodu remontu, na komputerze mam pobrane z lipca z końcówką 222 i nie idzie tego wgrać.
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Byłem u kuzyna i na drugiego pendrive wgrałem to nowe z końcówką 223 i też go telewizor nie widzi.
Czy trzeba zmienić nazwę pliku na autorun.upg ?
Jutro do Philipsa zadzwonię w tej sprawie.
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jest jeszcze jedna metoda,
1. Na sformatowanym pendrive utworzyć folder o nazwie upgrades i w nim umieścić oprogramowanie
LUB
2. Zmienić nazwę wgrywanego pliku na autorun.upg

Ja skorzystałem z metody 1 i telewizor już widział plik z oprogramowaniem i wgrałem najnowsze:
TPM211EA_101.001.003.223

Philips podesłał mi takie oprogramowanie i mówili że to powinno wejść, ale nie weszło, po rozpakowaniu nie miało już w nazwie autorun i telewizor go również nie widział: https://app.box.com/v/2K21-TPM211EA-UPG

I tak działa w nim już EmiRadio i tyle, reszta nadal nie naprawione, w tym Wydarzenia24, nadal długo wskakują kanały wirtualne TVP w HbbTV, oraz nie da się cofnąć oglądanego kanału do tyłu w HbbTV TVP, oraz inne rzeczy tu opisane: https://forum.emitel.pl/viewtopic.php?t=8420
 
Do góry