Philips 50PUS7303 test - ambilight jest dobry na wszystko, każdy powinien go mieć .

gagate12

New member
Mam jeszcze jedno pytanie. Jak włączyć dodatkowe opcje w menu bo mam niektóre podświetlone na szaro. Szukam na internecie i w instrukcji i coś znaleźć nie mogę.
 

palecbeckham

New member
Mam podłączony dysk usb do TV. Tv do routera wifi, a do tego kompa po WiFi. Czy mogę mieć z kompa dostęp do tego dysku podłączonego do TV?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

ynsiwy

Member
Mam podłączony dysk usb do TV. Tv do routera wifi, a do tego kompa po WiFi. Czy mogę mieć z kompa dostęp do tego dysku podłączonego do TV?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Dysk musisz mieć podłączony do komputera. Na komputerze zainstalowane np serviio. Wtedy tv będzie widział po WiFi albo kablu pliki udostępnione na komputerze.
 

Mireneo85

New member
Philips PUS7303 test

Witam serdecznie wszystkich,


Już za dni parę stanę się posiadaczem modelu 7303 z 55" na pokładzie ( w byciu dorosłym fajne jest to, że najlepsze prezenty na gwiazdkę możemy zrobić sobie sami ) :razz:



Sparować to wszystko przyjdzie mi z uchwytem na sciane ,ps4 i ampli (ale to czysta frajda ;-))

Wątek prześledziłem od początku i jedno nie daje mi spokoju, a mianowicie szacowna kallibracja.


Jedno zdanie jest takie że każdy tv powinien być indywidualnie skalibrowany.


Jednak mnóstwo użytkowników prosi o tą kalibrację i potem nabiera wody w usta ,czy im pomogło? czy są zadowoleni? a może obraz może wyglądać jeszcze lepiej :)


Inną opcją jest najęcie wędrownego specjalisty który (za odpowiednią opłatą) zrobi to dobrze.


Pudełko wpada do mnie w poniedziałek, także w przyszłym tygodniu też przyczynie się do, mam nadzieje merytorycznej opinii na jego temat.


Pozdrawiam.
 

kaper.1981

New member
Bez reklam
Kalibracja jest indywidualna dla każdego modelu a te ustawienia które inni otrzymują to ustawienia kalibracyjne 1 sztuki i albo komuś przypasuja albo nie . Nie ma to nic wspólnego z prawdziwą kalibracja po której otrzymuje się certyfikat i jest zrobiona pod dany egzemplarz.Szansa że ustawienia podane przez maila ci przypasują są 50 na 50 i często pogarszaja obraz zamiast go polepszyć.Jak to mówią oszczędny 2 razy traci.
 
Ostatnia edycja:

bumtarara

Member
Szczerze mówiąc...co do kalibracji to nie masz gwarancji że wyjdzie to dobrze....zapłacisz i co, myśle ze najlepiej samemu pokombinować....wieczorem przy zgaszonym świetle ustawić czerń jasność i bawić sie kolorami
 

Mireneo85

New member
Ot, właśnie o to mi "kaper1981" chodziło, aby w pełni cieszyć się optymalnym obrazem, należy do Tv w dzisiejszych czasach dopłacić... przysłowiowe 500+ za usługę kalibracji

Albo kombinować na własną ręke z nijak wiadomym efektem :)

Czy ktoś zatem może polecić specjalistę z okolic trójmiasta??

Osobiście, nie zamierzam wstępnie korzystać ale jeśli nie będe kontent, a żaden ze mnie wideofil, rozważę taką opcje.

I taki fajny cytacik poniżej :)

“Inteligencję człowieka można zobaczyć w tym, jak zarabia pieniądze. Jego mądrość w tym, jak je wydaje.”
 
Ostatnia edycja:

kaper.1981

New member
Bez reklam
Ja mogę ci polecić stronę ska lib ruj.pl i tam sprawdz ci ludzie są naprawdę dobrzy w tym co robią i dojada gdzie chcesz . ps usuń spacje między nazwą bo tu normalnie jej nie wkleję.
 
Do góry