Philips 9704 (40, 46, 52") - test, opinie wszystko o serii 9704

jwivo

New member
Zgadzam się, że ceny na Allegro są czasem chore, ale dotycza z reguły towaru, który jest. Natomiast na np. ceneo są czasami ceny za towary, którego sklepy jeszcze nie posiadają. I tak jest w przypadku Philipsa - np. w Topmarkecie ten sprzęt będzie dopiero za dwa tygodnie, stąd proponowana przez nich cena 8 300 jest chyba mało prawdopodobna, ale kto wie ?
 
Ostatnia edycja:

michalmichalmic

New member
Porównajcie cene Philips 56PFL9954H 22999 w euro.com która to jest katalogowa z najtansza w skąpcu 14000 która to jest do odbioru dla klienta i macie odpowiec na swoje dylematy cenowe.
 

rybka.w

New member
qazar napisał:
Mnie w sklepie bayzone powiedzieli 7600zł za 40" i czas oczekiwania do przyszłego tyg. biorę :D
I myślę że w tym zakresie cenowym będzie chodzić 40-tka. Niemało :(
Jeżeli wierzyć że to jest taka rewelacja w LCD to warto :D:D:D

Z drugiej zaś strony top market ze skąpiec.pl oferuje 46 cali za 8339.:roll: i 50% upustu za uchwyt do tego TV + kabel HDMI gratis.
Ojjjj będzie się działo :D:D:D


Nie ma co gdybać Panie i Panowie. Życie i podaż zweryfikuje ceny :D


qazar To obniżyli już cenę bo na swojej stronie mają jeszcze 7999 zł. Dobrze jest :) Oby tak dalej.

Admin.Przepraszam za brak edycji postu. Zagapiłem się
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
zapytanie o efekt halo

Witam wszystkich proszę mi napisać co to jest efekt halo , czym on się objawia i kiedy się najczęściej objawia ( czy przy sd czy również i przy oglądaniu HD )i czy to dużo pogarsza oglądanie? W teście było napisane że wielu ludzi przyjmie to za normalną rzecz przyoglądaniu na lcd. Bardzo proszę o wyjaśnienie mi tych rzeczy . Dziękuję.
Lolek
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Taka argumentacja to nie dla
mnie . Zadzwoń do Philips Polska zapytaj o ceny
o dealerow i nie spekuluj .
 

qazar

Member
Bez reklam
kiki ceny philips polska a ceny w sklepie internetowym to 2 bajki (sam to wiesz najlepiej), taka sama sytuacja jest w UK gdzie różnica w cenie między cena sugerowaną a tą w sieci to kilkaset euro...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
nie o tym mówię. Stwierdzam że możemy rozmawiać o cenach albo powinniśmy rozmawiać jak pojawi się towar z cenami .
 

qazar

Member
Bez reklam
Na razie znamy ceny sugerowane i ceny, niektórych sklepów w sieci. Rozmawiałem z nimi i potwierdzają ceny jakie są na stronie a jedne nawet podaje niższą, oczywiście jak będzie zobaczymy :)
 

mrowekg

New member
Jakby philips dokładał do tego jeszcze 5 letnią gwarancję to bym się nawet nie zastanawiał nad kupnem.
Martwi mnie mała ilość sklepów oferujących ten sprzęt. W ceneo tylko albo i aż 4 :hmm: sklepy? W pierwszym tygodniu Z5500 był oferowany w 8 sklepach a obecnie już w 33. Przy takiej konkurencji aż miło ogląda się rywalizację w dziedzinie ceny :D. Mam nadzieję, że podobnie będzie w przypadku tego philipsa.
 

jaro83elo

New member
Ile razy to ja już przerabiałem , ludzie opanujcie się, co wy z tym skąpcem, ceneo?
Zachowujecie się, jakbyście nigdy nie korzystali z tych portali.
Przeważnie jak dzwoniłem do sklepów z najniższymi cenami to takie gadki słyszałem (jak sprzęt był ogólnie dostępny):
-akurat nie mamy, ale mogę panu zaproponować...........
-brak polskiej gwarancji,
-ta partia została sprzedana, i nowa cena wynosi...........
-powstała pomyłka na stronie internetowej.
Sklepy z tych portali zrobiły sobie wybieg, bo wiadomo, że kto jest na pierwszym miejscu ten przyciąga największe zainteresowanie. Im większe zainteresowanie tym więcej kupujących w sklepie internetowym, a tym samym większa szansa sprzedaży towaru z tego sklepu. Najniższa cena jest tylko przynętą, aby wejść do sklepu.
Nie zawsze tak jest, ale nie raz spędziłem przed telefonem kilkadziesiąt minut, bo dopiero piąty, szósty sklep miał towar na stanie i za cenę taką jak na ceneo. Więc opanujcie się i poczekajcie to premiery, a nie robicie darmową reklamę.
 

mrowekg

New member
Nie wiem kolego jakie ty masz złe doświadczenia albo koszmary nocne związane z ceneo/nokaut/skapiec/radar/bazar cen..., ale moje są jak najlepsze a korzystam z nich od momentu ich powstania. Wszyscy znamy ich wybiegi i tricki ale co to zmienia w kontekście rywalizacji cenowej zawartych tam sklepów? Jedna cena jest fikcją ale inni sprzedawcy sami biorą przynętę i koło się zamyka z korzyścią dla nas. Drogi kolego takie zabiegi stosuje każdy sprzedawca od X lat zanim powstał internet. Jak się na to przygotujesz to nie będzie zdziwienia w zderzeniu z realiami. Daj się nacieszyć oglądaniem spadających cen:eek:k: PS. Nie wiem o jakiej reklamie mówisz
 

Kapral_Hicks

Klub HDTV.com.pl
vip
Na forum jeden user podał wycinek z instrukcji odnośnie grubości tego tv i jest tam wzmianka o modelu 32 calowym, było by miło.
Ciekawi mnie przede wszystkim jak wypada jakość kolorów przy dvd czy sd, dokładnie czy są mocne i wyraźne (żółty np w trójkątnym znaczku przedziału wiekowego na stacjach tv ma być mocny i wyraźny, nie wyblakły). Plazma mojej siostry (np panas 42x10) radzi sobie z tym dobrze, zaś na większości lcd jakie widuje kolory z takiego źródła są wyblakłe.
 

michalmichalmic

New member
W gazecie płaskie ekrany jest test 46 calowego. Testu nie polecam bo jest pobiezny ale jest tam cena katalogowa 11999zł no i myśle że to wreszcie ta rzeczywista, wiec wycenili tak samo jak samsung 46b8000 i zgadza sie przelicznik ceny z Niemiec 2899euro x 4,1zł. Wiec po odjęciu 30proc. cena w sklepach inter. własnie wychodzi 8399zł a 1 trzeciej 7999zł wiec takich cen możemy oczekiwac.
 

Tomek1981

New member
Napisałem do Philips i jak zawsze zero konkretów:

" W odpowiedzi na Pana e-mail informujemy, że autoryzowani dystrybutorzy kupują sprzęt od naszej firmy, a następnie sprzedają go do sklepów. Informujemy, że sklepy mogą zamawiać ten model telewizora u swoich dystrybutorów, którzy mają możliwość aby je zakupić w naszej firmie. Czas w jakim telewizory trafią na półki sklepowe jest zależny od sprzedawców i dystrybutorów."


A Saturn/MM mowią to samo ale że Philips nie ma ich na stanie...ha ha ha...


:p
 
Do góry