Philips 50PUS7303 test - ambilight jest dobry na wszystko, każdy powinien go mieć .

Gimly

Member
dekoder z N'ki starszy, nie 4K
 

Attachments

  • 20180522_065924.jpg
    20180522_065924.jpg
    61,5 KB · Wyś: 185
  • 20180521_210940.jpg
    20180521_210940.jpg
    73,8 KB · Wyś: 190

Gimly

Member
Tylko teraz mam inny problem...
Ekran co jakis czas, mi Ciemnieje (aż logo TVP staje sie siwe), po czym sie rozjasnia... i znowu mija jakis czas ok. 10min niekiedy 5 min i ekran znowu Ciemnieje na 5 - 8 sekund i rozjasnia się...
Myslalem ze to moze zalezy od sceny jaka sie dzieje na ekranie nie nie umiem zlapac jakies wspolnej przyczyny ... Czujniej Swiatła jest wyłączony, Oszczedzanie energi wylączone
 

Bartezzo1987

New member
No wygląda to dość dobrze. Ten procesor musi mieć jakieś problemy ze skalowaniem skoro jakość obrazu tak bardzo różni się w zależności od źródła.
 

Bartezzo1987

New member
Tylko teraz mam inny problem...
Ekran co jakis czas, mi Ciemnieje (aż logo TVP staje sie siwe), po czym sie rozjasnia... i znowu mija jakis czas ok. 10min niekiedy 5 min i ekran znowu Ciemnieje na 5 - 8 sekund i rozjasnia się...
Myslalem ze to moze zalezy od sceny jaka sie dzieje na ekranie nie nie umiem zlapac jakies wspolnej przyczyny ... Czujniej Swiatła jest wyłączony, Oszczedzanie energi wylączone

Nie masz czasem włączonego przyciemniania strefowego? Micro dimming?
 

jonus

New member
Tylko teraz mam inny problem...
Ekran co jakis czas, mi Ciemnieje (aż logo TVP staje sie siwe), po czym sie rozjasnia... i znowu mija jakis czas ok. 10min niekiedy 5 min i ekran znowu Ciemnieje na 5 - 8 sekund i rozjasnia się...
Myslalem ze to moze zalezy od sceny jaka sie dzieje na ekranie nie nie umiem zlapac jakies wspolnej przyczyny ... Czujniej Swiatła jest wyłączony, Oszczedzanie energi wylączone
A może masz włączone cos w zaawansowanych opcjach odnośnie kontrastu?
Nie pięmietam z głowy dokładnie ale to się nazywa coś tam kontrast dla optymalizacji obrazu lub oszcz. Energii lub tryb normalny lub wyłączony....
Ja w swoich ustawieniach mam wszystko wyłączone z wyjątkiem czujnika światła bo wieczorem kontrast ustawiony za dnia razi nocą.
 

jonus

New member
A takie pytanie na marginesie:
Czy warta wymienić dekoder CP na moduł CAM CI+?
Powiem szczerze że możliwości skanowania, list ulubionych, logo kanałów a nawet HBB TV czy EPG jest bardzo przemyślane inne niż w dekoderze CP.
 

Gimly

Member
A takie pytanie na marginesie:
Czy warta wymienić dekoder CP na moduł CAM CI+?
Powiem szczerze że możliwości skanowania, list ulubionych, logo kanałów a nawet HBB TV czy EPG jest bardzo przemyślane inne niż w dekoderze CP.


Znajomy z CP mowil mi, ze te karty z CP sa stare i sie zawieszają, tracą kontakt i jest dupa, mowi ze prawie każda ktora sprzedał wrocila ...
 

jonus

New member
Pytanie do właścicieli tego TV: działa wam wyszukiwanie głosowe z pilota przy YT, Spotyfi i innych?

Dziś TV wgrał sobie nowy firmware ;(
 

Gimly

Member
Ja nie wygrywalem, bo ktos juz pisal o innym philipsie na tym forum ze wgral i ze cos mial nie ten teges wiec nie wgralem jak narazie... i dziala :D
 
Ostatnia edycja:

Gimly

Member
z tego co pamietam jest tam opcja "zainstaluj telewizor ponownie" czy "wroc do ustawien fabrycznych" ale czy to cofnie, czy to poprostu nie bedzie z marszu wgrywac najnowszej aktualnizacji to niewiem bo nie robilem :)
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
z tego co pamietam jest tam opcja "zainstaluj telewizor ponownie" czy "wroc do ustawien fabrycznych" ale czy to cofnie, czy to poprostu nie bedzie z marszu wgrywac najnowszej aktualnizacji to niewiem bo nie robilem :)

Ponowna instalacja TV nie zmienia obecnie zainstalowanej wersji oprogramowania.
 

Bartezzo1987

New member
Polecacie ten telewizor do PS4 online oraz do filmów puszczanych z lapka, czasami mecze stream?

Generalnie jest to dość często polecany tv do 3k pln, input lag wynosi 31ms więc tragedii nie ma.

Koledzy z forum którzy ten tv mają, opisują go dość pobieżnie i chaotycznie nie radząc sobie przy tym z jego odpowiednim ustawieniem. Czekamy na prawdziwe testy tego tv.

Sama specyfikacja techniczna w porównaniu do innych modeli w tym przedziale zachęca do kupna.
 
Do góry