Philips 50PUS7303 test - ambilight jest dobry na wszystko, każdy powinien go mieć .

viader80

New member
Zainstalowane. Zmian żadnych większych nie zauważyłem. Tylko android trochę inaczej wyświetla. Dla mnie najbardziiej oczekiwana zmianą było by poprawić epg bo jest koszmarne, ale niestety nie doczekałem się. Może przy następnej aktualizacji.
 

mate1212

New member
Ja zainstalowałem.
Cały proces przeszedł bezproblemowo.
Lista kanałów, ustawienia i aplikacje pozostały nienaruszone.
Po aktualizacji wszystko działa prawidłowo, zmieniony oczywiście launcher android tv.
Póki co wszystko śmiga bdb, aplikacje które "nie są zalecane" jak np cyfrowy polasat lub nc+GOdziałają nadal, IPTV działa ok.
W sumie wszystko działa co działało poprzednio.
Aha, na youtube nadal nie ma info HDR przy 4K.


Korzystasz z aplikacji SMART IPTV ?
 

bumtarara

Member
a co z tym sterowaniem głosowym telewizora to jakaś lipa widać, nie dość że nie ma j.Polskiego to jeszcze niby trzeba jakąś przystawke podpiąć
 

Grzegorz01

New member
Korzystasz z aplikacji SMART IPTV ?
Tak.
Dokładnie to z "IPTV Pro" oraz "IPTV Extreme Pro".
IPTV traktuję bardziej jako ciekawostkę niż główne źródło sygnału.
Jest jeszcze netflix, HBO GO,Cyfrowy Polsat GO,
nc+ GO i nie ma praktycznie kiedy tych "go" oglądać, do tego jeszcze IPLA, bo się okazało, że mam ją w abonamencie Plus GSM.
No i jeszcze tv po "świetle" od dostawcy neta.
Ostatnio oglądam TVP VOD, jako człek starej daty, Bednarskiego lub pancernych fajnie sobie zobaczyć po rekonstrukcji cyfrowej :popcorn:
Taki odskok od amerykańskiej komerchy.
 
Ostatnia edycja:

matib90

New member
Zrobiłem aktualizacje do Oreo i pojawił się problem. Mam podłączone głośniki zewnetrzne przez wejście słuchawkowe i teraz moge sciszac i brac glośniej jedynie przez ustawienia, a wcześniej bezproblemowo robiło się to na pilocie przyciskami od regulacji głośności. Ktoś ma jakiś pomysł?
 

darekgra

Member
Zrobiłem aktualizacje do Oreo i pojawił się problem. Mam podłączone głośniki zewnetrzne przez wejście słuchawkowe i teraz moge sciszac i brac glośniej jedynie przez ustawienia, a wcześniej bezproblemowo robiło się to na pilocie przyciskami od regulacji głośności. Ktoś ma jakiś pomysł?
Poszukaj w menu tv, ustawienia wybór głośników i tam zmień jeśli będzie opcja na słuchawki.
 

matib90

New member
Z doświadczenia wiem że faktycznie często tak jest że pomaga natomiast nie tym razem. Odłączałem tv od zasilania, głośniki również parokrotnie podłączałem i pilotem można teraz jedynie regulować głośniki z telewizora lub podłączone do hdmi, a moich niestety nie da się podłączyć. Coś mi się wydaje że będę musiał czekać do następnej aktualizacji... :(
A co do Oreo spodziewałem się że zmieni się nie tylko interfejs ale i pomoże w moich wcześniejszych problemach czyli migotanie obrazu i kiepski obraz przez kabel hdmi niezależnie od tego czy to kabel za 20 czy za 200 zł. Interfejs może i na plus ale ogólnie to zawiodłem się...
 

matib90

New member
Poszukaj w menu tv, ustawienia wybór głośników i tam zmień jeśli będzie opcja na słuchawki.




