Philips 50PUS7303 test - ambilight jest dobry na wszystko, każdy powinien go mieć .

rockmonster

New member
W kodi jak wybieram dysk, to:

"remote share
path not found or invalid"

Jak wejdę w file manager, to znów pokazuje jakby dysk miał 2,4GB zamiast 1TB.


Edit.
es explorer Niby dysk widzi, ale jak w niego wchodzę, to że niby pusty folder.'

Nie ogarniam już totalnie o co z tym kaman.

Mam dokładnie takie same objawy z 8303. Fabryczna aplikacja widzi reszta nie widzi, ani odtwarzacze ani es explorer, który widzi pojemność ale jak wejdziesz to pusty. Android 8.0. Fabryczne nie pomagają. Aplikację widzą tylko FAT32.
 

rockmonster

New member
Polecam poczekać na opinie. U mnie na 8303 problemy z wyszukiwaniem glosowym, pilot nie zawsze reaguje i jak asystent słucha to pilot nie reaguje trzeba cofnąć i zrobić to ponownie żeby załapało, w aplikacjach nie można już włączyć wyszukiwania głosowego z pilota bezpośrednio tylko trzeba ręcznie ikonkę w aplikacji kliknąć, bo wszystko asystent google przejmuje który działa różnie. Do tego problemy z odczytem dysków NTFS przez inne aplikacje niż systemowa, które czytają tylko FAT32. Systemowa wszystko.
 

bumtarara

Member
Polecam poczekać na opinie. U mnie na 8303 problemy z wyszukiwaniem glosowym, pilot nie zawsze reaguje i jak asystent słucha to pilot nie reaguje trzeba cofnąć i zrobić to ponownie żeby załapało, w aplikacjach nie można już włączyć wyszukiwania głosowego z pilota bezpośrednio tylko trzeba ręcznie ikonkę w aplikacji kliknąć, bo wszystko asystent google przejmuje który działa różnie. Do tego problemy z odczytem dysków NTFS przez inne aplikacje niż systemowa, które czytają tylko FAT32. Systemowa wszystko.

A co ze sterowaniem tv głosem jest coś takiego?
 

rockmonster

New member
A co ze sterowaniem tv głosem jest coś takiego?

Włączanie aplikacji, zmiana źródła na tv i zmienianie kanałów. Próbowałem zmienić na USB albo HDMI, ale żadne komendy nie działają. Większość komend nie rozpoznaje i wyszukuje po prostu na pojawiającym się na dole w pasku youtube. No i asystent odpowiada Ci na większość pytań, pogoda, trasa, jakieś informacje, standardowo. Wydaje mi się że na razie szału nie ma. Gdybym mógł to wróciłbym na ten moment na siódemkę.
 
Ostatnia edycja:

bumtarara

Member
To zgłoś to do firmy, jak miałem problem z tv zgłaszałem do philipsa to za parę dni wypuścili aktualizację z poprawkami....a miałem problem z pojawiającym sie tekstem "BRAK SYGNAŁU" był też problem z działaniem tv po kablu hdmi z dekoderem jaki z włączaniem tv, może naprawią to co nie zostało dopracowane, co do samej aktualizacji to ona na modele z 2018 będzie opóźnienie
 

Szostii

New member
To zgłoś to do firmy, jak miałem problem z tv zgłaszałem do philipsa to za parę dni wypuścili aktualizację z poprawkami....a miałem problem z pojawiającym sie tekstem "BRAK SYGNAŁU" był też problem z działaniem tv po kablu hdmi z dekoderem jaki z włączaniem tv, może naprawią to co nie zostało dopracowane, co do samej aktualizacji to ona na modele z 2018 będzie opóźnienie
Masz jakiś mail gdzie zgłaszać problemy? Może bym zgłosił te piksele w telewizji iptv
 

bumtarara

Member
Napisałem a w odpowiedzi otrzymałem że wina programu smart iptv... Tylko dziwne na tv 8303 nie ma problemu i na starym zlomie z androidem 5.0 też nie ma problemu problemu

Napisz że na innych tv problemu nie ma, a akurat w tym tv i w tym oprogramowaniu problem jest musisz im to jakoś wyperswadować
 

medivh29

Member
witam, da się w jakiś sposób samemu ogarnąć czy TV pus7303 posiada matrycę IPS czy VA ?
kolega mi pisał że można sprawdzić jakoś za pomocą aparatu w smartfonie albo lupą żebym sobie wpisał w google i wyskoczy, niestey nigdzie nie mogę znaleźć opisu.
 

godot

New member
witam, da się w jakiś sposób samemu ogarnąć czy TV pus7303 posiada matrycę IPS czy VA ?
kolega mi pisał że można sprawdzić jakoś za pomocą aparatu w smartfonie albo lupą żebym sobie wpisał w google i wyskoczy, niestey nigdzie nie mogę znaleźć opisu.

Musisz zrobić zdjęcie telefonem, ustaw maksymalny zoom, jak pixele układają się w 'strzałki' >>> to masz IPS jak 'stoją' prosto III to VA
 

medivh29

Member
Nie dziękuj....jest opisane na tym forum co jak się robi

Jest opisane że palcem się coś naciska i są jakieś błyski jak jest VA.
Wybacz ale ja jest Laikiem i dlatego prosiłem o pomoc.
Kolega powyżej już postarał się mi wyjaśnić jak to zrobić,
ja jestem zielony w tych sprawach, w innej dziedzinie mam więcej wiedzy.
 
Do góry