Philips 55pUS7600 test - Philips czyli ciągła walka o doskonałość !

colibri75

New member
Gratuluje. Graj w totka ;-).
Zajebisty sprzet, pod pewnymi wzgledam jedyny w swoim rodzaju.
Ale jak czytam to slabo u wiekszosci.
A juz mialem swoj typ :-(
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
A ja ma teraz w domu Philipsa PUS7600 i też rewelacja.
Goście jak przychodzą są w podziwie i wybierają co ???
Ambilihght, ostrość i wyrazistość obrazy robi wrażenie na każdym !

Im żeby nie było, nic się nie wiesza.
Kto ma ten wie...
 

tomeko12

New member
Kiki ma rację, Tv super, obraz ambi itp, rewelacja.
Problem jest, gdy wymagasz od TV za kilka tysięcy coś więcej niż daje TV dwa razy tańszy, i to nie działa (mimo, że powinno).
 

o0kolo0o

Member
Też posiadam ten telewizor z tym że model 65pus7600 no i faktycznie obraz super no ale pozostałe funkcje związane ze "smart" pozostawiają wiele do życzenia :).
Ale dzisiaj przestał działać ambilight :( resetowałem do ustawień fabrycznych, wyłączałem telewizor z prądu ale to nic nie dało .. chyba czas na lot do serwisu.
Czy ktoś z szanownych "forumowiczów" miał taki przypadek ?
 

John_Lenon

New member
A ja ma teraz w domu Philipsa PUS7600 i też rewelacja.
Goście jak przychodzą są w podziwie i wybierają co ???
Ambilihght, ostrość i wyrazistość obrazy robi wrażenie na każdym !

Im żeby nie było, nic się nie wiesza.
Kto ma ten wie...

A ile godzin dziennie gra u Ciebie ten TV?

o0kolo0o napisał:
Też posiadam ten telewizor z tym że model 65pus7600 no i faktycznie obraz super no ale pozostałe funkcje związane ze "smart" pozostawiają wiele do życzenia .
Ale dzisiaj przestał działać ambilight resetowałem do ustawień fabrycznych, wyłączałem telewizor z prądu ale to nic nie dało .. chyba czas na lot do serwisu.
Czy ktoś z szanownych "forumowiczów" miał taki przypadek ?

Znajomy miał odwrotnie, 2 miesiąc po kupnie ambilight nie chciał się wyłączyć, świeciło tylko białe podświetlenie, aż w końcu wyłączył z prądu i po włączeniu już nie miał wcale, teraz od połowy stycznia czeka na wieści z serwisu.
 

DJ82

Member
Ja też posiadam ten TV - obraz faktycznie super, ambi też (dlatego to mój kolejny PHILIPS) ale za TV za taką kasę nie spodziewałem się że się będzie sam wyłączał albo zawieszał po wciśnięciu przycisku mikrofonu na pilocie (praktycznie co drugi raz). Pomijając już SMART który ładnie wygląda w opisie ale w rzeczywistości połowa funkcji nie działa...
 

colibri75

New member
Nie no ludze. Bez pier...To co czytam nieuzasadnia wogole zakupu. Szczerze mowiac jestem w szoku, ze takie rzeczy maja miejsce i wspolczuje tym co kupili. Tym bardziej ze to nie wina antka, bo w sony nie wywala w kosmos calego tv. Podziekuje i kupie ktoregos js , trudno bez ambi.
 

colibri75

New member
Dzieki za info.
slabo u mnie ostatnio z holenderskim bo nie pije :) a ze pisze z tel to i kopiowanie do tlumacza utrudnione.
ale nie spodziwam sie by komentarze byly diametralnie inne.

Wielka szkoda, pozdrawiam
 

accu

New member
Bez reklam
Dzieki za info.
slabo u mnie ostatnio z holenderskim bo nie pije :) a ze pisze z tel to i kopiowanie do tlumacza utrudnione.
ale nie spodziwam sie by komentarze byly diametralnie inne.

Wielka szkoda, pozdrawiam

Witam uprzejmie,

Wystarczy trochę chęci , a "wujek Google" w miarę przyzwoicie przetłumaczy(niderlandzki) . Są również przecież translatory , które również to wykonają w miarę poprawnie .
Telewizor dostał notę 7.0 czyli dobrą .
Telewizor LG w technologii OLED dostał notę wysoką , bo 9.0 .

Ale moim , skromnym zdaniem najlepiej zapoznać się z tym telewizorem Philips samemu .( Opinie
i testy to tylko środki pomocnicze , które trochę pomagają wstępne zapoznać się z tym telewizorem)Myślę jednak , że lepiej jest zainteresować się serią telewizorów Philips PUS8601/12 , jeżeli
ma się trochę więcej funduszy na zakup telewizora.

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Mam PUS7600 w domki jestem bardzo zadowolony .
Czerń , jakość , płynność , równość podświetlenia matrycy , skalowanie i wyposażenie a to zalety.
 

donmikers

New member
Ja po mimo rożnych opini zdecydowałem sie na 65pus7600, do oglądania używam dekodera a do kodi AppleTV, wiec nie spodziewam sie komplikacji. Tv będzie podpięty pod soundbar jbl400. Juz niebawem całość przetestuje jak skończę remoncik.


____
mikers
 

pike

New member
Jako monitor tv wbrew pozorom sprawuje się znakomicie. Ja używam go głównie pod nc+, xboxa i ps4. Obraz powala. Kodi działa całkiem Nieźle lecz potrafi się uwiesic. No i faktycznie po wybraniu wyszukiwania głosem tv robi praktycznie zgon. U m nie ratunek to kabel z tv.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

DJ82

Member
Dlaczego inne serie TV dostają aktualizację a PUS7600 nie?? np seria 6500 ma już 2 aktualizację od momentu ostatniej na PUS7600. Inne serie też są aktualizowane a ta nie - czy PHILIPS uznał że nie ma już co poprawiać??
 

pike

New member
Dlaczego inne serie TV dostają aktualizację a PUS7600 nie?? np seria 6500 ma już 2 aktualizację od momentu ostatniej na PUS7600. Inne serie też są aktualizowane a ta nie - czy PHILIPS uznał że nie ma już co poprawiać??
Bo pewnie dopracowuja do perfekcji by nie wypuścić kolejnego bubla :)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry