Philips 55pUS7600 test - Philips czyli ciągła walka o doskonałość !

Qrsk

New member
Ja chetnie tez bym przytulil taki kupon. Sprawdzilbym sobie ambilight tylko niestety po poczytaniu tego watku troche zglupialem..
Jestem przed wyborem podobnie jak robototo - 65cali do 10k i troche sie zastanawiam czy nie lepiej kupic cos tanszego skoro nowosci sa pelne bledow....
 

f.5

New member
Witam Panów.
Proszę wybaczyć jesli mój post będzie idiotyczny przeczytałem cały wątek i chyba nikt o tym temacie nie wspomniał.
Zamierzam zakupic nowy telewizor do nowego domu.
Będąc w sklepie uwagę przykuł telewizor z 4 stronnym Ambilightem.
Celuję w 55cali na większy mnie nie stać.
A teraz pytanie jak Ambilight sprawdzi się na tle matowej cegły ?
Z tego co widzę to efekty podświetlenia philips pokazuje na tle białej sciany.

Spróbuję wkleic zdjęcie sciany , telewizor ma stać na stole , nie bedę go wieszał.
(nie mogę wkleić zdjęcia mam za mało postów)

Dziękuję za odpowiedz pozdrawiam
 

barat

New member
Obawiam się, że nie ... to będzie mocniejszy procek (6 rdzeni) i 4-way abilight + ten sam soft...
Jakby sobie poradzili, to by nie przekładali premiery 9600 na 2016r ;)
 

pepka

Member
Bez reklam
Każdy nowy Philips jest zachwalany i w ogóle naj, naj, naj... a potem przychodzą testy, tv trafia do ludzi i okazuje się, że jednak qpa.
 

robototo

New member
...tak sie zastanawiam, jeśli 55pus7600 ma te wszystkie niedoskonałości opisane w tym wątku to jakim cudem zdobył nagrodę jako najlepszy produkt 2015/16 EISA ...?
 

racuh

Banned
Witam Panów.
Proszę wybaczyć jesli mój post będzie idiotyczny przeczytałem cały wątek i chyba nikt o tym temacie nie wspomniał.
Zamierzam zakupic nowy telewizor do nowego domu.
Będąc w sklepie uwagę przykuł telewizor z 4 stronnym Ambilightem.
Celuję w 55cali na większy mnie nie stać.
A teraz pytanie jak Ambilight sprawdzi się na tle matowej cegły ?
Z tego co widzę to efekty podświetlenia philips pokazuje na tle białej sciany.

Spróbuję wkleic zdjęcie sciany , telewizor ma stać na stole , nie bedę go wieszał.
(nie mogę wkleić zdjęcia mam za mało postów)

Dziękuję za odpowiedz pozdrawiam

Funkcja Ambilight dostosowuje się do koloru ściany także nie ma różnicy co masz za TV.
 

tomeko12

New member
Kolejna niedoróbka...
Jeżeli nagrywamy film z dwoma ścieżkami audio (dubbing i oryginalna), to nagrywana jest tylko jedna ścieżka (dubbing).
 

PatyJa

New member
Witam

Zakupiłem właśnie ten TV i widze że mam nowsze oprogramowanie: QV151E.0.5.38.17 - TV wyświetla dane że jest to najnowsze oprogramowanie...

Szymon
 

kazo

New member
Co to może być ? Po wyłączeniu/włączeniu telewizora obraz powrócił .
 

Attachments

  • 20151205_150458.jpg
    20151205_150458.jpg
    276,1 KB · Wyś: 152
Do góry