Philips 55pUS7600 test - Philips czyli ciągła walka o doskonałość !

miru5

New member
koledzy - mam pytanie - jeśli zainstalowałem sobie aplikację ( w ty, przypadku OPENFM.apk) - to jak zrobić aby była ona widoczna na głównym pasku w zakładce aplikacje.
 

nicraM_86

New member
QV151E_R0.5.38.55 (software creation: 4 april 2016 / software publish-date: 15 april 2016)
- Replacer for the 5.38.52 [71XX, 7600 (including 65PUS7600 bom 2) , 8700 series]
- Google Security Patches and 2 CTS fixes
 

dejwis218

New member
Tak chyba tylko takie by tv nie wybuchną .
A tak poważnie testował już ktoś ten soft jak sie sprawa ma z wiechami i włączaniem się tv itp. ?
 

pike

New member
Napewno te małe poprawki małymi krokami szykują go pod androida 6. Cieszy ze w tak krótkim czasie wydali dwie aktualizacje. Znaczy się tv jeszcze nie umarł i ma wsparcie. Czekamy na więcej.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

dejwis218

New member
pike" Posiadasz ten Tv ? Co możesz o nim powiedzieć bo ja zastanawiam sie nad kupnem tego Tv i ta czyta i czytam i wygląda to nie za różowo ?
 
Ostatnia edycja:

pike

New member
ja jestem zadowolony :) obraz ekstra
Mogę tylko potwierdzić słowa kolegi.. Obraz cieszy oczy. Mam w domu 3 Samsungi serii 6. Nie dorównują mu jakością. Zawiesił mi się kilka razy, ale najczęściej gdy używałem kodi. Polecam ten tv pomimo napewno wielu wad. Ja używam go do nc+, xbox one i ps4... No powiem że to bajka.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

dejwis218

New member
Mogę tylko potwierdzić słowa kolegi.. Obraz cieszy oczy. Mam w domu 3 Samsungi serii 6. Nie dorównują mu jakością. Zawiesił mi się kilka razy, ale najczęściej gdy używałem kodi. Polecam ten tv pomimo napewno wielu wad. Ja używam go do nc+, xbox one i ps4... No powiem że to bajka.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Obraz jest bardzo ważny ale co z tego jak np. co chwile coś sie wiesza nie da się przełączyć lub czeka sie na rekcje za długo a co najgorsze ja tv się wogle nie chce włączyć lub włączą sie 20 min itp.to już jak dla mnie średnio bo właśnie z tego powodu chcę kupić nowy tv bo obecny własnie sie psuje i ciężko go włączyć moze e za 50-tym razem zaskakuje . I powiem delikatnie trochę by mnie denerwowało że telewizor nowy za tyle kasy miał podobny problem :/ Przyznam bardzo mnie korci ten TV zwłaszcza 55" ale za drogo bo 6300 zł a za 49" 4800 zł wiec różnica jest spora jeżeli chodzi o kwotę .Rodzi się pytanie czy jest aż taka różnica pomiędzy 55-49" by dopłacić 1500 zł tylko za 6 cali ?
 

pike

New member
Ja również. Zdarzyło mi się kilka razy wyjąć wtyczkę, a mam go od grudnia. Narzekać nie mogę. Kiedyś miałem częste zwisy przy wybieraniu glosowym, lecz po usunięciu śmieci z Google typu gry i kodi problem ustal.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

dejwis218

New member
Ja również. Zdarzyło mi się kilka razy wyjąć wtyczkę, a mam go od grudnia. Narzekać nie mogę. Kiedyś miałem częste zwisy przy wybieraniu glosowym, lecz po usunięciu śmieci z Google typu gry i kodi problem ustal.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
A co z włączaniem nie ma problemów nie było ?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 

pike

New member
A co z włączaniem nie ma problemów nie było ?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
No właśnie powiem Ci ze raz mi się Zdarzyło że tv wlaczal się, kręci mi się kółeczko z prawej strony ekranu ponownie się uruchamial. Wtedy miałem wyciąganą wtyczkę. Zauważyłem że jak się go wyłączy chwilę trzeba poczekać przed ponownym uruchomieniem. Myślę że antek dłużej zamyka procesy. I naprawdę u mnie Chodzi ogólnie bardzo dobrze.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Cavallino

Banned
Mogę tylko potwierdzić słowa kolegi.. Obraz cieszy oczy. Mam w domu 3 Samsungi serii 6. Nie dorównują mu jakością. Zawiesił mi się kilka razy, ale najczęściej gdy używałem kodi. Polecam ten tv pomimo napewno wielu wad. Ja używam go do nc+, xbox one i ps4...

Czyli używasz go jako monitora.
Nic dziwnego, że nie sprawia problemów, skoro wszystko dzieje się na urządzeniu zewnętrznym, a nie w tv.

Soft robi się problemem, gdy próbujesz użyć tv w celu dla którego został stworzony - czyli jako odbiornik telewizji, z zaawansowanymi funkcjami.
I tu już niestety jest kiepsko, a fajny obraz nie rekompensuje problemów i nie działania podstawowych funkcji.
 
Do góry