philips BDP9500

robcio

Klub HDTV.com.pl
VIP
9500 już w domku :) mogę więc odpowiedzieć na pytania jakie sam zadałem i naprawdę warto dopłacić, obraz DVD naprawdę dobry i o to mi chodziło :) , wentylator nie słychać a jedynie co można usłyszeć to obracającą się płytę ale nie przeszkadza to (aja jestem raczej wyczulony na odgłosy) :) cała reszta pierwsza klasa wszystkim wąchającym się polecam

Gdzie kupowałes i za ile??? :)
 

kobar76

New member
brałem na raty w euro agd (+ 5 letnia gwarancja bo to jednak laser i nie wiem ile pożyje) cena niestety 1897 pln, ale widze ze dzis juz sa sporo tańsze i w innych sklepach tez dostępne, mi zależało na tej dodatkowej gwarancji
 

JaCkyLL

New member
użytkownicy Philipsa 9500...
co należy zmienić w ustawieniach odtwarzacza ( a może to nie zależy od parametrów BluRay'a ):

- aby włączając Philipa nie włączał się TV
- aby przechodząc w TV na HDMI podłączone do Blu nie włączał się blue ( musi tak być ??? )
- aby chcąc posłuchać muzyki ( płyta CD ) nie trzeba było włączać TV i oglądać informacji i kolejności odtwarzanych utworów :)

z góry dzięki za wszystkie informacje.
Jacek
 

rami321

New member
A to lipa, a tak się zgrzałem na ten odtwarzacz, a tak to odtwarzanie mkv bez obsługi ntfs jest mi kompletnie nie przydatne
 

Horhe Ortega

New member
Raczej nie-walka to może gdyby nawet DivX-a nie było.Trudno wytłumaczyć ciekawą syt. w np. LG . Najtańszy i najdroższy obsługuje a "środkowy" model(BD370)-nie.Posiadacze jednak łatwo sobie z tą niedogodnością radzą "działkując" plik mkvmerge.Szkoda z tego typu powodu rezygnować z tak wykonanego sprzętu,zwłaszcza kiedy cena coraz ciekawsza(>1539PLN?).Tym modelem Philips naprawdę mi zaimponował.Mam 7200 , ale i nieprzemijający:-? "smaczek" na 9500.
 

matee

New member
myślę, że przyzwoita znajomość assemblera mogłaby pomóc w rozwiązaniu problemu. może znajdzie się ktoś odważny z odpowiednią wiedzą ...?
 

endriu113

New member
Do Kobar76-napisałeś że warto dopłacić do 9500 zamiast 7500 ,czy porównywałeś te dwa modele?ja mam plazmę panasa 37X10 HR i zastanawiam się nad tymi modelami,zależy mi też na dobrym audio 2.0 bo mam wzmak stereo.TV nie jest fullHD więc czy na pewno wykorzystam potencjał BR.?
 

kobar76

New member
nie, nie porównywałem obu, ale jestem bardzo zadowolony z obrazu jaki otrzymuje z 9500 (skalowanie jest pierwsza klasa przy lepiej nagranych DVD chodzi tak samo dobrze jak z BD) w sumie to sam bym był ciekawy jak by ktoś miał możliwość porównania 7500 i 9500, ja wyszedłem z założenia ze jak bym kupił 7500 to bym potem miał niedosyt ze mogłem kupić lepszy BD player , a oglądam jak już pisałem sporo DVD przegrywanych lub robionych z mkv (także do 4,7 GB)
 
Do góry