Philips 47pfl6008 test-ten model robi furorę na całym świecie,czy tak będzie w Polsce

collider

New member
Bez reklam
Ten telewizor jakie obsługę 3D, jeśli dobrze przeczytałem to pasywne na forach piszę że lepszą jakość obrazu daje efekt 3D Aktywny, może się ktoś wypowiedzieć jak radzi sobie TV z 3D? Pozdrawiam. Materiały 3D jakie chce odtwarzać to: .Half-OU mkv i HOU 1080p. Ciągle jestem na kupnie TV dopiero..

Pasywne 3D to połowa roździelczości materiału. Tak więc by w pełni cieszyć się dobrej jakości 3D lepsze są aktywne.
 

jenson

Banned
Witam,
Byłem mocno zainteresowany tym modelem telewizora, ale jednak chcę kupić telewizor z potrójnym ambilight, gdyż robi na mnie wielkie wrażenie ta funkcja. Ciekawa opcja to model 8007 lecz niestety przekracza mój budżet, możecie polecić jakiś przyzwoity model telewizora z potrójnym amilight, rozmiar jaki mnie interesuje to 46-47", cena do 4000zł

pozdrawiam

w takiej cenie to zapomnij o ambi 3x
 

barbar

New member
Rozważam zakup Philips 42PFL6008, zacząłem szukać informacji na temat aktualizacji softa w 2014 roku do najnowszej wersji Smart Tv opracowywanej przez Smart TV Aliance (LG, Philips, Pansaonic - wspólnie tworzą nowy Smart TV). Na oficjalnej stronie nie ma potwierdzonych informacji że na w/w model będzie aktualizacji do SDK 2.5.
Czy ktoś może wie cokolwiek w tej sprawie ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W styczniu będzie specjalna konferencja na CES w sprawie Aliance (mamy zaproszenie na konferencję). Mają już przystąpić do dzieła. Jeśli tak się stanie to Philips urośnie do potęgi w aplikacjach.
I będą update do tej serii PFL 6008.
Możesz spokojnie sięgać po ten telewizor.
 

barbar

New member
Znalazłem na stronie oficjalnej stronie Smart TV Alliance listę urządzeń na jakie będzie support i niestety nie został wykazany Philips serii 6000
developers.smarttv-alliance.org/list-devices

Chyba że ktoś dokopał się do nowszych informacji - chętnie poczytam.
 

SDman

Banned
Znalazłem na stronie oficjalnej stronie Smart TV Alliance listę urządzeń na jakie będzie support i niestety nie został wykazany Philips serii 6000
developers.smarttv-alliance.org/list-devices

Witam,
jeśli dobrze rozumieć tabelkę to Philips 6000 -2013 będzie do wersji v2.0
nie będzie v2,5 cokolwiek to ma oznaczać . LG będą do v2,5 .

Pozdr.
 

r_p_r

New member
Znalazłem na stronie oficjalnej stronie Smart TV Alliance listę urządzeń na jakie będzie support i niestety nie został wykazany Philips serii 6000
developers.smarttv-alliance.org/list-devices

Chyba że ktoś dokopał się do nowszych informacji - chętnie poczytam.


Na poczatku tej listy masz:

Europe - Philips - 6000-series -> czyli 6008 sie zawiera.
 

miro2778

New member
jestem zdecydowany na 99% na ten model choć ciągle mam wątpliwości ( LG 47 la690 lub 740) Możecie napisać w czym smart w philipsie jest gorszy od LG? czy jest pełna przeglądarka jak ładują się strony itd?
 
Do góry