Menu delikatnie się zmieniło. Teraz nie mam opcji zmiany na słuchawki. Mam jedynie oddzielną opcję głośności słuchawek co nie jest wygodne :/
 

Attachments

  • IMG_20190305_075556.jpg
    IMG_20190305_075556.jpg
    397,4 KB · Wyś: 79
  • IMG_20190305_075606.jpg
    IMG_20190305_075606.jpg
    313 KB · Wyś: 73

Szostii

New member
Ja natomiast mam problem z miracast... Telefon, tablet nie znajduje mi telewizora.. Nawet jak w nowym phonie chce zrobić projekcje bezprzewodową to nie znajduje tv??? Jakaś rada co robić prócz restartu...
 
Ostatnia edycja:

furiator

New member
U mnie po aktualizacji też ta sama historia ze zmianą głośności na słuchawkach - padaka...

@kiki może jest jakiś sposób żeby to obejść za pomocą menu serwisowego?

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 

pikaczu666

New member
Podepne sie pod temat.
U mnie natomiast wraz z nowym softem pojawi sie problem odczytu dysku sformatowanowanego w NTFS, Kodi, mx player, VlC palyer, go nie widza. Sam Tv nie ma z nim problemu, natomiast wszystkie zewnetrze apps juz tak :( Wyglada na to ze to powszechny problem przy Oero. Nie sadze by byla mozliwosc obejscia tego, chyba ze z przyszla aktualizacja...

Pytanie w zwiazku z tym jak wrocic do poprzedniego Softu? ustawinia> ponowna instalacja Tv. Co prawdopodobnie przywróci soft do wersji fabrycznej, a pozniej aktualizacja z USB wybranego softu? Sorki za glupie pytania, ale lepiej zapytac niz coz zepsuc:)
Ostania wesja na Ando 7.0 jaka znalazlem to TPM171E _ 105.001.002.075 , czy moze cos przeoczylem i jest jeszcze jakas nowsza?
 

snow.leopard

New member
Podepne sie pod temat.
U mnie natomiast wraz z nowym softem pojawi sie problem odczytu dysku sformatowanowanego w NTFS, Kodi, mx player, VlC palyer, go nie widza. Sam Tv nie ma z nim problemu, natomiast wszystkie zewnetrze apps juz tak :( Wyglada na to ze to powszechny problem przy Oero. Nie sadze by byla
mozliwosc obejscia tego, chyba ze z przyszla aktualizacja...

Mam ten sam problem po update na 49PUS8303, jedyne co pozwala czytać zawartość dysków to wbudowany menadżer plików.

PS. Tzw ponowna instalacja TV nie przywraca fabrycznego softu, cofnąć się chyba nie da do 7 w normalny sposób...
 

pikaczu666

New member
Mam ten sam problem po update na 49PUS8303, jedyne co pozwala czytać zawartość dysków to wbudowany menadżer plików.

PS. Tzw ponowna instalacja TV nie przywraca fabrycznego softu, cofnąć się chyba nie da do 7 w normalny sposób...

niestety masz racje, poczytalem troche, nawet skontaktowalem sie z customer service, niestety nie ma mozilwosci przywrocenia starszego softu:cry:, no chyba ze jakas madra glowa sie wypowie ;)
 

dzuki

New member
Zainstalowalem dzisiaj aktualizacje i mam problem z obrazem na netflixie przy 4k. Obraz jest znieksztalcony. Na srodku ekranu jest nieco zwezony, rozciagniety w pionie a potem na bokach jest bardziej rozciagniety w poziomie. W ustawieniach opcja formatu obrazu jest niedostepna. Jakies pomysly?
 

Erehr

New member
Udało mi się częściowo ominąć problem regulacji głośności podpinając DAC'a pod USB który po najnowszej aktualizacji zaczął działać. Jest tylko jeden problem bo o ile TV/Android odtwarza dźwięk elegancko to już dźwięk z laptopa po HDMI trzeszczy i strzela niemiłosiernie...
 
Do góry