Philips 9704 (40, 46, 52") - test, opinie wszystko o serii 9704

jtd

New member
Bez reklam
To sie okaze, z tym ze jak nie wiecie to wam cos powiem, jesli kiki mowi ze test bedzie jutro to musicie tak plus/minus dodac do tego kilka/kilkanascie dni :)
 

toms83qwe19

New member
Faktycznie, tylko po co robi nam smaczek i pisze że test się wczytuje? Lepiej nic nie mówić i jak się pojawi, to będzie miła niespodzianka, a tak ludzie czekają i się wkurzają, bo "miało być". :(
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jest w całości 100% w przedsionku. Czeka tylko na poprawę dwóch ujęć i wyjaśnienia jednego problemu.

Technologia sprawia że kolory zbliżone do barw rozpoznawanych przez oko ludzkie .Poprawia się też jakość materiału wideo w rozdzielczości HD. To pozwala odtworzyć obraz wg. jakości zakładanej przy realizacji pomysłu reżysera.
061_P1230369.JPG


056_P1230363.JPG



Model 46PFL 9704H/12 wejdzie w Polsce do sprzedaży 7.09.2009 w cenie 13.999 lub 12.999zł ( nie ma jeszcze decyzji)

Model 52PFL 9704H/12 - wejdzie w Polsce do sprzedaży 8.09.2009
w cenie ........
 
Ostatnia edycja:

mario_many

New member
cena tego philipsa w 52 calach prawdopodobnie dwa razy panas v10 50 cali,czy jakosc podobnie? Szczegolnie jak ze smuzeniem radzi sobie w sporcie w sd na platformie n.Ze w hd to bajka to juz 9803 pokazal.Fotki konikow super cudne i cholernie naturalne jak nie na lcd,moim zdaniem
 

ikag

New member
Fatman_1 napisał:
Dawać ten test Ojcowie !!!
W topmarket już za 8.300 można się nim cieszyć więc nie zamierzam zwlekać...

Właśnie się dowiedziałem, że w topmarket będzie najwcześniej za miesiąc. Bardzo wątpię, że tą cenę :(
 

marcinoko

New member
zastanawiam się czy występuje efekt "teatru" na kanałach SD.
A co do ceny to cios nożem w brzuch, cóż trzeba będzie czekac na wmiare rozsądną cene, zależy mi na 52" bo inny nie wchodzi w grę.

pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ceny wg mnie będą rozsądne :D - jak wejdą już do sprzedaży.
Kąty są znacznie lepsze niż u konkurencji .
 

toms83qwe19

New member
No z ceną trochę pojechali. Niestety u mnie odpada, już na samym początku sobie postanowiłem że więcej jak 7500-8000 zł na tv nie wydam. Bez pułapu to bym do 15 000 dociągnął więc musiałem sobie z góry nałożyć ograniczenie. :D
 

toms83qwe19

New member
jtd napisał:
Ale ten tv w wersji 46 bedzie za okolo 8 tys od poczatku sprzedazy! zobaczycie

No nie wiem, zobaczymy. Na razie nigdzie go nie ma ( allegro ) a na skąpcu niby sa 2 sklepy, ale jeden ma za 8400 zł a drugi za 13 500 zł czyli rozrzut jak po granacie.
 

mario_many

New member
Pytanie do KIKI bo tylko on na ten moment to wie,gdybys byl fanem sportu a szczególnie piłki kopanej (na n HD,tvp HD,ale tez tvp 1,2,polsat w sd) to bys brał ten lcd-ek ,czy panasonica v10?(ew.inna plazme).Chodzi o naturalny płynny ruch bez efektu rozmycia ruchomego obrazu czyli smuzenia jak mniemam.Bo akurat dla mnie ten piekny i jak juz pisałem wczesniej głeboki i naturalny obraz ala kuro bedzie na nic gdy podczas ruchu kamerki na zawodach sportowych zameni trawe i obiekty na moment we mgłe.Pozdrawiam i dzieki z gory ,a moj obecny philips 32 pudełko flatron w naprawie trzeci tydzien prawdopodobnie po piorunie obraz waski i połokragly sie zrobil ,wiec to mnie juz motywuje do zakupow.
 

michalmichalmic

New member
Cena powinna byc 8400 poniewaz jest to dwie trzecie ceny katalogowej a jest to normalne że sklepy inter. sprzedają 1 trzecią taniej lub nawet wiecej. Nawet 46b8000 ma cene kat.12000 a jest po 8350.

Ta czesc ponizej znajduje sie rownież w dyskusji pod testem 9704.

Gratuluje bardzo dobrego testu. Kiedys nie wierzyłem testom ale jak póżniej kupiłem lcd i wady opisane w testach okazały sie rzeczywistoscią to teraz myśle że należy się na nich opierac przed zakupem bo lepsze to niż kupowanie w ciemno albo słuchanie sprzedawcy.
Mam kilka pytań.
1. Czy możliwe jest sprawdzenie kontrastu ANSI
2. Czy można zamiescic wiecej zdjęc porównawczych pomiedzy Kuro i 9704 stojących obok. W tescie znalazłem 2, 1 na początku i 2 to wnętrze pokoju(choc na tym już widze lepsza czerń 9704 na zasłonach tv i szafce pod nim).
3. Czy możliwa weryfikacja filmów reklamowych ze strony philipsa w PL opowiadających o likwidacji juddera i halo free. Film znajduje sie w zakładce charakterystyka urządzenia /perfect natural motion.
4. Czy jest jakakolwiek możliwośc oglądania plików MKV na 9704 , mam na myśli inną niż usb bo wiem że nie ma kodeka MKV w player(prawdopodobnie)

Zainteresowanych odsyłam na polską strone philipsa jest tam insrtukcja obsługi PL, oraz na test porównawczy 5TVs gdzie jest info o niewiarygodnym wręcz kontrascie dynamacznym 9704 a jest to az 381600:1 a samsung b8090 ma 42000:1 natomiast plazma panasonic tylko 4080:1.Kliknąc na ganze tabelle ansehen.

home-entertainment.magnus.de/tv-beamer/artikel/test-fuenf-highend-tvs-von-panasonic-philips-und-co-im-vergleich.7.html#[/url]
 
Do góry